Question Chemická syntéza 2-CB (CAS: 66142-81-2) krok za krokem

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Rád bych věděl, jaká je kompletní chemická syntéza krok za krokem 2-CB, děkuji všem!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
V případě, že pracujete způsobem chemika a ke kontrole průběhu reakce používáte tenkovrstvou chromatografii. Budete potřebovat velmi malou sadu vzorků s výchozím aldehydem (který máte) a styrenem, jakož i 2CHxHCl a konečný produkt. Mám v zásobě nepatrné množství styrenu a také trochu 2CH x HCl, stačí jen miligramy, k produktu jsem se nedostal a je také nelegální, takže žádné zasílání. Normálně si TLC vzorek reakční směsi spolu s přísadami (2CH), které by se měly přeměnit v produkt, který se objeví na desce zesílení. Pokud se na vzorku směsi objeví nové a vícenásobné skvrny (ten je zpracovaný, je to zpracování směsi v mikroměřítku jako eppendorfka), je to dost špatná zpráva a protože se vytvořilo více sloučenin než produktu, musíte to zastavit a pokusit se produkt přečistit na vzorek, který potřebujete pro srovnání. Nebo možná budete mít štěstí a P.M. mi a já vám poskytnu vynikající přípravu pro styren, kterou chci zveřejnit jako vlákno. Ověření od ostatních je cenné. Každopádně se to dá udělat levně, snadno, rychle, s vysokou výtěžností ve srovnání s většinou postupů (Henry funguje dobře)... jde o to, že je to super jednoduché na provedení. A dělá se to bez nějakých náročných chemikálií.
 
Top