Διαιθυλο(φαινυλακετυλο)μηλονικό οξύ. Είναι δύσκολο να δουλέψω μαζί του ή φταίω εγώ;

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας,

Δεν είμαι πολύ ερωτηματολόγος, συνήθως οι απαντήσεις βρίσκονται συνήθως στα φόρουμ, στην περίπτωσή μου ήταν επίσης, αλλά δεν είμαι σε θέση να τη βρω, υπάρχουν πολλές πληροφορίες και πολύ διαφορετικές, ή τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται. Πρώτα απ' όλα, συγγνώμη για τα αγγλικά μου, μεταφραστής του Google.

Αγοράστε ένα κινέζικο Diethyl(phenylacetyl)malonate 20320-59-6 σε υγρή μορφή. Ο μόνος στόχος μου είναι να κάνω θειική αμφεταμίνη, μέχρι τώρα, όπως και άλλοι συνάδελφοι σε αυτό το φόρουμ, αγόρασα ένα-έλαιο ή αμφεταμίνη freebase, η οποία, όπως γνωρίζετε, υπήρχε λίγο να κάνει για να αφαιρέσει το αλάτι.

Το πρόβλημα είναι ότι για κάποιο λόγο στην Ευρώπη υπάρχουν προβλήματα στην προμήθεια του α-έλαιου και αναγκάστηκα να αγοράσω 20320-59-6

Βήματα ανάλογα με τον πάροχο

1.Παίρνουμε 100g λάδι και 350g διαλύματος NaOH(50%) και αναμιγνύουμε, ανακατεύουμε σε θερμοκρασία δωματίου για 0,5 ώρες, ρυθμίζουμε την τιμή PH στο 2 με πυκνό υδροχλωρικό οξύ (33%, 37%) σταδιακά.
2. Μεταφέρετε σε μια γυάλινη φιάλη αντίδρασης, προσθέστε συμπυκνωτή, θερμάνετε στους 105 ° C και αντίδραση παλινδρόμησης για 5-8 ώρες (5 ώρες μπορεί να είναι) για να πάρετε το πετρέλαιο, προσθέστε 2g άνυδρου θειικού νατρίου ξηρό 30 λεπτά, fliter, πάρτε το κίτρινο πετρέλαιο


Ποια είναι η γνώμη σας; Τι προϊόν παίρνω έτσι; P2p, α-έλαιο....
Τι πρέπει να κάνω στη συνέχεια για να αφαιρέσω τη θειική αμφεταμίνη;
Σας ευχαριστώ.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Πρόκειται για ένα δύσκολο προϊόν καλύτερη σκόνη 5449...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ευχαριστώ. Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας.
 
Top