Tor a JavaScript

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Pro mě je spuštění webu BB přes Tor neohrabané a frustrující. Rozbalovací nabídky se nezobrazují, nevidím své zprávy. Uchýlil jsem se ke standardní VPN a Firefoxu. Nevíte někdo, jak v Toru povolit JavaScript; a jak přesně špatný nápad to je z hlediska OpSec ve srovnání s pouhým spuštěním VPN/Firefoxu?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Povolení/zakázání by mělo být v nastavení zabezpečení tor. Jsou tam 3, některé stránky, jako je dred, vám dají varování, pokud máte nastavení se zapnutou javou. Používám tails os, většinou běží bez problémů, zejména od nedávných aktualizací webu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Řekněte mi, které z posledních 20 zatčených darknetových tržišť nebo fór bylo uzavřeno kvůli JS? Nebo mi řekněte, kdo byl naposledy deanonymizován v prohlížeči tor jen kvůli povolenému JS? Možná je na čase začít žít se současnými technologiemi pomocí prohlížeče tor a pak se naše komunita bude rozrůstat rychleji.....
Jinak tor se nestane masově oblíbeným pro nákup psychoaktivních látek jen proto, že používání internetu bez JS je nepohodlné. Upozorňujeme, že JS je v prohlížeči tor ve výchozím nastavení povolen.

Naše stránky nepoužívají žádné nebezpečné skripty, nemáme JS Google atd. Když vývojáři prohlížeče tor nebo Snowden tvrdí, že je nutné JS v prohlížeči tor zakázat, protože je to bezpečnější, mají pravdu. Ale v současné realitě je toto doporučení nutné pro situace, kdy například s někým komunikujete prostřednictvím stránek, které používají například skripty Google. Pak vypnutím JS prohlížeč nebude spouštět skripty Google. Tím získáte větší anonymitu v situaci, kdy předáváte novinářům vojenská tajemství USA. Uvědomme si ale, že technologie hodně pokročila a žít bez JS na internetu je dnes obrovský krok zpět.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže Tor s povoleným JS v nastavení je pro fórum pravděpodobně v pořádku. Možná jiné stránky, které neznáte nebo jim nedůvěřujete, mohou být dobrým důvodem pro jeho vypnutí. Nebo jak řekl Heisenburg Dread (protože to hloupé vyskakovací okno vás nenechá na pokoji, dokud nebude vypnuté. ).
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dobře, přátelé, Tor je tedy pro mě. Co tedy potřebuji dál, je ten nejidiotštější návod krok za krokem, jaký kdy byl vytvořen, aby i naprostý blbec mohl povolit JS v prohlížeči Tor. Stydím se říct, kolik času jsem strávil tím, že jsem se to snažil udělat sám, a pořád jsem na to nepřišel.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Do adresního řádku napište a následujte odkaz, jako je tento:
Kód
about:preferences#privacy
Dále vyberte možnost "standardní"
Hotovo
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
2lmdn08ZoX
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dobře, udělal jsem to, jak jsem navrhoval. Potvrzeno "Úroveň zabezpečení" = "Standardní" už je. Při přihlášení na stránky cibule přes Tor je na stránkách BB stále banner s hlášením, že JavaScript je zakázán a že nelze sledovat videa. A skutečně, nemohu sledovat videa. dejte mi vědět, jestli mám dělat ještě něco jiného, pokud používám Tor pro stránky BB. Jako vždy děkuji za laskavou a trpělivou pomoc.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Zkuste přeinstalovat prohlížeč.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Odstranění prohlížeče Tor a jeho opětovné nainstalování udělalo své. Už žádný banner s vypnutým JS. Vaření s Crisco je teď tady.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk, jestli to pomůže, ale změňte v nastavení prohlížeče bezpečnost na standardní a pak restartujte Tor. Pokud to nepomůže, vraťte se zpět a podívejte se, zda je v nastavení stále vybrána standardní bezpečnost.
 
Top