Squat the World - Obecné vlákno

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Aj! Vím, že to možná zní divně, ale jen mě zajímá, jak vypadá squatting ve vašich zemích a co si o něm obecně myslíte.

Jako nyní méně aktivního squattera/člověka bez domova mě prostě zajímá, co si myslíte o tom, že se tomu říká životní styl, protože pro to nemůžu najít lepší slovo :)

Takže... dejte mi vědět, co si myslíte a jak vidíte tento způsob života :)

Moc děkuji !


.^_^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Viděl jsem několik unikátních nápadů se skrytým kempováním
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Unikátní? povídejte mi o tom! ;) jsem kradmo (ne extrémním způsobem, jen se snažím, aby mé místo nebylo příliš vidět) stanoval na okraji velkoměsta téměř 9 měsíců v kuse, a jen pro upřesnění, začal jsem v listopadu pár dní před svými narozeninami jen jako několikadenní tábor a nějak jsem se rozhodl zůstat bez domova delší dobu.

a jen pro upřesnění, v tomto bodě jsem po většinu času udržoval svou pravidelnou práci kuchaře a vedlejší činnost jako pomocný stavební dělník. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Doba je těžká a lidé musí dělat to, co musí. Je to hrozivý scénář, být venku. Jak bylo řečeno, squatting je úplně stejný jako krádež s několika přidanými kroky, takže podle toho, kdo je majitelem, se mi to líbí, nebo nelíbí. Pokud je vlastníkem nemovitosti fyzická osoba, kradete a prokazujete člověku medvědí službu, pokud je to nemovitost ve vlastnictví společnosti, je to spíš krádež v obchodě, drobná odlehčená verze krádeže.
 
Top