Ζητήματα μεθυλίωσης και κρυστάλλωσης στην υπορουρίνη

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1. Ερώτηση 1. Αφού έχω αμφεταμίνη, αν αντιδράσω με φορμαλδεΰδη με βάση το νερό και αμφεταμίνη για να πάρω ιμίνη, τότε θα χρησιμοποιήσω τη μέθοδο AI/Hg για να μετατρέψω την αμφεταμίνη σε μεθαμφεταμίνη, σωστά;

2. Στην περίπτωση της ιμίνης φορμαλδεΰδης αμφεταμίνης, μπορεί η αμφεταμίνη να μεθυλιωθεί με τη χρήση της οδού Nabh4 και χλωριούχου χαλκού



3. Το πετρέλαιο μεθαμφεταμίνης είναι σε μορφή σκόνης είτε γίνεται από χλωριούχο υδρογόνο είτε από θειικό οξύ. Η μεθαμφεταμίνη σε σκόνη διαλύεται σε ακετόνη για να σχηματιστεί ένα κορεσμένο διάλυμα και φυσικά θα κρυσταλλωθεί στο ψυγείο. Θα πωληθεί στο δρόμο; Αυτό το είδος κρυστάλλου

4、4. Η πλήρης διαδρομή της σύνθεσης της αμφεταμίνης, της σύνθεσης της μεθαμφεταμίνης, της χρήσης τρυγικού οξέος για τη διάλυση και της χρήσης διαλύτη για την απομάκρυνση των προσμίξεων και την ανακρυστάλλωση είναι αυτή, σωστά;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Σωστά (δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς εννοείτε)
Το λάδι μεθαμφεταμίνης είναι υγρό λάδι και είναι βάση μεθαμφεταμίνης χωρίς μεθαμφεταμίνη, όχι άλας. Δεν μπορείτε να κρυσταλλώσετε καλά τη μεθαμφεταμίνη με θειικό οξύ, η υδροχλωρική μεθαμφεταμίνη είναι στερεά ουσία.
Μάλλον ναι, δεν είμαι σίγουρος ότι το CuCl2 είναι καθόλου απαραίτητο.
Η απλούστερη σύνθεση μεθαμφεταμίνης από αμφεταμίνη
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3

Κρυσταλλώνεται με αέριο υδρογόνωσης, αλλά εξακολουθεί να είναι σκόνη

Θα μπορούσε να είναι αμφεταμίνη στο βίντεο αντί για μεθαμφεταμίνη; Ή μήπως η μεθαμφεταμίνη πρέπει να διασπαστεί και στη συνέχεια να περάσει από χλωριούχο υδρογόνο για να ληφθούν μεγάλοι κρύσταλλοι αντί για σκόνη
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Συγγνώμη, δεν καταλαβαίνω τι θέλετε να πείτε.
Πρέπει να πάρετε d-meth για να πάρετε μεγάλα θραύσματα meth
Υπάρχει σύνθεση αμφεταμίνης με βίντεο μέσω αναγωγής Al/Hg από P2NP.
 
Top