Kouření dextroamfetaminu ?

Can dextroamphetamine be smoked

  • Information of the Chemistry.

    Votes: 2 33.3%
  • Possible ways to achieve this.

    Votes: 4 66.7%

  • Total voters
    6

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
D-meth se dá kouřit, proč se tedy dextroamfetamin nikdy nekouří. Nebo existuje způsob, jak jej učinit kouřitelným, o kterém jen nevím?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Protože sírany a také fosforečnany se rozkládají dříve, než se dostanou do ovzduší. Tyto soli nesublimují jako metamfetamin.HCl. Jako báze je příliš žíravá a zničila by vám plíce. Sůl HCl je velmi hygroskopická - necháte ji na misce a za několik hodin máte jen louži tekutiny. Myslím, že HCl sůl nebo sůl kyseliny fumarové by se daly vapovat, pokud by se rozpustily v PG/VG přímo po výrobě a vysušení soli.

Benzedrinové inhalátory podávaly amfetamin vdechováním, to se provádělo kovovou trubičkou, která obsahovala vatu a velmi jemný prach amfetamin sulfátu, konce trubičky se odšroubovaly a člověk skrz ni prudce vdechl, což přineslo přibližně 10 mg přímo do plic, kde působil jako zamýšlený bronchodilatátor. Jazzoví hudebníci rychle přišli na to, jak z tuby dostat vatovou zátku a vložit ji do kávy, což dodalo celých 50 mg a při perorálním podání bronchodilatace a celková aktivace trvala celou noc.


Vycházeje z toho, kouření (inhalace) nemá žádné výhody, řekl bych.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Naprosto souhlasím s tím, že tato forma podání není výhodná, protože sníst hrst tablet je téměř jistě méně škodlivé než vdechovat kouř. A jak jste podotkli, účinky perorálního podání trvají mnohem déle než vdechování, to je naprosto logické. Stejně jako kokain ve formě HCl insuflovaný vydrží dobrých 90 minut, zatímco kokain na volné bázi vydrží 5 minut. Rozdíl mezi těmito dvěma způsoby podání je však v získaném hicu, ano, tlustá čára koksu je dobrá, ale masivní líznutí freebáze je mnohem intenzivnější.

Myšlenka vape s HCl solí je zajímavá, ale zní jako masivní bolest v zadku, kterou možná budu muset vyzkoušet ještě ven. To odpověděl na mou otázku, i když v jedné rychlé odpovědi, ale jako dítě odpovědi vedou k dalším otázkám!

Může být dexamfetamin dále zpracován, aby se vytvořil nový anolog, jsem ve druhém ročníku studia chemie a hrál jsem si s mou lékárničkou haha.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamin by mohl být oxidován na N-hydroxyamfetamin, který má být dvakrát účinnější. Můj vlastní výzkum potvrzuje vyšší aktivitu a zdá se, že je mnohem méně vazokonstrikční, méně zatěžuje pumpu a nemá rychlostní péro. Také není nelegální.

Zní to tak dobře, aby to byla pravda? No, jsou tu určité problémy, hlavně to, že N-hydroxyamfetamin je VELMI nestabilní a oxiduje zpět na oxim v přítomnosti vody, při příliš vysokém ph a při příliš nízkém ph a s některými běžnými rozpouštědly a v přítomnosti stop přechodných kovů se prostě rozkládá.
Příbuzná methylen-dioxy sloučenina, N-Hydroxy-MDA, je však poměrně stabilní. A je zakázána.
Kdysi se mi podařilo vyrobit N-Hydroxyamfetamin, který stále obsahuje značné množství normálního Amph (soudě podle TLC) a mám ho velmi rád. Můj další pokus o výrobu dalšího mě nikam nedovedl, přestože jsem použil stejnou metodu, jen ve větším měřítku. Totální katastrofa. Netuším proč. Příště zkusím jiný postup, ale můžu s jistotou říct, že to nebude další hit na trhu, protože tahle věc je nestabilní a neurotičtější než ruská přítelkyně, detoruje i jako HCl sůl během několika dní, pokud není skladována v chladu, lépe zmražená.

Nebo prostě reduktivně aminujete amfetamin, abyste získali metamfetamin. Což by se dalo usnadnit i jinými způsoby, ale vy jste si o to řekli.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
V současné době pracuji na oxidaci kyseliny piperové, Chem Player dal na YouTube dobré video s technikou, ale yeildy jsou přinejlepším nízké. Takže se zabývám metodou generování ozonu s dodávkou kyslíku do generátoru. Se zřejmým výsledkem, kterým je piperon, je to nějaká dobře vonící chemie, od vůně pepře, přes žvýkačku až po třešně maraschino.
Můj zdroj D-Amph je na předpis a mám hovno spoustu práce, zkoušet oxidaci zní jako zábava, i když je to stejně obtížné jako oxidace, kterou v současné době dělám, zajímá mě oxidační mechanismus, který se zde používá, a jestli existuje více metod, jak toho dosáhnout?

Pak N-Hydroxy-MDA, to je zajímavé, protože MDA je krok před MDMA nebo se mi to zdá.

Reduktivní aminace na D-Meth zní jako zábava, je to totéž jako redukce amidů na aminy pomocí LAh? nebo redukční alkylace s borohydridem. Moje znalosti chemie se tam dostávají, ale stále se učím, takže, moje znalosti nejsou super rozsáhlé. Podařilo se mi postupovat podle mesc tech na této stránce pro můj pro syntézu pomocí 3,4,5TMBH výchozí materiál nakonec redukovat v THF s LAh.
Pane, máte mou pozornost!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
wizzology pdf

klikněte na to, že je to jedna dobrá kniha o wizz ice atd.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Je to zcela možné. Vysušte NP, plyn a rychle vakuový filtr, vytáhněte odsávání těsně předtím, než je všechno rozpouštědlo odsáto, rychle seberte Amp Hcl, vložte do kouřového zařízení nebo uzavřené skleněné lahvičky. Při kouření pokračujte v odpařování malého množství rozpouštědla/prášku, dokud se nerozpustí. Kouří stejně jako MAmp. Jakmile se jednou rozpustí a reXtalizuje, není již hydroskopický.
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Amfetamin se nedá kouřit, pokud vím a zkoušel jsem to. Ale metamfetamin kouřit můžete.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Je možné a poměrně snadné
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zdá se, že je to legální, chystám se to vyzkoušet, jen se snažím najít nejlepší způsob, jak extrahovat síran z mých karet. Myslel jsem si, že když přecházím ze sulfátu na HCl, že můžu rovnou přejít na bázi. Extrahovat v nepolárním a pak jen probublat nějakou HCl. Musím se nejdřív podívat na pojiva, každopádně to zjistím.
 
Top