• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Vítejte v sekci fóra USA 🇺🇸! Vaše pomoc by se mi hodila!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Připravuji se na to, že se ujmu vedení tohoto koutku fóra. Chci sestavit několik seznamů a shromáždit informace o stavu trhu s léčivy zde ve Spojených státech. Zajímá mě historie, logistika, etiketa, etika, chci o tom vědět všechno. Dovoz a vývoz. Pokud máte nějaký příběh o zkušenosti, kterou jste zažili v souvislosti s internetovým trhem s drogami, toto vlákno je vaším odbytištěm, kde se s ním můžete svěřit. Pokud byste raději zůstali v anonymitě, můžete mi napsat zprávu a já ji přidám. Pokud se chcete podělit o informace na téma amerického online trhu s drogami, tirády, recenze, nářky, pojďme si o tom popovídat!
Svět ona se mění a Američané se musí také přizpůsobit novým výzvám, pokud doufáme, že zůstaneme relevantní i v budoucnu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, chci jen přidat své dva centy. Používání BB Fóra se předpokládá jako anonymní. Nevyžadujeme žádné údaje o vaší osobě, neukládáme žádné údaje (zprávy se automaticky mažou po 90 dnech), dokonce se ani neptáme na váš e-mail.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Alles klar, herr komissar? :cool:
Mám tendenci neprozrazovat příliš mnoho informací, dokud nejsem správným způsobem vyzván, pak bych nemusel být schopen mlčet v závislosti na své náladě. Dotazník by mohl pomoci při získávání odpovědí, které hledáte, od osob, jako jsem já. Dejte mi vědět, jestli mohu být užitečný. o7
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Také je možná vhodné doplnit, v jakém regionu těchto Spojených států se váš příběh odehrává. Samozřejmě to není adresa vašeho bydliště, ale hodně jsem cestoval a žil jsem v docela velkém kusu této země a jsou tam nějaké HLAVNÍ rozdíly ve způsobu, jakým LE dělá svou práci a/nebo jak zachází s různými látkami v porovnání s jiným! Nebo dokonce společnost obecně v názorech nebo pocitech na drogovou kulturu. Například pacifický severozápad je ve srovnání s Wyomingem nebo Chicagem docela klidný.
Nevím, jen mě to napadlo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Otázka, kterou chce každý opravdu znát, zní:. Kde je suzy !?
 

Johnny Rock's Juke Joint

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
0
Sušíte se? Vím toho hodně o "Tině", "Molly", a dokonce i o "Paris Hilton"/"Lindsey Lohan", ale tohle je poprvé, co slyším, že by se někdo ptal, kde je "Suzy"?! Řekni mi víc, co je to za holku? Uvolněná, nebo život na večírku?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dalo by se říct, že Suzy a Tina jsou příbuzné. V ideálním případě chceme suzy redukovat na tina. Suzy sama o sobě je v USA regulována jako nosní dekongestivum. Svou tinu však miluji. Jsem na severovýchodě, takže se tu hůř shání.
A mimochodem.... "Mám to Archie Bunker" 🤣
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Poprvé jsem se začal zabývat výzkumnými chemikáliemi v roce 2013 a největší změnou, kterou jsem viděl, že zasáhla trh, jsou zákazy nejoblíbenějších chemikálií v každé třídě, což vedlo k rozmazání hranice mezi: nelegálními položkami pouze na DNM až po mnoho prodejců na čisté síti, kteří mají kombinaci 2. Hromadné zákazy po celém světě a šílené zvýšení kontroly jakýchkoli balíčků z EU (konkrétně NL) určených pro státy tento trh opravdu zlikvidovaly. Je to škoda, protože možnosti byly zdánlivě nekonečné a rozmanitost dostupná většině spotřebitelů měla pro každého něco.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Jsou ve Spojených státech zakázány látky podle chemické třídy nebo farmakologického účinku? Liší se trestní odpovědnost u klasických látek a jejich analogů?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na federální úrovni existuje zákon o analogiích a jednotlivé státy se liší, ale mnohé z nich mají také analogový dodatek. Na federální úrovni se analogy neliší, ale je zajímavé, že pod jurisdikci zákona o analogu nespadají pouze drogy seznamu 1 a 2 (pokud si dobře vzpomínám), takže drogy bez lékařského využití a s vysokým potenciálem zneužití a drogy, které jsou předepisovány s vysokým potenciálem zneužití. Kokain je dokonalým představitelem seznamu 2, nikdy se nepředepisuje a velmi zřídka se používá v chirurgickém prostředí, ale stále je to nižší trestný čin než LSD. Marihuana bývala zařazena do seznamu 1, nejnebezpečnější z drog! Zde je základní zákon

A) S výjimkou případů uvedených v písmenu C se termínem analog kontrolované látky rozumí látka -.
  • (i) jejíž chemická struktura je v podstatě podobná chemické struktuře regulované látky zařazené do seznamu I nebo II;
  • (ii) která má stimulační, depresivní nebo halucinogenní účinek na centrální nervový systém, který je v podstatě podobný nebo větší než stimulační, depresivní nebo halucinogenní účinek na centrální nervový systém kontrolované látky zařazené do seznamu I nebo II, nebo
  • (iii) ve vztahu ke konkrétní osobě, která představuje nebo hodlá představovat stimulující, tlumivý nebo halucinogenní účinek na centrální nervový systém, který je v podstatě podobný nebo větší než stimulující, tlumivý nebo halucinogenní účinek na centrální nervový systém regulované látky zařazené do seznamu I nebo II.
Jak bylo napsáno, bylo rozhodnuto, že AET NENÍ analogem DMT nebo DET, protože je to primární amin , ale v některých státech 1,4 butadiol JE analogem BHT, ale v jiných státech není.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Chtěl jsem to napsat do jiného vlákna, ale zdá se, že se to sem hodí v pořádku... možná to za něco stojí nebo to pomůže rozvést. Na konci jsem nechal malou dovětek.

V závislosti na přesné definici "analogického zákona" ... je to pravda - že pod tuto legislativu spadají pouze látky seznamu I a II?
Nebo to spíše znamená, že jakýkoli analog, bez ohledu na mateřskou společnost, se stává buď I, nebo II. Například analogy ketaminu by měly být stíhány stejně jako ketamin, tedy jako látka zařazená do seznamu III, řekl byste. Vidím však, že methoxetamin je od 6. 6. 22 zařazen do seznamu I. Vodítkem je: vysoký potenciál pro zneužití a závislost, žádné akceptované lékařské použití. Je zajímavé vidět při vyhledávání všechny reklamy na "terapii s pomocí ketaminu". Neuvědomil jsem si, že je to tak populární (a přijímaná) věc. Přesto analog přeskočil jeden krok a nemůže být případně terapeuticky použit. Líbí se mi, že většina benzo rodiny je také zařazena do seznamu IV. 'Nízký potenciál pro vznik závislosti' ... Jo, dobrý nápad...

Rád bych si myslel, že to NENÍ pravda. Všechno ale nasvědčuje tomu, že ano. Myslím, že je tu trochu prostoru pro kličkování, co se týče všeho obecně, koneckonců jsem si asi před 10 lety odseděl přes 2 roky ve vězení za prodej nějakého katinonu nebo analogu mda narkomanovi. Naštěstí, ať už mě chytili s čímkoli, "etylon" je látka zařazená do seznamu I. Mějte však na paměti, že je to na federální úrovni. Tady je ta šedá zóna. Byl jsem obviněn na státní úrovni, kde jsem se přiznal k obchodování s "látkou třídy C". Za "obchodování" bylo považováno množství, o které se jednalo. Nemůžu najít pokyny, ale myslím, že v mém státě to musí být více než 20 gramů nebo tak nějak, aby to bylo považováno za obchodování s látkou třídy C.

https://www.justcriminallaw.com/drug-charges/2018/05/23/differences-state-federal-drug-crimes/
Není to můj stát, ale tady to trochu vysvětlují. Ještě že jsem se nezapletl s federály, protože můj etylon pro ně mohl být klidně fentanyl.
Jako schedule I, v tom případě bych se díval na úplně jinou situaci.

Tohle by ale mělo být k zamyšlení pro většinu z nás, myslím, že alespoň v USA. Pokud vás chytí, jak si zahráváte s poštou, hádejte co? Půjdeš do vězení. Dělat věci za hranicemi státu? Fed time. Někteří z nás, v závislosti na tom, co děláme, možná budou chtít přehodnotit své jednání a přehodnotit herní plán. Proto jsou stealth a opsec tak důležité. Pokud se vše povede jen tak, jak má, může vás balíček nakonec stát zbytek svobody v tomto životě. Nebo dokonce něco tak hloupého, jako že jste na dálnici přehlédli výjezd a omylem jste skončili za hranicemi státu. Řekněme, že byste žili například v oblasti tří států (NY/NJ/CT) (v této oblasti je opravdu tak snadné skončit v jiném státě, aniž byste se o to snažili...). Jeli jste předat zásilku a nějaké dítě do vás nabouralo, co teď? Měli jste v kufru dvě kila výzkumné chemikálie a někdo do vás zezadu narazil, rovnou vás srazil! a teď je ten produkt... vypadá to jako kamenná sůl nebo pervitin, je všude možně, na ulici, ve vašem kufru atd. Svědci jsou všude, nemůžete utéct, nemůžete nic skrýt, nemůžete dělat ani hovno. To, co mohlo být na státní úrovni možná maximálně tříletý trest, se nyní změnilo na 15 let povinného federálního trestu, kde se tresty počítají na měsíce. 15 let... nebo 180 měsíců... Tohle je samozřejmě hypotetická situace, ale podobné sračky se dějí častěji, než si myslíme. Nezapomeňte, že musíme mít pokaždé úplnou pravdu. 'Člověku' stačí mít pravdu jen napůl a mít trochu štěstí, nebo být špinavý a manipulativní, stačí jednou.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Téma legálnosti látek vyžaduje povinné samostatné pojednání. Navzdory tomu, že v poslední době je takových látek velmi málo, stále existují. Například syntetické kanabinoidy mohou mít nekonečně mnoho možností, stejně jako opiáty a disociativa. To je záležitost naší biologie a většina látek ještě nebyla objevena. J. W. Huffman ukázal světu, že mohou existovat nové třídy látek. Přejděme k samostatnému tématu.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ahoj Frit, jsem tu, abych se učil, účastnil se a pomáhal, jak jen to půjde. Nikdy neváhej mě oslovit nebo mě něčím pověřit, aby náš malý koutek USA na této báječné stránce byl něčím výjimečný.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Později vám zašlu PM o své oblasti a některých záležitostech možného zájmu, včetně mimo jiné velkých potenciálních příležitostí pro mrtvé kapky, skladování, čištění, mimo jiné proto, že lokalita je plná opportuniy pro správné věci na správných místech pro správné lidi a řekl bych, že asi 99 %, ne-li 100 % z toho by mohlo být prozkoumáno a potenciálně začleněno do již existujících sítí, což by mohlo dobře snížit určitá rizika a otevřít možné obchodní příležitosti v oblastech, které jsou obvykle považovány za bezvýznamné, aniž by bylo nutné odhalovat osobní informace, které by mohly ohrozit anonymitu kohokoli.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Je zde minimálně jeden prodejce, který provozuje síť. Objednáte si u něj a podle toho, co jste si koupili, vám balíček přijde z několika různých států a předpokládám, že od různých lidí. Když to uděláte takhle, je to firewall. Prodejci si ani nedělají reklamu a pravděpodobně ani nemají účet. Ten člověk přijme objednávku, přepošle údaje a vybere peníze. Možná ani nemá žádné drogy u sebe a (předpokládám) vzal si poznámku od FBI a přeposílá podrobnosti v chatu online hry nebo ve sdíleném google doc, který se neustále upravuje, ale nikdy nezveřejňuje
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
5324P9Egka
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Zajímavé údaje k dispozici, i když jsou rok staré.
 
Top