2-φαινυλαιθυλαμίνη από εφεδρίνη

skygus

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας. Έχω στα χέρια μου ένα μάτσο εφεδρίνη. Άρχισα να μαθαίνω για τη σύνθεση της μεθ ακολουθώντας έναν οδηγό. Ο οδηγός λέει βασικά ότι το πρώτο βήμα είναι η μετατροπή της εφεδρίνης σε 2-φαινυλαιθυλαμίνη, αλλά δεν βλέπω κάτι τέτοιο στο φόρουμ.
Μήπως η αφετηρία μου είναι λάθος;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
ΜΗΝ ΤΟ ΚΆΝΕΤΕ ΑΥΤΌ. Αυτό είναι ένα βήμα προς τη λάθος κατεύθυνση. Μπορείτε να αγοράσετε 2-φαινυλαιθυλαμίνη στο GNC ή σε οποιοδήποτε άλλο κατάστημα υγιεινής διατροφής με το κιλό. Τι είναι αυτό το χαρτί για το οποίο μιλάτε; Δεν υπάρχει καλύτερο υλικό εκκίνησης από την εφεδρίνη (ίσως την ψευδοεφεδρίνη) επειδή είναι ήδη χειρόμορφη και το σωστό εναντιομερές. Δεν έχει τίποτα επιπλέον και δεν της λείπει τίποτα.
 

gustaf

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Μπορεί κάποιος να μοιραστεί ένα βίντεο ή έναν οδηγό με εφεδρίνη; Βλέπω ένα σωρό βίντεο με άλλες πρόδρομες ουσίες, αλλά όχι με εφεδρίνη.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Πρόκειται για τις ίδιες αντιδράσεις. Ορισμένες από αυτές. Υπάρχει ένα βίντεο που λέει συγκεκριμένα εφεδρίνη είναι υδριώδες οξύ (ιώδιο) και φώσφορος, αλλά το Leukart, η σημύδα και το Al/HG ( αλουμίνιο υδράργυρο αμάλγαμα). Όλα λειτουργούν με την εφεδρίνη. Θα πρέπει να υπάρχει και μια διαδρομή με μεθυλαμίνη και καταλύτη. Επίσης, άλλοι
 
Top