Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Υποβάλλω αίτηση για να αποκτήσω πρόσβαση. ελπίζω να είμαι ενεργός συμμετέχων σε αυτό το φόρουμ και να συνεισφέρω όσο μπορώ και είναι στις γνώσεις μου.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Συγχαρητήρια!
Έχετε αποκτήσει πρόσβαση στο τμήμα RC. Παρακαλείστε να αφήσετε μια κριτική εδώ μετά την ανάγνωση.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Γεια σας ανακάλυψα το φόρουμ σας στο dread γνωρίζω λίγο χημεία νομίζω ότι θα πρέπει να τα πάμε καλά με όλους :D
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
γεια σας, θα ήθελα πρόσβαση και στο τμήμα RC παρακαλώ, και αυτό το μέρος θα είναι η αρχική μου σελίδα ευχαριστώ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Γεια σας. Είναι η πρώτη φορά που σας βλέπουμε. Περάστε περισσότερο χρόνο μαζί μας αν θέλετε μια πρόσκληση στο τμήμα RC.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Θα ήθελα να λάβω δικαιώματα ανάγνωσης. Δεν μπορώ να συνεισφέρω πολλά ούτως ή άλλως.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Καλώς ήρθατε!
Παρακαλούμε αφήστε μια κριτική εδώ μετά την ανάγνωση.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Πρέπει να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα rc γνωρίζω πολλά για τα τελικά προϊόντα και επίσης αγοραστής
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
$1000 δολάρια φίλε ή Ξεκινήστε να συνεισφέρετε στο φόρουμ και ίσως αποκτήσετε πρόσβαση 👌
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Ωραία. Υπάρχουν επίσης αρκετές συνταγές σύνθεσης κανναβινοειδών εκεί. Ακριβώς αυτό που ήλπιζα. Δεν υπάρχουν πολλές συνταγές σύνθεσης σε σύγκριση με τον υπόλοιπο ιστότοπο, αλλά αν καταλαβαίνω καλά αυτές είναι μόνο οι άγνωστες ακόμη (άκρως πειραματικές;).

Φυσικά προτιμώ μάλλον την "πραγματική THC" (οποιοδήποτε ψυχοδραστικό κανναβινοειδές παράγεται στο φυσικό φυτό κάνναβης - συνθετικό ή όχι δεν με ενδιαφέρει).
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Είμαι νέος εδώ στο φόρουμ, ήρθα από το φόβο της αρχής μετά τα συνθετικά κανναβινοειδή που ήδη εργάζομαι εδώ στη χώρα μου, αλλά αντιμετωπίζουμε προβλήματα με το mdma που παράγουν τα εργαστήρια (αν θέλετε να δείτε το θέμα που δημιούργησα σχετικά) Έχω μελετήσει τα βασικά της χημείας και έχω πρόσβαση σε ορισμένες πρώτες ύλες, ψάχνω για περισσότερες πληροφορίες για να εφαρμόσω τον εαυτό μου σε αυτό, σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ως πωλητής θέλω πραγματικά να πάρω μια άδεια για να έχω πρόσβαση!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Θα αποκτήσετε πρόσβαση μόλις γίνετε πωλητής στο φόρουμ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@logan collins Γεια σας. Είναι η πρώτη φορά που σας βλέπουμε. Περάστε περισσότερο χρόνο μαζί μας αν θέλετε μια πρόσκληση στο τμήμα RC.
 

o0oo0o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2021
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Γεια σας! Μακροχρόνιος ακροατής, πρώτη φορά καλούμενος για να το πω έτσι... Υπέροχη ιστοσελίδα... Σαν την Κυψέλη αλλά με λιγότερα τρολ... Εύγε... Θέλω να κερδίσω τα γαλόνια μου και να αποκτήσω πρόσβαση σε RC...
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, θα ήθελα να αποκτήσω πρόσβαση. Ευχαριστώ πολύ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Για όσους αναζητούν απλώς πρόσβαση στο τμήμα RC, ενδέχεται να εξετάσουμε την πρόσβαση επί πληρωμή.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Μπορείτε να απαριθμήσετε όλες τις απαιτήσεις για τον αιτούντα, μετά την εκπλήρωση των οποίων θα αποκτήσει πρόσβαση στην ομάδα RC ???
 
Top