Διασκεδαστικό γεγονός για τους κατοίκους της Καλιφόρνιας στις ΗΠΑ

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Αυτό το τμήμα του φόρουμ είναι γαμάτο lol!
Στην Καλιφόρνια, αν σας πιάσουν με μια πίπα που περιέχει "υπολείμματα" μεθαμφεταμίνης, θα σας απαγγείλουν κατηγορία για παραφαρμακευτικά προϊόντα.
Αν έχεις το errr-errrr οπουδήποτε έξω από τη φούσκα, είναι κατοχή.

Ιστορία:
Λοιπόν, ο φίλος μου έφυγε από ένα μέρος και δεν ήθελε να κουβαλάει μια σακούλα για οποιοδήποτε λόγο στην τσέπη του.
Οπότε έλιωσε μια ολόκληρη μπάλα μέσα στη φυσαλίδα πριν αρχίσει να οδηγεί.
Ξεχνάω τις λεπτομέρειες που οδήγησαν στο να τον πετάξουν έξω.
Απέφυγε την παράταση και την πρόσθετη κατηγορία κατοχής επειδή την έλιωσε στην πίπα του.

Ήταν ο πρώτος μου ντίλερ και έτσι όταν τον έπιασαν, LOL, το πρόσεξα!
Ο τύπος ήταν φίλος μου - με τον ίδιο τρόπο που ο Cartman στο South Park ήταν ένα κομμάτι σκατά μαλάκα, αλλά... ήταν φίλος... είχα το σκατά και ήμουν πρόθυμος να ανεχτώ το μεγάλο του στόμα. Ας το θέσουμε έτσι. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Είχα έναν τέτοιο φίλο. Πέθανε από καρδιακή προσβολή στα 36 του χρόνια σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου με μια βελόνα να προεξέχει πιθανότατα από το χέρι του. Μη διαγνωσμένη καρδιακή πάθηση, είπε η μητέρα του. Αυτή είναι μια καλή συμβουλή. Υπάρχουν πολλοί τρόποι να ελαχιστοποιήσεις τις παράπλευρες απώλειες. Αν έπαιρνα κάτι από το δρόμο, θα το έριχνα σε ένα μπουκάλι νερό, θα το έσπαγα λίγο και θα έσφιγγα το καπάκι. Θα έβαζα μια μικρή μαύρη κουκκίδα πάνω της με μαρκαδόρο και θα την πετούσα στο πίσω πάτωμα μαζί με τα άλλα 10. Μια ουγγιά εξαφανίζεται σε μια ουγγιά νερό, που είναι 1 γουλιά. Ένα άδειο μπουκάλι νερό με 1 κούπα μέσα δεν θα σήκωνε τα περισσότερα φρύδια και η εξάτμιση 30ml νερού από 30g μεθαμφεταμίνης διαρκεί λιγότερο από 10 λεπτά.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Είχα έναν τέτοιο φίλο. Πέθανε από καρδιακή προσβολή στα 36 του χρόνια σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου με μια βελόνα να προεξέχει πιθανότατα από το χέρι του. Μη διαγνωσμένη καρδιακή πάθηση, είπε η μητέρα του. Αυτή είναι μια καλή συμβουλή. Υπάρχουν πολλοί τρόποι να ελαχιστοποιήσεις τις παράπλευρες απώλειες. Αν έπαιρνα κάτι από το δρόμο, θα το έριχνα σε ένα μπουκάλι νερό, θα το έσπαγα λίγο και θα έσφιγγα το καπάκι. Θα έβαζα μια μικρή μαύρη κουκκίδα πάνω της με μαρκαδόρο και θα την πετούσα στο πίσω πάτωμα μαζί με τα άλλα 10. Μια ουγγιά εξαφανίζεται σε μια ουγγιά νερό, που είναι 1 γουλιά. Ένα άδειο μπουκάλι νερό με 1 κούπα μέσα δεν θα σήκωνε τα περισσότερα φρύδια και η εξάτμιση 30ml νερού από 30g μεθαμφεταμίνης διαρκεί λιγότερο από 10 λεπτά.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Ω ρε φίλε, όχι ρε γαμώτο, περνάω από ένα dollar general και παίρνω μερικά μπαλόνια πάρτι γεμάτα ήλιο αν οδηγώ με οτιδήποτε πάνω μου.
Δένεις το τσα-τσα στα μπαλόνια και Voilà! Bon voyage!

Έχω μερικά χρυσά ψήγματα που πρόκειται να προσθέσω σε αυτό το τμήμα πολύ σύντομα σχετικά με τις μεταφορές.
Πάντα κρατούσα τις σημειώσεις μου για τον εαυτό μου.
Αλλά νομίζω ότι αυτό το φόρουμ/αγορά/κοινότητα θα μπορούσε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να είναι ένα μέρος για μένα να το αποκαλώ σπίτι.
Δεν θέλω να "ρίχνω τα μαργαριτάρια μου στους χοίρους".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Το έχω δει αυτό σε ένα επεισόδιο του cops. Βεβαιωθείτε ότι τα απελευθερώνετε πριν σταματήσετε, μπορεί να τα καταρρίψουν από τον ουρανό, επειδή τα μπαλόνια δεν ανεβαίνουν ιδιαίτερα γρήγορα. 100% πιθανότητα να σας σταματήσουν κακώς αν απελευθερώσετε μπαλόνια από το παράθυρο όταν σας σταματούν
Δηλαδή με την απειλή όπλου, και να περπατάτε προς τα πίσω προς το μέρος μου και στη συνέχεια να με χτυπήσετε στο σώμα και να μου περάσετε χειροπέδες. Επίσης, χάνεις τα ναρκωτικά σου και δεν θα σοκαριζόμουν αν ανακτήσουν αυτά τα μπαλόνια. Μπορούν να διαβάσουν την πινακίδα κυκλοφορίας σου από δορυφόρο, οπότε δεν υπάρχει λόγος να μην μπορούν να παρακολουθούν απλά πού πάνε και πού καταλήγουν. Θα μπορούσες να το βάλεις απλά ανάμεσα στο φίλτρο αέρα και το περίβλημα. Δεν έχω δει ποτέ αστυνομικό να ψάχνει κάτω από το καπό και αν το έκαναν πάλι δεν θα το έβρισκαν εκεί ή κάτω από την μπαταρία.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT NO MAN you werent casting your pearls to the swine ive been reading all your posts laughing my ass off for like an hour man off some edibles man you made my night
 
Top