Αν συμβεί κάτι τέτοιο. ΧΗΜΙΚΗ ΑΛΙΒΗ; πώς;

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Α, σκατά συμβαίνουν. Σας πιάνουν ενώ αγοράζετε πρόδρομες χημικές ουσίες και η αστυνομία σας ρωτάει: τι θα κάνετε με αυτό;
Δεν μπορώ να το φανταστώ, οπότε αν συμβεί αυτό, νομίζω ότι μπορείς να ξεφύγεις με κάποιο τρόπο με επιχειρήματα, λέγοντας ότι έχεις κάποια εγκατάσταση όπου κάνεις πειράματα και αυτό, οπότε αν τους δείξεις κάποιο έγγραφο ότι είσαι εγκεκριμένο άτομο για να το κάνεις αυτό, θα είναι σχεδόν αλεξίσφαιρο άλλοθι γιατί αγοράζεις αυτά τα χημικά. Θέλω κάποια παραδείγματα για το πώς φαίνονται αυτά τα έγγραφα και μετά επαγγελματίες να κάνουν απομιμήσεις αυτών των εγγράφων.
Έτσι θα μπορούσαν να είναι πολύτιμες απομιμήσεις. Πού θα το βρω αυτό; Υπάρχει κάποιος εδώ που μπορεί να με βοηθήσει;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Η αντιγραφή εγγράφων σε μια επιχείρηση είναι ένα πράγμα. Αμφιβάλλω αν μπορείτε να κοντερφιτάρετε κυβερνητικά έγγραφα που σας εξουσιοδοτούν να έχετε ελεγχόμενες χημικές ουσίες. Θα ελέγξουν ότι είναι νόμιμα . Θα κατηγορηθείτε για επιπλέον έγκλημα. Ίσως θα μπορούσες να προσποιηθείς ότι είσαι πράκτορας με σύμβαση με μια εταιρεία που έχει νόμιμα έγγραφα.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ναι, είμαι ανοιχτός σε οποιαδήποτε επιλογή
 
Top