5f-adb αποτελέσματα, διάρκεια και αποσύρσεις;

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Γεια σε όλους,

Σκοπεύω να αγοράσω 100 γραμμάρια 5F-ADB. Έχω μεγάλη εμπειρία με το MDMB-4en-PINACA και τα περισσότερα από τα συνθετικά κανναβινοειδή JWH. Για όσους έχουν δοκιμάσει το 5F-ADB στο παρελθόν, πώς συγκρίνονται οι επιδράσεις του με την κανονική THC; Επίσης, πόσο διαρκούν τα αποτελέσματα;

Τέλος, θα ήθελα να μάθω πόση ποσότητα θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε για να αναπτύξετε εθισμό και πώς είναι οι πόθοι.

Σας ευχαριστώ όλους για τις απόψεις σας!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Hey hey

Χρησιμοποιώ και τα δύο εδώ και χρόνια.
Το αγαπημένο μου είναι το 5cl αλλά ακόμα και η ώρα του είναι ένα ζήτημα της ποιότητας από την παρτίδα αυτή τη στιγμή που οι περισσότερες παρτίδες προέρχονται από πρόδρομες ουσίες θα έλεγα ότι είναι πολύ silimar σε όλα
Αν έχετε σημειώσει ότι το τελευταίο διάστημα μια πράσινη , κόκκινη και μια λευκή παρτίδα 5f adb πηγαίνει στον κόσμο αυτή τη στιγμή 😂

Αν χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες pls pm
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Η 5F-ADB είναι πολύ πιο ισχυρή από την THC. Οι χρήστες συχνά αναφέρουν εξαιρετικά έντονες και συγκλονιστικές επιδράσεις, συμπεριλαμβανομένων ισχυρών συναισθημάτων ευφορίας, αλλαγμένων αντιλήψεων και σε ορισμένες περιπτώσεις ψευδαισθήσεων.

Οι παρενέργειες μπορεί να είναι σοβαρές και περιλαμβάνουν ακραίο άγχος, παράνοια, σύγχυση, διέγερση, γρήγορο καρδιακό ρυθμό, υψηλή αρτηριακή πίεση, ναυτία, εμετό και σε ορισμένες περιπτώσεις, επιληπτικές κρίσεις ή απώλεια συνείδησης. Έχουν επίσης αναφερθεί μακροχρόνιες ψυχολογικές επιπτώσεις, όπως επίμονο άγχος ή καταθλιπτικά συμπτώματα μετά τη χρήση.

Ο κίνδυνος υπερδοσολογίας είναι σημαντικά υψηλότερος με το 5F-ADB. Η υπερδοσολογία μπορεί να οδηγήσει σε σοβαρά συμπτώματα όπως επιληπτικές κρίσεις, καρδιακές προσβολές ή ακόμη και θάνατο. Το στενό θεραπευτικό παράθυρο (το εύρος της δοσολογίας που παράγει το επιθυμητό αποτέλεσμα χωρίς να προκαλεί τοξικότητα) το καθιστά επικίνδυνο.

Η έναρξη των επιδράσεων είναι συνήθως ταχεία, που συμβαίνει μέσα σε λίγα λεπτά μετά το κάπνισμα, ή το άτμισμα. Η διάρκεια των επιδράσεων μπορεί να ποικίλλει, αλλά συνήθως διαρκεί 1-2 ώρες για την κορυφαία εμπειρία, ακολουθούμενη από μια παρατεταμένη πτώση που μπορεί να διαρκέσει αρκετές ώρες. Η συνολική διάρκεια μπορεί να είναι περίπου 4-6 ώρες, αλλά υπολειμματικές επιδράσεις όπως άγχος ή δυσφορία μπορεί να επιμείνουν πολύ περισσότερο.

Το 5F-ADB είναι πολύ πιο ισχυρό και έχει υψηλότερο κίνδυνο σοβαρών παρενεργειών και υπερβολικής δόσης σε σύγκριση με το THC. Οι επιδράσεις της είναι πιο έντονες και λιγότερο προβλέψιμες, γεγονός που την καθιστά σημαντικά πιο επικίνδυνη.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Το έχω δώσει σε δύο άτομα με. Noooo tolarence και τα συμπτώματα είναι πολύ τρομακτικά ... και το μείγμα είναι 40grams σε 60 g βότανο!!!vevery ισχυρό,παρεμπιπτόντως αν κάποιος τύπος τώρα σωστά πόσο % είναι αυτό το μείγμα παρακαλώ πείτε μου για να είμαι καλύτερος στις γνώσεις μου!!!! Ευχαριστώ
 
Top