Παραγωγή τροφών THC & Ψιλοκυβίνης

nepalm

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Δεν είμαι σίγουρος ότι αυτό είναι σωστά τοποθετημένο στα φόρουμ.

Αλλά μήπως κάποιος έχει μια απλή καθοδήγηση για έναν εντελώς αρχάριο σχετικά με το πώς να φτιάξει τόσο THC όσο και ψιλοκυβίνη για βρώσιμα;
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
88
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Η αποκρυπτογράφηση είναι το πιο σημαντικό μέρος. Χρησιμοποιώ πάντα βούτυρο σε ζεστό υδατόλουτρο με την αποχρωματισμένη κάνναβη και την αφήνω να κρυώσει στο βάζο mason. Εάν δεν σας ενοχλεί η γεύση, αφήνοντας το βότανο μέσα αντί να το στραγγίζετε τείνει να κάνει τα brownies λίγο πιο ισχυρά. Το αγαπημένο μου πράγμα που κάνω είναι να χρησιμοποιώ τα περιττά φύλλα ζάχαρης και όλες τις τρίχες και τα πάντα από μια συγκομιδή και τα θεραπεύω με τον ίδιο τρόπο που θα έκανα τα μπουμπούκια. Τα κλαδέματα φτιάχνουν μερικά πολύ καλά φαγώσιμα. Χρησιμοποιώ 6 γραμμάρια από το trim, 1 γραμμάριο αλεσμένου λουλουδιού και περίπου ένα δέκατο του γραμμαρίου kief από τον μύλο σε 1 μπαστούνι βούτυρο και φτιάχνω τσιχλόφουσκες για μερικούς ανθρώπους που γνωρίζω για τον πόνο και τους κάνει πολύ καλό. Η χρήση των trimmings από το σπίτι σας είναι ένας ωραίος τρόπος για να βγάλετε επιπλέον χρήματα ή απλά να έχετε μερικά καλά φαγώσιμα χωρίς να χρειάζεται να χρησιμοποιήσετε πολλά λουλούδια. Αποφύγετε όμως τα μεγαλύτερα φύλλα του ανεμιστήρα, δεν αξίζει να μπλέξετε με αυτά κατά τη γνώμη μου. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το λάδι ή το βούτυρο για σχεδόν όλα όσα το απαιτούν. Μόλις φτιάξετε το βούτυρο ή το λάδι σας, απλά ακολουθήστε την αγαπημένη σας συνταγή και προσέξτε να μην κάψετε το βούτυρο κατά το μαγείρεμα. Όσο για τα μανιτάρια, δεν έχω τίποτα να προσθέσω σε αυτό.
 
Top