Κατάλογος δικτυακών τόπων με κρεμμύδι Deepweb.net

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Επισκεφθείτε τον ιστότοπό μας για περισσότερες χρήσιμες υπηρεσίες!
deepweb.net
Διαθέσιμο στο κρεμμύδι!
deepweb4wt3m4dhutpxpe7d7wxdftfdf4hhag4sizgon6th5lcefloid.onion

Γίνετε μέλος στα κοινωνικά μας δίκτυα για να ενημερώνεστε με τα τελευταία νέα!

Telegram
https://www.facebook.com/deepwebdotnet
https://x.com/godeepweb
https://www.instagram.com/godeepweb
https://www.youtube.com/@Deepwebdotnet
https://discord.gg/5HjKXZNM9b


Αυτό το βίντεο αποκαλύπτει την αλήθεια για τις πρόδρομες ουσίες και την επιρροή τους στη σύγχρονη ζωή. Μάθετε περισσότερα για τις βασικές πρόδρομες ουσίες των ναρκωτικών, τις αλλαγές στον Πίνακα Ι στα τέλη του 2022 και τις κατασχέσεις τους.

Δείτε το βίντεο και μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλιά σας!

 
Last edited by a moderator:

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Το Deepweb.net απαριθμεί ιστότοπους απάτης και δεν μπορείτε να σχολιάσετε για να προειδοποιήσετε άλλους για έναν ιστότοπο απάτης. Όπως το heavens party είναι ένας γνωστός απατεώνας από το 2019, ωστόσο βρίσκεται στην κορυφή της ιστοσελίδας σας και δεν μπορεί να καταψηφιστεί/αξιολογηθεί με οποιονδήποτε τρόπο, οπότε διατηρεί υψηλή βαθμολογία. Kinda sus....
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Το σύστημα ψηφοφορίας λειτουργεί, τα σχόλια συντονίζονται, οπότε είναι λογικό να μην εμφανίζονται άμεσα. Η βάση ενός καταλόγου είναι να απαριθμήσει όσο το δυνατόν περισσότερες ιστοσελίδες κρεμμυδιού, δεν αποκλείει μια ιστοσελίδα απάτης να εμφανίζεται επίσης φαίνεται ότι η κοινότητα μπορεί να προσθέσει συνδέσμους κρεμμυδιού. Το συμπέρασμά σας είναι ύποπτο και πιθανότατα προκατειλημμένο.
 
View previous replies…

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Γιατί είστε τόσο αναστατωμένοι για την προειδοποίηση περί απάτης. Όλα όσα ανέφερα ισχύουν. Φαίνεται ότι είστε πιο εξοικειωμένος με τον ιστότοπο από ό,τι εγώ. Ωστόσο, κατά τη γνώμη μου, το σύστημα αξιολόγησης είναι ελαττωματικό. Το σχόλιό μου πριν από πάνω από δύο εβδομάδες δεν έχει ακόμη εμφανιστεί, και δεδομένης της απουσίας άλλων αρνητικών κριτικών, αμφιβάλλω αν θα εμφανιστεί ποτέ. Δεν θα συνιστούσα σε άλλους να το χρησιμοποιήσουν αυτό για μια λίστα κρεμμυδιών. Υπάρχουν λίγοι έως καθόλου χρήσιμοι σύνδεσμοι που δεν είναι ήδη αναρτημένοι σε κάθε άλλη λίστα κρεμμυδιών. Παρ' όλα αυτά, χαίρομαι που φαίνεται να σας αρέσει. Αν είναι η δική σας ιστοσελίδα (πράγμα που θα εξηγούσε γιατί είστε τόσο αμυντικός) δεν είναι κάτι προσωπικό απλά θα συμβούλευα τους άλλους να είναι προσεκτικοί, αυτό είναι όλο.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Δεν είμαι αναστατωμένος, είστε απλά τόσο παραπλανητικός όσο γίνεται. Είσαι ο τύπος που μιλάει πολύ αλλά δεν κάνει τίποτα. Απλά σεβαστείτε τη δουλειά των άλλων, το domain name ήταν δύσκολο να αποκτηθεί και ακριβό, υπάρχει άφθονο χρήσιμο εργαλείο και επίσης προωθούν ειδήσεις αλλά το μόνο πράγμα που έπρεπε να γράψετε ήταν ...ιστοσελίδα απάτης...
 

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Σε καταλαβαίνω, φίλε. Δεν είμαι ειδικός σε θέματα αναθεώρησης. Στοιχηματίζω ότι έχει πολύτιμες πληροφορίες και έχεις δίκιο - μπορεί να ήμουν αφελής. Επικεντρώθηκα στις αγορές και παρέβλεψα τα ειδησεογραφικά άρθρα και τα συναφή. Ζητώ συγγνώμη για αυτή την παράλειψη. Να προσέχετε όλοι και καλή τύχη!
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Δεν χρειάζεται να απολογείστε για τίποτα. Έχω την άποψή μου, έχετε τη δική σας, έτσι είναι η ζωή!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Όλες οι λίστες κρεμμυδιών μου προκαλούν ένα κακό προαίσθημα για πάρα πολλούς λόγους που δεν μπορώ να μετρήσω
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Βλέπω μερικές από τις τοποθεσίες που είναι παλαιότερες και ξέρω ότι είναι πραγματικές, αλλά μερικές από τις αγορές που έχουν φαίνονται σκίτσα. Φαίνεται επίσης ότι είναι κάπως ξεπερασμένες. Υποθέτω ότι απλά να είστε προσεκτικοί όπως πάντα
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Το Deepweb.net ενημερώνει τους χρήστες ότι ενημερώσαμε τον κατάλογό μας και αφαιρέσαμε συνδέσμους χαμηλής κατάταξης και ύποπτους συνδέσμους. Προσθέσαμε πολλές νέες φοβερές ιστοσελίδες deepweb με χρήσιμα και ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά από όλα τα βάθη του darkweb. Επισκεφθείτε τον κατάλογό μας και ελέγξτε τον μόνοι σας deepweb.net

Το Deepweb.net σας προειδοποιεί! Darknet δεν είναι το μέρος όπου μπορείτε να εμπιστευτείτε οποιαδήποτε ιστοσελίδα. Πάντα να σκέφτεστε αρκετές φορές πριν αρχίσετε να κάνετε συμφωνίες στο darknet. Το κάνετε με δική σας ευθύνη!
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Η Deepweb. net σας καλωσορίζει να παρακολουθήσετε το νέο μας βίντεο για τη σύγχρονη διακίνηση ναρκωτικών!
Τέσσερις ανώνυμοι καλεσμένοι συζητούν για τη σύγχρονη διακίνηση ναρκωτικών και την κατάχρηση ναρκωτικών σε όλο τον κόσμο. Πρώην αστυνομικός, ειδικός στον κυβερνοχώρο, πρώην τοξικομανής, απεξαρτησιολόγος ναρκωτικών μοιράζονται τις εμπειρίες τους και αποκαλύπτουν την αλήθεια για τα ναρκωτικά. Μάθετε τι συμβαίνει στα κρυφά μέρη του διαδικτύου. Πώς η επιβολή του νόμου πιάνει τους εμπόρους από το darknet. Τι συμβαίνει με το εθισμένο άτομο και πώς να το βοηθήσετε. Αυτό το βίντεο σας επιτρέπει να μάθετε αυτά και πολλά άλλα! Μπείτε στον τρομακτικό κρυφό κόσμο με το έργο των συγγραφέων του Deepweb. net σε δύο μέρη! Μέρος 1.

Παρακολουθήστε το βίντεο και μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλιά σας!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Δηλαδή είστε απλώς ένας συγκεντρωτής συνδέσμων; Δεν ισχυρίζεστε ότι κάτι είναι νόμιμο και προειδοποιείτε τους ανθρώπους; Δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό, αρκεί να μπορείτε να κρατάτε μακριά τους συνδέσμους ηλεκτρονικού "ψαρέματος", αν είναι δυνατόν.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Δυστυχώς δεν είναι πλέον ενεργό, αλλά το cb3rob.net ήταν το πραγματικό.
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Ναι, είμαστε αθροιστές. Στόχος μας είναι να βοηθήσουμε τους ανθρώπους να περιηγηθούν στο deepweb. Δεν μπορούμε να αναλάβουμε την ευθύνη για όλα τα έργα που παρατίθενται. Γι' αυτό σας προειδοποιούμε να κάνετε διπλό έλεγχο και να είστε προσεκτικοί.
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Το Deepweb.net σας καλωσορίζει για να παρακολουθήσετε το δεύτερο μέρος του βίντεο σχετικά με τη σύγχρονη διακίνηση ναρκωτικών!
Τέσσερις ανώνυμοι καλεσμένοι συζητούν για τη σύγχρονη διακίνηση ναρκωτικών και την κατάχρηση ναρκωτικών σε όλο τον κόσμο. Πρώην αστυνομικός, ειδικός στον κυβερνοχώρο, πρώην τοξικομανής, απεξαρτησιολόγος ναρκωτικών μοιράζονται τις εμπειρίες τους και αποκαλύπτουν την αλήθεια για τα ναρκωτικά. Μάθετε τι συμβαίνει στα κρυφά μέρη του διαδικτύου. Πώς η επιβολή του νόμου πιάνει τους εμπόρους από το darknet. Τι συμβαίνει με το εθισμένο άτομο και πώς να το βοηθήσετε. Αυτό το βίντεο σας επιτρέπει να μάθετε αυτά και πολλά άλλα! Μπείτε στον τρομακτικό κρυφό κόσμο με το έργο των συγγραφέων του Deepweb. net σε δύο μέρη! Μέρος 2.

Παρακολουθήστε το βίντεο και μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλιά σας!
 
Top