Question Ένα ζήτημα βιωσιμότητας

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας φίλοι,

Συμμετέχω (με άλλο ψευδώνυμο) στην κουλτούρα των γκρίζων ζωνών/αναζήτηση χημικών/ και clearnet νόμιμων ναρκωτικών για πάνω από μια δεκαετία. Έχω υπάρξει συντονιστής σε πολλά φόρουμ προμηθευτών που έχουν πλέον εκλείψει. Τους έχω δει να έρχονται και να φεύγουν.

Η ερώτησή μου είναι, πώς περιμένει η ΒΒ να μην κατασχεθεί το domain της; Σέβομαι την επαγγελματική, μειωτική της βλάβης και προσανατολισμένη στη χημεία προσέγγιση της ΒΒ, ωστόσο, έχω δει παρόμοιες προσπάθειες να διαβρώνονται και να καταστρέφονται.

Μια άλλη ερώτηση, γιατί να επιχειρήσετε μια ιστοσελίδα clearnet;

Ευχαριστώ
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Θαυμάζω απόλυτα το όραμα πίσω από αυτό το έργο και τη γενναία ομάδα που βρίσκεται πίσω από αυτό.
Τούτου λεχθέντος, η ανησυχία σας είναι σωστή και αναρωτήθηκα κι εγώ γι' αυτό ήδη, καθώς φόρουμ όπως αυτό είναι αυτό που χρειάζεται η κοινότητα και η μακροβιότητα τέτοιων έργων μπορεί να επηρεάσει θετικά πολλούς ανθρώπους.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Ακόμη και αν ο τομέας clearnet δεν είναι διαθέσιμος, έχουμε έναν τομέα onion που θα λειτουργεί πάντα. Το περιεχόμενο που δημιουργούμε εξαπλώνεται στον ιστό πολύ γρήγορα, οι προσπάθειές μας θα παραμείνουν στο διαδίκτυο για πάντα.
Έχουμε μεγάλα σχέδια, θα δημιουργήσουμε νέα πρότυπα για τα σκιώδη φόρουμ και θα ανεβάσουμε τον ελάχιστο πήχη της ποιότητας για όλα αυτά τα έργα.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ναι, τα συνθετικά βίντεο έχουν ήδη εκραγεί γύρω. Είναι τόσο καλά φτιαγμένα. Ήξερα ότι πίσω από τέτοιες προσπάθειες πρέπει να κρύβονται σοβαροί και αφοσιωμένοι άνθρωποι.

Εκτιμώ τη δουλειά σας. Σκέφτηκα ότι άξιζε να ρωτήσω. Πρόκειται για έναν από τους πιο επαγγελματικούς ιστότοπους που έχω δει. Σίγουρα οι γνώσεις χημείας είναι πάνω από ό,τι άλλο έχω δει.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Εκτιμώ πραγματικά τη σκληρή και επαγγελματική δουλειά που κάνετε εδώ για την κοινότητα του clandistine και είμαι περήφανος που είμαι μέρος της από τις πρώτες μέρες :) Ανυπομονώ να δω πού θα πάει αυτό τα επόμενα χρόνια!
 
Top