• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Sestavíme tým

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Lidé, založme tým, který bude vyrábět léky a komercializovat je. Vytvořme zde na webu soukromou diskusní skupinu. Říkejte mi pv
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Kkkkkkk Mluvíte, jako by to bylo velmi jednoduché a snadné, máte už nějaké znalosti?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Pracoval jsem jako manažer v boca de fumo a málem jsem se dostal do mezinárodního obchodu s drogami. Pokud jde o výrobu drog, není to žádný problém, protože na stránkách je vysvětleno, jak je syntetizovat. Jsou tam i dodavatelé. Chybí jen organizace a tým, který by akci naplánoval a provedl.
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brácho, nemám žádné zkušenosti s obchodováním ani s ničím podobným. ale jsem ochotný a dychtivý se do toho života pustit. plánuješ to s někým, nebo jsi sám? jak chceš sestavit tým a jak budeme komunikovat? myslíš, že to všechno zvládneš tady, nebo přemýšlíš, že bys dal dohromady kluky?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Dejte dohromady tým Brazilců. V tomto oboru se posunete vpřed pouze tehdy, když budete organizovaní, protože každý člen je nezbytný bez ohledu na svou roli. Záměrem je vyrábět tak, abyste mohli prodávat PCC, CV a menším organizacím pouličních prodejců. Dříve jsem měl kontakty ve frakcích, ale po B.O., kterým jsem prošel, jsem kontakty ztratil. Není však tak těžké se k nim dostat. Bohužel, pokud vím, BR se tu moc často neobjevují. Ale kdyby se nám podařilo nabrat více lidí, mohli bychom vytvořit skupinu, kde bychom probírali veškeré plánování.
 
Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Myslím, že pro začátek stačí 3 nebo 4 osoby. Mám kamaráda, který má zájem, a můžeme pracovat společně. Co chcete vyrábět, kolik gramů, kde nakoupíme potřebný materiál, kolik to bude stát a za kolik to chcete prodávat? Založíme skupinu, která to dále prodiskutuje.
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Pojďme si je uspořádat. Chystám se vytvořit několik plánů, abych získal nějaké peníze a investoval do nich. Prošel jsem si spoustou B.O. Teď se z toho vzpamatuju a pustím se do toho. Nechal jsem ti vzkaz na PV
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Komu prodáváte?
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Brácho, myslím, že prodej je na tom všem to nejjednodušší. problém je koupit materiály a místo, kde se budou vyrábět.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Přijďte se soukromě podívat. Mám pro vás nabídku!
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Jsme aktivní na webu
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
No tak, lidi, rád bych se zúčastnil. Pojďme se do toho pustit.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Salve guys< mám kontakty na prodej kg ve velkém a mohu najít místo, kde je vyrábět, chtěl bych vědět, jestli někdo z br, kdo je u nás na lince, je chemik a může syntetizovat dotyčné sloučeniny?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Pojďme se pustit do práce, mám toho hodně na práci BR. pojďme komunikovat a uskutečnit to
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Ano! stejně jako kokain, MD a metamfetamin!
:unsure:
ale počkej, já tomu nerozumím, ty chceš vyrábět kokain v brazilsku? nikdy jsem neslyšel o tom, že by se tady v brazilsku syntetizoval kokain, protože ta rostlina tam roste jen v sousedních zemích... myslel jsem, že mluvíš o MD a pervitinu, pokud je tady někdo skutečný chemik a nehraje si na breaking bad a opravdu ví, jak na to, dá se na tom vydělat, doufám, že nemluvím s dvanáctiletými dětmi, které plácají kraviny na internetu!
Ale pokud je ten nápad opravdu žhavý, tak se to dá udělat!
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
je jich tu hodně brácho, je těžké najít v br někoho, kdo umí vyrábět lék. přemýšlel jsem, že bych to zkusil vyrobit sám, ale nejde to, nemám to kde zkusit. hledám dodavatele na jiných stránkách, jestli bych to nemohl přeprodat.
 

reidobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kvalitní se dají sehnat, ale v RJ už je dělají M, ale kvalitní se dají sehnat z Evropy.
Pokud budu potřebovat, mohu si pořídit i bílé.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Pokud je někdo z vás chemik a rozumí této problematice a opravdu chce zodpovědně pokročit, ozvěte se mi na PV!
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Jak jsem vysvětlil v soukromí, kokain v Brazílii je nejlepší volba, mdma nebo mda v Brazílii, lidé ho vyrábějí hodně, bohužel jsou v Brazílii zvyklí na špatné věci, snažte se být vždy o krok napřed v kvalitě a dojdete daleko!

To je záměr, pojďme se sejít a vytvořit dobrý trh, abychom se domluvili na věcech ! Mám v ruce spoustu věcí, které chci dát k dispozici lidem z BR !
 

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Člověče, já jsem fakt mrcha
Dostat extázi z pcc je největší blbost na světě člověče to je tak kurva BAD
Ježíšikriste
 
Top