Ενδιαφέρεται κανείς να κάνει μαζί μια αγορά νιτρικού υδραργύρου; (Μόνο στην Ευρώπη)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Πρώτα απ' όλα. Ζητήστε συγγνώμη από τους διαχειριστές εάν αυτό δεν είναι το σωστό τμήμα.


Νομίζω ότι βρίσκομαι στην ίδια κατάσταση με πολλούς από εσάς και είμαι μαθητευόμενος χημικός για να συνθέσω τα δικά μου φάρμακα. Ένα από τα απαραίτητα υλικά για το Speed είναι ο νιτρικός υδράργυρος ο οποίος είναι κάπως δύσκολο να βρεθεί (αν και μπορείτε πάντα να αγοράσετε μερικά θερμόμετρα για να προσπαθήσετε να κάνετε το αμάλγαμα)


Έχω βρει μερικούς αρκετά αξιόπιστους παρόχους στην Ινδία με πολύ αξιόπιστες εταιρείες. Το πρόβλημα είναι ότι οι αποστολές από εκεί είναι κάπως ακριβές. Κατάφερα να βρω νιτρικό υδράργυρο (II) προς 700 δολάρια για ένα μπουκάλι των 500 γραμμαρίων. Το οποίο είναι πολύ για μένα (μόνο 0,1 χρησιμοποιείται για να φτιάξω το tutorial αυτού του φόρουμ)

Η ιδέα μου είναι ότι μπορούμε να οργανώσουμε μια παραγγελία μεταξύ ίσως 3 ατόμων και να πάρουμε κάτι φθηνότερο. Μου είπαν ότι η αποστολή είναι αρκετά γρήγορη και θα το παραλάβω σε 1 εβδομάδα. Και στη συνέχεια θα μπορούσα να σας το στείλω με φάκελο (μόνο στην Ευρώπη)

Εάν ενδιαφέρεστε μπορούμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας μέσω Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Εάν υπάρχουν τουλάχιστον μερικοί άνθρωποι πρόθυμοι να επενδύσουν σε αυτό, θα τα πληρώσουμε όλα. Με αυτόν τον τρόπο θα ελέγξουμε τον προμηθευτή και στη συνέχεια θα τον προσθέσουμε εδώ στην καταχώριση. Και οι χρήστες μπορούν να μας το επιστρέψουν όταν το αποκτήσουν.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Περιμένετε, μπορεί κάποιος να ρίξει μια ματιά σε αυτό https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170
Νόμιζα ότι το βρήκα, αλλά όταν ακούω για την αγορά του από τον προμηθευτή της Ινδίας, τότε σταματάω να είμαι σίγουρος. Είναι μια πολίτικη ιστοσελίδα όπου πρόκειται να αγοράσω τα περισσότερα αντιδραστήρια για τη σύνθεση της μεφεδρόνης, αλλά έψαχνα και για αντιδραστήρια ταχύτητας η τιμή είναι 57 zł για 5g οπότε είναι κάτι σαν 12$.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Αυτό φαίνεται πολύ καλό και κυρίως εντός της Ευρώπης! Μπορεί να είναι μια καλύτερη επιλογή από το να προσπαθήσετε να το εισάγετε από την Ινδία. Σας ευχαριστώ.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι δεν αποστέλλουν εκτός Πολωνίας. κρίμα


Γνωρίζετε περισσότερες σελίδες αυτού του τύπου;
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Ναι ξέρω μια ακόμα σελίδα, αλλά είναι πολύ ακριβό για 100g θέλουν 118$ και 67$ λόγω αποστολής στο Ηνωμένο Βασίλειο αλλά θα σας το επικολλήσω https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 και ήθελα να ρωτήσω αν είναι πραγματικά τόσο δύσκολο να βρεις νιτρικό υδράργυρο στη χώρα σου πάντα πίστευα ότι στην Πολωνία είναι πολύ δύσκολο να βρεις οποιαδήποτε αντιδραστήρια
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
συγγνώμη διάβασα ότι πωλούν μόνο σε μια εταιρεία όχι σε μεμονωμένους πελάτες, αλλά βρήκα από πού το αγοράζουν είναι http://en.chempur.pl/ αλλά μάλλον δεν θα μπορείτε να το αγοράσετε από αυτούς, οπότε η τελευταία μου πρόταση είναι εδώ https://pol-aura.pl/rteci-ii-azotan-1hydrat-czda-7783-34-8-p-1574.html 10g για 24$ και θα πρέπει να στείλουν στο Ηνωμένο Βασίλειο, και όταν προσπάθησα δεν λειτούργησε ugh
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ναι, το είδα κι εγώ αυτό με την pol-aura. Τους έστειλα ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, αλλά ακόμα δεν έχουν απαντήσει.

Τέλος πάντων, νομίζω ότι βρήκα μια επαφή στην Πολωνία που μπορεί να αγοράσει εκεί και να το στείλει στην Ισπανία.

Τα 150€ μπορεί να είναι λίγο ακριβά για 100g, αλλά η απόδοση του νιτρικού υδραργύρου σύμφωνα με το αμάλγραμμα στο βίντεο εδώ είναι 0,1*7g αμφεταμίνης. Αυτό σημαίνει περίπου 70g αμφεταμίνης για κάθε γραμμάριο νιτρικού υδραργύρου. Νομίζω ότι είναι μια περισσότερο από αποδεκτή απόδοση.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Είμαι έτοιμος για κάποια να αν είναι δυνατόν :)
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ψάχνω να βάλω κάποια στη Βόρεια Αμερική, καμιά ιδέα;
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Υπάρχει περίπτωση να μοιραστείτε την ινδική πηγή σας; Θα ήθελα να τους ρωτήσω αν είναι πρόθυμοι να στείλουν στη Βόρεια Αμερική, ευχαριστώ.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Αν είστε από την Ισπανία... γιατί δεν αγοράζετε HCL υδραργύρου; υπάρχουν πολλά webs που πωλούν... creeme...
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Έι, ενδιαφέρομαι. Παρακαλώ ενημερώστε με στο PM αν είστε για μια κοινή αγορά
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Σας παρακαλούμε να μην πλησιάσετε καμία από τις μεγαλύτερες χημικές εταιρείες με το δικό σας ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ή με οποιονδήποτε τρόπο που μπορεί να εντοπιστεί σε εσάς προσωπικά. Συχνά έχουν την υποχρέωση να αναφέρουν τυχόν ύποπτα αιτήματα στην αστυνομία. Και καμία από αυτές δεν θα πουλήσει σε ιδιώτες ούτως ή άλλως.
 
Top