Απαγορεύεται πλέον το 5cl στην Κίνα;

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ελπίζω όλοι να είναι καλά πρόσφατα ο προμηθευτής μου που ήταν πολύ αξιόπιστος στην αποστολή μου 5cl σκόνη είπε ότι υπήρχε αυστηρό τελωνείο και σύνορα ssecurity και έπρεπε να είμαι υπομονετικός αυτό έχει συνεχιστεί για πάνω από 3 εβδομάδες τώρα έβαλα ένα sample.order με ένα νέο supper που είπε ότι θα μπορούσε να το στείλει αμέσως, αλλά 2 εβδομάδες αργότερα εκεί τώρα λέει το ίδιο πράγμα εργοστάσιο δεν μπορεί να στείλει λόγω των αυστηρών σύνορα .



Παρακαλώ μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει αν αυτό είναι tris κάποιος άλλος έχει το ίδιο.πρόβλημα να πάρει 5cl .
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Οι έλεγχοι στην Κίνα είναι πολύ αυστηροί τώρα, δεν νομίζω ότι θα λάβετε τα εμπορεύματα, το 5cl είναι απαγορευμένο αντικείμενο στην Κίνα, δεν είναι νόμιμο και κανείς δεν θα πάρει το ρίσκο για αυτά τα λίγα χρήματα.
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Πρόκειται για βραχυπρόθεσμες επιθεωρήσεις . Είχα προμηθευτές που το έστειλαν τους προηγούμενους μήνες αλλά aallure λέει να είστε υπομονετικοί προς το παρόν
 

siradbb

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
η πρώτη ύλη για τα συνθετικά κανναβινοειδή και τα εξαρτήματα που απαιτούνται για την παρασκευή του τελικού προϊόντος μπορούν να σταλούν από την Κίνα
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Κάθε προμηθευτής πάνω μίλησε με συνήθεια το έστειλε αυτή τη στιγμή
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Οι πρώτες ύλες δεν απαγορεύονται
 

jellycatti

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ναι, οι πρώτες ύλες 5cl μπορούν ακόμη να σταλούν προς το παρόν.
 
Top