• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

BMK 5449 σε Τουρκία

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Έχει αγοράσει κανείς που ζει στην Τουρκία το BMK 5449 από κινεζικό προμηθευτή;

Δεν πρόκειται για ειδικά ελεγχόμενη ουσία. Αλλά εξακολουθώ να θέλω να είμαι σίγουρος γιατί δεν θέλω να μπλέξω σε μπελάδες.

Μίλησα με Κινέζους πωλητές που ισχυρίστηκαν ότι έχουν στείλει στην Τουρκία στο παρελθόν. Κάποιοι από αυτούς είπαν ότι τα τουρκικά τελωνεία είναι πολύ αυστηρά, ενώ άλλοι μοιράστηκαν εικόνες πληροφοριών φορτίου που έδειχναν ότι η αλληλογραφία που είχαν στείλει στο παρελθόν στην Τουρκία είχε παραδοθεί.

Είμαι ανοιχτός σε οποιαδήποτε πρόταση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Οι χημικές ουσίες περιλαμβάνουν κανονικές χημικές ουσίες και επικίνδυνες χημικές ουσίες. Νομίζω ότι αυτές οι πληροφορίες για τον αριθμό παρακολούθησης μπορεί να μην είναι BMK 5449-12-7, αλλά άλλες πληροφορίες κανονικών χημικών ταχυμεταφορών. Ως πωλητής, πρέπει να βρούμε μια εταιρεία εφοδιαστικής για να μας παραδώσει τα εμπορεύματα. Προκειμένου να επιτευχθεί μια συμφωνία συνεργασίας, θα πουν επίσης ότι μπορούν να παραδώσουν τα εμπορεύματα, ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με τον εκτελωνισμό και ούτω καθεξής 😅.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Δεν είναι εύκολο να στείλετε πρόδρομες ουσίες από την Κίνα στην Τουρκία. Η πιθανότητα να περάσει το πακέτο από το τελωνείο είναι περίπου 70%. Και το βάρος του πακέτου απαιτείται να είναι μικρότερο από 2 κιλά.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Σας προτείνω να αγοράσετε μέσω της ESCROW BB
 
Top