Acetonová hádanka

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pod tématem purifikace acetonu je vždy vyzdvižen.

Pro všechny naše zájmy bychom potřebovali (pokud neexistuje) laboratorní analýzu z doby před a po úpravě acetonu na amfetamin nebo kokainovou sůl. Protože je to opakovaně zmiňováno, ale nikdy s důkazy.

Obecná představa je taková:
Máte řekněme 50 % čistého kokain-hcl nebo amfetamin-sulfátu.
Nechte jej vykoupat v kádince s acetonem , čímž se na dně vytvoří vrstva.
Tuto směs nalijte do kávového filtru,
kde bílá hmota, která se shromáždí, je nyní 90%+ hyperčistý prášek, jen díky tomuto jednoduchému triku!

Důkazem je hmotnost před vs. hmotnost po.
Pokud se z jednoho gramu dostala na 0,7, měli jste 70 %, ale nyní 97,9 %.

Zde je problém. Každý prášek, se kterým jsem se osobně setkal u někoho, kdo použil tuto metodu, byl touto úpravou silně oslaben. Jen jeho výrobce se přesvědčil, že je to lepší, protože myšlenka na něj je tak zakořeněná.

Moje otázka zní: Máme zdroj, který by dokazoval fungování zmíněné metody? Předpokládám, že ztracená váha je i samotná látka, prosím, ozvěte se, pokud mi něco uniká.

Také aceton v teorii je bezvodý v rozsahu, který je uveden na lahvičce.

Odkazy na tvrzení:

Holly-Ginger @ OCT 2020

"Při praní kokainu acetonem se zbavíte 90 % veškerého svinstva v kokainu, střihů, nečistot z doby, kdy byl vyroben. Konečným výsledkem je 90 až 95 % čistého kokainu. Acetonové praní nezbavuje levamisolu, který nemá stimulační typ účinku.

Protože je kokain 90 % + čistý, je k dosažení lepší kvality High potřeba méně. Takže si nemusíte dávat tak často během noci. High je mnohem kvalitnější High. Čistý kokain vám nedá spoustu hyperenergie, kdy se cítíte křečovitě a nervózně, kdy máte pocit, že máte dost energie na úklid celého domu. Amfetaminy, kterými je kokain říznutý, nám způsobují pocit nadměrné energie, plný energie, Twitchy a nervozity."


Také Holly-Ginger @ NOV 2020

"Má kokain, který byl vypraný acetonem, nějaký odlišný vzhled, a pokud ano, jak by měl vypadat a jaká by měla být jeho struktura? ( Měkký a vločkový nebo tvrdý kamenný, lesklý a perleťový nebo panenkový a nelesklý, nadýchaný prášek nebo pískový a zrnitý prášek ).

Pokud někdo řekne, že má acetonem vypraný kokain, měl by mít na základě vzhledu výrazný vzhled, který bych měl hledat? "


Zde je jen jeden příklad.
Jak vidíte, uživatel nejprve odvážně tvrdí o potenciálu metody.
Měsíc poté vytvoří příspěvek s dotazem, zjevně nikdy neprovedl acetonový výplach ani neviděl laboratorní analýzu výsledku.

Jak je to s tímto jevem?
Je to tak?
Legální?
Špatně pochopený?
Dezinformace?
Propaganda ze strany deepstate?
Honeypot vlády, který má chytit uživatele drog při nákupu acetonu v železářství?

Další odkazy

Vlákno Acetonewash se spoustou příspěvků:



A/B vlákno o extrakci:


Veselé Vánoce vám všem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Veselé opožděné Vánoce. Tento ubjekt jsem důkladně prostudoval a mohu vám poskytnout solidní odpovědi.
- Vznikne při promývání acetonem více než 90 % čistý produkt? Ne, není. Mohlo by, ale to závisí na rozpustnosti nečistot v acetonu. Je možné pouze ztratit produkt a neodstranit žádnou příměs. Kokain hcl je uveden jako lehce rozpustný v acetonu s hodnotou 1 %, tj. 1 gram na 100 ml při 20 °C. To bude vaše ztráta. Toto číslo můžete snížit tím, že aceton připravíte ledově studený. Pokud váš aceton není bezvodý, ztratíte gram na každý ml vody v něm. Důrazně doporučuji přidat do jakéhokoli acetonu sušící činidlo. Síran hořečnatý a molekulové síto 3A jsou schopny aceton vysušit. Pokud je aceton 99 % čistý, 400ml láhev (běžná velikost u nás) by měla 4 ml vody (potenciálně), což vyžaduje 5 g bezvodého síranu hořečnatého nebo 20 g molekulového síta.
Tato osoba je bohužel špatně informována o levamisolu, ten ve skutečnosti má stimulační vlastnosti, protože se v játrech metabolizuje na amfetamin a aminorex, což jsou stimulační látky.
Barvu a strukturu praného kokainu jsem viděl průsvitné polokrystalické opalizující vločky, což je stejná struktura a barva jako farmaceutický kokain hcl.
Pro více informací si můžete stáhnout knihu
Příručka pro uživatele kokainu
zdarma na tomto odkazu nebo na 20 dalších místech na webu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nahoře a dole 1 gram kokainu, který jsem promyl I 10 ml acetonu, který jsem osobně vydestiloval z "čistého acetonu" na odlakovač nehtů. Řeknu, že je to rozhodně více než 90 % čistoty imo. Takhle by to mělo vypadat
CS41n895VG
TcCZpQoes7
 
Top