Problematika krystalizace metamfetaminu

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Produkt fenylacetonu a methylaminu s amalgámem hliníku, který je konečným produktem silné a kvalitní podložky, která má problém s krystalizací, žádám o pomoc a radu své vážené učitele.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Proč nezpracujete zkoumání, ke kterému dochází a které předchází/přináší problémy během postupu krystalizace? Jaké chemikálie používáte a jaké jsou kroky vašeho postupu a jaký je přesně problém, s nímž je třeba pomoci?
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
350 ml fenylacetonu, 45 ml methylaminu, 40%, 4 g chloridu rtuťnatého, 350 g fólie, 4 litry 97% ethanolu, 12 hodin po zahájení reakce s toluenem a 300 g hydroxidu sodného byl toluen extrahován horkou vodou, promyt suchou solí a destilován ve vakuu. Čerstvý toluen smíchaný s plynným chlorovodíkem byl vysrážen. Vyhladil jsem a vysušil Buchnerovou nálevkou. Vzniklo 170 g bílého prášku s dobrou vůní. který byl promyt studeným acetonem a nijak nekrystalizoval. Mám dostatek informací k vaření metamfetaminu a jeho krystalizaci a vystudoval jsem magisterský obor chemie a petrochemie. Ale z krystalizace tohoto produktu jsem opravdu padl na kolena. Prosím, pomozte, pokud můžete
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Racemický meth dosen neroste ve velkých úlomcích, odděluje enantiomery a rekrystalizuje z vody + alkoholu.
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Výroba
 

Attachments

  • 2dsGxm3l6i.jpg
    2dsGxm3l6i.jpg
    6.2 MB · Views: 412

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobrý den Máte po syntéze racmický produkt, který nemůžete kritizovat Musíte oddělit izomery a pak kriatallies.
 
Top