Ας μιλήσουμε για τη γελοία ανοχή μου

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Αρχικά θα αναφέρω ότι αυτή τη στιγμή παίρνω SSRI και από αυτή την εβδομάδα απογαλακτίζομαι αφού ανακάλυψα ότι τα ψυχεδελικά και τα SSRI δεν τα πάνε καλά. Ανεξάρτητα από αυτό είχα πάντα μια εξωφρενικά υψηλή ανοχή σε όλα. Πριν από το SSRI θα έπαιρνα χούφτες μανιταριών απλά για να χτυπήσω μια βασική γραμμή. Μια φορά είχα μια σακούλα με τσίχλες μανιταριών, "φάε δύο για να κάνεις ένα ταξίδι, φάε όλη τη σακούλα και πήγαινε στο φεγγάρι" με μια μεγάλη προειδοποίηση για τη λήψη όλου του πράγματος, λοιπόν, έφαγα όλο το πράγμα και δεν συνέβη απολύτως τίποτα. Δοκίμασα επίσης μια θεραπεία με κεταμίνη επιπέδου φαρμακείου, νομίζω ότι ήταν 1200mg για 6 συνεδρίες και εκτός από κάποια ενδοσκόπηση δεν συνέβη τίποτα άλλο.

Ποτέ δεν είδα οπτικές εικόνες ή δεν είχα ηχητική ενίσχυση. Είχα ένα στυλό DMT το Σαββατοκύριακο, πήρα ολόκληρο το γραμμάριο σε 2 ημέρες και το μόνο που πραγματικά έκανε ήταν να με κάνει να νυστάζω. (ήταν καλό για το κρεβάτι lol)

Ο Captain Sandoz μου έστειλε LSD και είχα 6 στο μάγουλό μου ταυτόχρονα σε ένα σημείο, τίποτα.

Δουλεύω με έναν ψυχίατρο εδώ και περίπου δύο χρόνια προσπαθώντας να καταλάβω τη ΔΕΠΥ μου που είναι επίσης πολύ άσχημη. Τίποτα δεν λειτούργησε, έπαιρνα Wellbutrin για λίγο, με έκανε να νιώθω ότι δεν έχω τον έλεγχο του εγκεφάλου μου, ένιωθα "κλειδωμένος" όλη την ώρα.

Ανακάλυψα ότι το 4mmc ωστόσο κάνει τον εγκέφαλό μου να "λειτουργεί" σωστά. Εκτός από τις συνήθεις παρενέργειες όπως η υπερβολική εφίδρωση, μου έδωσε ενέργεια και με έκανε να κάνω 18 πράγματα ταυτόχρονα, αλλά στην πραγματικότητα να ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ αυτά τα 18 πράγματα lol. Ήταν η πρώτη φορά που ένα "stim" έκανε τη δουλειά του για μένα.

Ετοιμάζομαι να πω στον ψυχίατρό μου ότι τελειώσαμε και ο απογαλακτισμός έχει αρχίσει. Δοκίμασα τον επίσημο "νόμιμο" τρόπο, τώρα αυτό φαίνεται να είναι το μόνο που με βοηθάει. Έχω πάρει τόσα πολλά διαφορετικά stims τα τελευταία δύο χρόνια που έχω χάσει το μέτρημα.

Τι συμβαίνει με τον ηλίθιο εγκέφαλό μου; Είμαι στο MDMA αυτή τη στιγμή, μου αρέσει και νομίζω ότι θα λειτουργήσει για μένα, αλλά σίγουρα ένα διαφορετικό συναίσθημα. Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ Meth και νομίζω ότι μπορεί να είναι υπέροχο, πόσο παρόμοιες είναι οι χημικές βάσεις μεταξύ Meth και 4mmc; Ξέρω ότι βρίσκομαι σε ολισθηρό δρόμο και είμαι όσο πιο προσεκτικός μπορώ, γι' αυτό και απευθύνομαι στην ομάδα για συμβουλές.

Οποιεσδήποτε προτάσεις ή άλλα πράγματα που πρέπει να δοκιμάσω;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Η μεφεδρόνη έχει το μεθύλιο στη θέση 4(para) του φαινυλίου και το διπλό οξυγόνο nbond στον άνθρακα β, καθιστώντας την κετόνη. Αφαιρέστε αυτά τα στοιχεία και είναι μεθαμφεδίνη. Κάντε μια αναγωγή Wolfe Kitshner, η οποία αφαιρεί αυτό το οξυγόνο, και είναι PMMA.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Γαμώτο! Σας ευχαριστώ Frit.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Έπαιρνα adderall XR 30mg για ένα διάστημα. Δούλεψε στην αρχή, αλλά άρχισε να μου προκαλεί άγχος τη νύχτα. Παρήγγειλα πατημένα addys στο διαδίκτυο για χρόνια (μεθαδόνη) αυτό ήταν πολύ καλύτερο. Δεν υπήρχε άγχος τη νύχτα και μπορούσα να κοιμηθώ ξανά. Ωστόσο, έχω ένα είδος εθιστικής προσωπικότητας και άρχισα να παίρνω 60-90 mg πολλές φορές την ημέρα. Η αρμοδαφινίλη ήταν επίσης μεγάλη. Δεν ήταν γρήγορο, αλλά πραγματικά με κράτησε συγκεντρωμένο. Είναι εύκολο να πάρει πάρα πολύ
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Αυτές είναι σπουδαίες συμβουλές, ευχαριστώ @miner21, έπαιρνα Ritalin από τις ηλικίες 7-15 και πάντα το μισούσα, αλλά εκ των υστέρων μπορεί να ήμουν εντελώς σκουπίδι στο σχολείο χωρίς αυτό. Όλο αυτό το διάστημα και ο ψυχολόγος εξακολουθεί να μην έχει αναφέρει addy's, οπότε πρέπει να πιστεύουν ότι δεν θα λειτουργήσει για μένα για κάποιο λόγο. Έχω επίσης μια αρκετά εθιστική προσωπικότητα (αν είναι εκεί στην κατοχή μου γιατί δεν είναι μέσα μου lol) Μπορεί να δοκιμάσω Armodafinil πριν από Meth... Έχω την αίσθηση ότι θα μου αρέσει πραγματικά η Meth lol και ίσως μπορώ να κλωτσήσω αυτό το κουτί κάτω από το δρόμο λίγο με το Armo's, σίγουρα αξίζει μια δοκιμή!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Θα εκπλαγείτε. Οι περισσότεροι άνθρωποι που γνωρίζω στη μεθαμφεταμίνη δυσκολεύονται ακόμη και να φτιαχτούν και απλά διατηρούν γιατί χωρίς αυτήν είναι ψόφια κουρασμένοι. Η μεθαμφεταμίνη είναι πολύ υπερεκτιμημένη. Έχει αποχαρακτηριστεί τα τελευταία 30 χρόνια. Έχω να δω πυροβολισμούς σε μπαρ μηχανόβιων από το 1999.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
Γαμώτο, ίσως ήρθε η ώρα να επαναφέρουμε αυτά τα παλαιά ριάλιτι! Γιατί η ποιότητα πέφτει τόσο σταθερά τις τελευταίες δεκαετίες; Αν είχα όλο τον εξοπλισμό, τι με εμποδίζει να φτιάξω γυαλί καθαρότητας 98-100%;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Πρόκειται για ένα περίεργο σενάριο. Σκεφτείτε τον επιταχυντή αδρονίων και το φαινόμενο Μαντέλα. Πραγματικά πέρα από το γεγονός ότι είναι 50% φάρμακο για τα ιγμόρεια, δεν είμαι σίγουρος τι συμβαίνει. Συνήθιζα να πιστεύω ότι ήταν n-ισοπροπυλοβενζυλαμίνη, αλλά το drugs.data λέει ότι δεν το έχουν βρει ποτέ και ότι έχουν αγοράσει το πρότυπο δύο φορές και είναι εύκολο να τα ξεχωρίσουν. Υπάρχουν πολλές κρυσταλλικές φαμίνες που δεν είναι ενεργές ή αδύναμες, που δεν θα μπορούσε να τις ξεχωρίσει κάποιος. Τις προάλλες προσπάθησα να ισομερίσω κάποια που είχα αποθηκεύσει. Ανέκτησα 0 D ισομερή. Οι κρύσταλλοι απλά δεν εμφανίστηκαν ποτέ σε μη πτητικό διαλύτη. Χρησιμοποιούσα Ltartaric acid και περίμενα ότι το Lmeth Ltartate θα καθιζάνει. Το εξουδετέρωσα και πρόσθεσα hcl μέχρι το ph5 και ανέκτησα κάθε κόκκο της μεθαμφεταμίνης και την κάπνισα. Είναι παράξενο γιατί προσπαθούσα να ανακτήσω το L και δεν το έκανα. Είναι αυτό πραγματικά ισομερίζει το D από το p2p, όπως λέει η dea;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Καλή τύχη, φίλε μου!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Το έχω δοκιμάσει δύο φορές τώρα. Το ίδιο αποτέλεσμα. Δεν ήμουν πολύ επεξηγηματικός εκεί αλλά βασίστηκα σε υδατικό διάλυμα hcl και διαχώρισα το βασικό έλαιο και στη συνέχεια πρόσθεσα φρέσκο νερό στο βασικό έλαιο και L-ταρταρικό οξύ και επαναρροή 2 ώρες. Στη συνέχεια έβαλα διαιθυλαιθέρα, και το ανακάτεψα λίγο ( αυτό για να μαζέψω το βασικό μεθύλιο ( το D, αφού περίμενα ότι το L θα ήταν Lmeth Ltartrate, και ως άλας, θα έμενε στο πολικό.) Αλλά κατά τον διαχωρισμό του αιθυλαιθέρα και την εξάτμιση ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ δεν υπήρχε τίποτα. Οξίνισα τον αιθέρα με 37% υδατικό hcl και 25ml dh20 σε ph 5 και όταν διαχώρισα το νερό και το εξάτμισα, ανέκτησα τα πάντα. Για μένα αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχει L meth σε αυτό, αφού δεν μπόρεσα να συζεύξω L-τρυγικό ούτε μετά από 2 ώρες σε παλινδρόμηση. Περιττό να πω ότι αυτό δεν ήταν το αποτέλεσμα που περίμενα, αλλιώς δεν θα είχα σπαταλήσει το χρόνο μου. Η DEA ισχυρίζεται ότι ότι ισομερίζει το p2p mrth στο Μεξικό και η meth του καρτέλ είναι D και όχι ρακεμική, αλλά η μαλακία εξακολουθεί να μη με φτιάχνει, οπότε έχω μπερδευτεί.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Αρκετά ενδιαφέρουσα διαδικασία αντίδρασης συνολικά. Είμαι περίεργος να δω τι θα κάνουν τα Καρτέλ από εδώ και πέρα.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Αμάν, μιλάμε για ανοχή εδώ μέσα; Shiitttttttttttt. έκαψα μια ουγγιά πάγου σε λιγότερο από μια εβδομάδα ΚΑΘΕ εβδομάδα για 4 χρόνια συνεχόμενα. δεν έχασα ούτε μια μέρα. Τώρα είμαι στεγνός σαν σκύλος και παίρνω 30 mg XR adderall μία φορά την ημέρα με 15 mg instant δύο φορές την ημέρα και αυτό δεν με βγάζει καν από το κρεβάτι το πρωί. πρέπει να πάρω 3 XR και 5 από τα instant μόνο και μόνο για να μπορέσω να ανοίξω τα μάτια μου το απόγευμα (ας το παραδεχτούμε δεν είμαι σε θέση να τραβήξω τον εαυτό μου ούτε για να κατουρήσω το πρωί οπότε ξυπνάω γύρω στις 2 μ.μ. κάθε μέρα.) δυστυχώς τα παιδιά μου κλείδωσαν για ένα καλό longgggg χρόνο και έχω μηδέν συνδέσεις αριστερά που με έχει μειώσει να γίνω ο δικός μου προσωπικός σεφ boyardeez nuts nuts gonna have a blast trying to figure out how to become a chemist.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Η ανάγκη είναι η μητέρα της εφεύρεσης, φίλε μου! Αυτό είναι άγριο... Είναι απογοητευτικό που δεν υπάρχουν Ολυμπιακοί Αγώνες για τύπους σαν εμάς.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Λοιπόν, βρίσκεστε στο σωστό μέρος για να μάθετε και εν τω μεταξύ, υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που πωλούν μεθαμφεταμίνες εδώ σε ανταγωνιστικές τιμές. Νομίζω ότι έχω αγοράσει μεθαμφεταμίνη από 5 διαφορετικούς ανθρώπους και ήταν λίγο πολύ όλα τα ίδια ακριβώς μεξικανικά καρτέλ, τα οποία δεν μπορώ να τα φτιάξω σε αυτή την τιμή
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Μπορείτε να κάνετε μια εκχύλιση με Benzedrex.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Μπορείτε να προμηθευτείτε ρομποτικά δισκία DXM HBr. Μπορείτε να λαμβάνετε 90mg DXM HBr (δεξτρομεθορφάνη HBr) δύο φορές την ημέρα (με διαφορά 12 ωρών) για 5 έως 16 ημέρες. Μειώστε ή εξαλείψτε τη χρήση διεγερτικών κατά τη διάρκεια. Μείνετε μακριά από τα σεροτονινεργικά φάρμακα (MDMA, LSD, αντικαταθλιπτικά SSRI). Η δεξτρομεθορφάνη είναι ένας SNRI (αναστολέας επαναπρόσληψης σεροτονίνης νορεπινεφρίνης) και ένας ανταγωνιστής NMDA. Ο ανταγωνισμός NDMA είναι αυτός που μειώνει την ανοχή στο φάρμακο. Η ανοχή στα φάρμακα θα είναι το 1/2 έως το 1/3 αυτού που ήταν.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Μπορείτε να δοκιμάσετε 90mg DXM HBr (Dextromethorphan HBr) δύο φορές την ημέρα (με διαφορά 12 ωρών) για 5 έως 15 ημέρες. Το DXM είναι ένας SNRI και ένας ανταγωνιστής NMDA. Αποφύγετε τα πολλά διεγερτικά και οπωσδήποτε αποφύγετε οτιδήποτε επηρεάζει τη σεροτονίνη (MDMA, Shrooms, SSRI αντικαταθλιπτικά) κατά τη διάρκεια. Τότε η ανοχή στα ναρκωτικά θα είναι το 1/2 με 1/3 αυτού που ήταν. Το NMDA είναι ένας από τους μηχανισμούς για τη δημιουργία ανοχής. Ένας άλλος είναι οι υποδοχείς CREB, αλλά δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα αναστολείς CREB.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex σας ευχαριστώ, πραγματικά πιστεύω ότι θα πρέπει να αλλάξω τα πράγματα και θα το ερευνήσω περισσότερο τις επόμενες ημέρες. Είμαι μόνο σαν ένα γραμμάριο σε αυτό το υπέροχο Meow Meow Meow που έχω και χθες η ίδια ποσότητα που με έκανε να ανησυχώ ότι θα μπορούσα να λιποθυμήσω από το περπάτημα σε μερικά βήματα σήμερα είναι η βασική μου γραμμή... Μισώ τον εγκέφαλό μου! Τι μαλάκας που είναι!!!
 
Top