Σχετικά με τον τρόπο σύνθεσης της μεθυλφαινιδάτης

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Γεια σας παιδιά, θέλω να μοιραστώ κάποια εμπειρία σχετικά με το Ritalin.Ζητώ συγγνώμη για τα κακά αγγλικά μου και τη λιγότερη εμπειρία.Πρόσφατα συνέθεσα με επιτυχία μεθυλφαινιδάτη από το οξύ Ritalin.Είναι ένας εύκολος τρόπος.
Πρώτον, έφερα 75 γραμμάρια Ritalin acid από την Κίνα επειδή είναι νόμιμη ουσία και κανείς δεν θα το παρατηρήσει.
Στη συνέχεια, ετοίμασα 500ml διάλυμα μεθανόλης-hcl χρησιμοποιώντας έναν απλό τρόπο, απλά πέρασα χλωριούχο υδρογόνο σε μεθανόλη μέχρι να κορεστεί.Μην χρησιμοποιείτε το διάλυμα νερού γιατί θα μειωθεί η απόδοση ή η αντίδραση δεν θα συμβεί Κάντε το περιβάλλον ξηρό είναι σημαντικό.Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το μοριακό κόσκινο για να στεγνώσετε αυτά.
Ανακατέψτε αυτά μαζί σε ένα μπουκάλι με ψυκτήρα παλινδρόμησης με ισχυρή ανάδευση. θέρμανση του ρμ 40-45 βαθμούς Κελσίου, επειδή η υψηλότερη θερμοκρασία θα αφήσει μεθανόλη και hcl αντιδρούν και αυξάνουν το νερό. το οξύ Ritalin διαλύει μόνο μέρος, αλλά μην ανησυχείτε ότι. Η αντίδραση θα συμβεί και θα διαλυθεί όλο το οξύ.
Μετά από δύο ημέρες αντίδρασης.Το άλας θα εμφανιστεί.Βάλτε το rm και το άλας σε ένα ζεστό μέρος για να εξατμιστεί όλος ο διαλύτης.Στεγνώστε το rm και επανακρυσταλλώστε χρησιμοποιώντας νερό.Μην θερμαίνετε το μεθυλφαινιδάτη για να το στεγνώσετε.
Στην κατάλληλη δόση, η επίδραση είναι ομαλή και ειρηνική ίσως επειδή έχω ΔΕΠΥ.
 

Attachments

  • isuwpJ9vVf.jpg
    isuwpJ9vVf.jpg
    5.3 MB · Views: 200

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Γεια σας, πώς μπορώ να βρω έναν προμηθευτή ριταλίνης στην Κίνα;
 

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Βρήκα μια εταιρεία Wuhan. μερικές εταιρείες μπορούν να το παράγουν. μπορείτε να τις βρείτε σε μια ιστοσελίδα που ονομάζεται χημικό βιβλίο. βρίσκω επίσης ότι το πωλούν στο Alibaba, απλά αναζητήστε cas19395-41-6 (α-φαινυλοπιπεριδίνη-2-οξικό οξύ).
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Ευχαριστώ φίλε
 
Top