Lovec kmenů... hledáte semena nebo klony? obrovský FENO HUNT

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
má někdo z byli někdy chcete mi pomoci hledat nějaké jedinečné konopí semena ill hledat po celém světě lovit a vytvářet nové skvrny umožňuje začít házet komentáře tam, co každý má nebo může získat jen dobré vlastnosti požadované ..umožňuje začít zprávy... dobře starat o kompenzace nebo dary poslední $$ CO SEMENA nebo klony máte nebo vaše BUDOU?
já mám
Runtz, bílý, černý, modrý, růžový
oreo fritz
černá třešeň gelato
gellato41
bubblegum gellato
cerální mléko
rs11
pirátské mléko
20 plus více!!
Mám rád pouze fialové odrůdy, ale vždycky můžu zkřížit rostliny dohromady, abych vytvořil fialovou verzi, takže prosím, co máte ve své rajské zahradě? vůně, barva, chuť, obsah krystalů, vzhled, jakékoliv působivé detaily chtěl!!!! pojďme se spojit jako komunita a každý, kdo pomůže s mým novým projektem dostane kredit za to, co někdy genetika dělat to hodit vyřazovací proces obrázky a aktualizace budou poskytnuty to je 10.000 feno hunt experiment tak pojďme získat nějaké dobré semena nebo klony na tomto fóru...CO MÁTE a webové stránky se vytváří, pokud to vezme off díky Breaking Bad pro otevřené diskuse a pomoci šířit medicínu po celém světě
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Tento týden mi bylo nabídnuto 30-40 kmenů. Hledáte něco konkrétního? V místě, kde se nacházím, je rekreační marihuana legální, takže všichni a jejich bratři jsou amatérští genetici. Není to žádná raketová věda, zkřížíte dva kmeny, které se vám líbí, vypěstujete hromadu semen, naklonujete svůj oblíbený fenomén a užíváte si hybridní síly. 💩
 
Top