η αμφεταμίνη δεν είναι pottent , μπορώ να ξανακάνω οξέα;

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, στη σύνθεσή μου έκανα λιγότερη οξίνιση (το προϊόν είναι ελαφρώς κιτρινωπό)
Μπορώ να διαλύσω τα άλατά μου πίσω σε διαλύτες και να ξανακάνω οξίνιση για να επιτύχω καλύτερο ph ( 1/5 διάλυμα θειικού οξέος IPA)
Επίσης, τι μπορεί να προκαλέσει την έλλειψη ισχύος; ( αν δεν έχει μείνει καθόλου h20 στο λάδι και όλοι οι διαλύτες μου είναι ξηροί)
Στην υγειά σας
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ναι, μπορείτε να μετατρέψετε το προϊόν αλάτι πίσω σε freebase. Αν πάτε στα καρφιτσωμένα νήματα σε αυτό το τμήμα, υπάρχει ένα με τίτλο "Κρυστάλλωση μεθαμφεταμίνης και παρασκευή πάγου", το οποίο αναφέρεται λεπτομερώς στο πώς μπορεί να επιτευχθεί αυτό.

Τα προβλήματα ισχύος θα μπορούσαν να οφείλονται σε μολυσματικές ουσίες, οι οποίες μπορούν να διορθωθούν με την ανακρυστάλλωση.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Τα άλατα αμινών απελευθερώνονται με την προσθήκη διαλύματος ισχυρής βάσης.
Σύνθεση NaBH4; Θα βοηθούσε αν μπορούσατε να πείτε περισσότερες λεπτομέρειες, είναι προς το παρόν πολύ δύσκολο για οποιονδήποτε να σας πει κάτι χρήσιμο
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
μείωση με συγχώνευση.
Αλλά το Ph ελαττωματικό ήταν , επειδή συνέχισα να το οξυνίζω μέχρι το διάλυμα να γίνει τόσο παχύρρευστο.
Όταν έκανα μέτρηση με την ταινία ph, υπήρχε πραγματικά ήδη παχύ AMF Sulfate στην ταινία μου, έτσι δεν μπορούσα να το διαβάσω.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ιδανικά, θέλετε τα άλατα να αιωρούνται σε διαλύτη, ώστε όσο το δυνατόν λιγότερα θειικά άλατα να έρχονται σε επαφή με το οξύ, καταστρέφοντας ή αλλοιώνοντας το ενδεχομένως.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
αλλά έκανα διάλυμα μετά αλκί 1/1 σε διαλύτη. και οξύ 1/5 σε διαλύτη για να στάζει στο σχηματισμό άλατος.
Ωστόσο, ήταν ακόμα πολύ παχύρρευστο.
 
Top