Trumpův pokus o atentát

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bývalý prezident Donald Trump se stal v sobotu na shromáždění v Pensylvánii terčem pokusu o atentát. FBI v neděli brzy ráno identifikovala střelce jako dvacetiletého Thomase Matthewa Crookse z Bethel Parku v Pensylvánii.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Je to pro mě velmi podezřelé. Domnívám se, že to bylo plánované. Buď jako reklamní trik, nebo ho "hluboký stát" chtěl zabít. Na tomto případu je tolik podezřelých věcí a překvapivě se dnes koná celostátní republikánský sjezd.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To si rozhodně dokážu představit. Třeba jako způsob, jak zvýšit počet svých voličů. Idk prostě mi to přijde v mnoha ohledech hrozně riskantní. Kdyby to zinscenoval, šel by do vězení. A taky byl tak blízko smrti, že to vypadá extrémně.
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Je zvláštní, že ze všech míst nebyla střecha na přímém dohled od Trumpa zajištěna, vedl na ni žebřík a že odstřelovači tajné služby byli opakovaně upozorněni, aby nestříleli.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Všude slyším, že ty střechy měly být pokryty. Je to ideální místo pro natáčení
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
navíc je velmi nepravděpodobné, že by střelec minul, pokud to nebylo schválně... moc se ve zbraních nevyznám, ale mělo být snadné Trumpa zastřelit z místa, kde byl, a to ještě z pušky. Trump ani nepotřeboval stehy. kurevsky směšné. myslím, že to bylo jen proto, aby z něj spadl hřebínek kvůli celému tomu soudnímu dramatu, nebo asi kvůli nějakým sympatiím. "postřelili mě při OBRANĚ SPRAVEDLNOSTI, tak byste mě měli volit!".
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kulka zasáhla jeho ucho jen proto, že ve správný okamžik pohnul hlavou. Kdyby se nerozhodl podívat do strany, byl by mrtvý.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
IDK Zajímalo by mě, jestli mu právě tohle zajistí výhru.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Biden se vzdal a podporuje Harrise.
 
Top