Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΘΕΣΗ!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Εδώ είναι η τελευταία μου ανάρτηση είναι τόσο λυπηρό για μένα, αλλά δεν μπορώ να ανεχτώ κάποιες συμπεριφορές όταν ο μόνος σκοπός μου είναι να μοιραστώ και να βοηθήσω.

Δεν θα δημοσιεύσω τίποτα άλλο, ούτε θα βοηθήσω κανέναν με PM ή με οποιονδήποτε άλλο τρόπο αυτό που πετύχατε αντιμετωπίζοντας έτσι αλτρουιστές ανθρώπους χωρίς κανένα είδος οικονομικού ή προσωπικού συμφέροντος μόνο την ενθάρρυνση να μοιραστούν εμπειρίες. Θα μπορούσε να είναι μια πιθανή κατάσταση που πρέπει να εξεταστεί από τους διαχειριστές του φόρουμ για να προσπαθήσουν να αποφύγουν μελλοντικές αν το κρίνουν σκόπιμο. Τέλος πάντων θα ζήσετε και χωρίς εμένα μην ανησυχείτε όλα θα πάνε καλά.
Καλή τύχη και ευχαριστώ.

Λόγοι και το ιστορικό αυτών των πληροφοριών αν ενδιαφέρεστε:

 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022

θα πρέπει να συνεχίσεις να δημοσιεύεις τις συνθέσεις σου, νομίζω ότι εκτιμάται από πολλούς έχεις βοηθήσει πολύ κόσμο εδώ, μην σε νοιάζει τι λένε 1-2 άτομα που δεν έχουν καν δοκιμάσει τον τρόπο σου.

/Regards
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Μην πηγαίνετε έτσι btcboss, οι αναρτήσεις σας είναι εξαιρετικές και εκτιμώνται από πολλούς χρήστες.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Είναι κρίμα που φεύγουν, γιατί χάνουμε ένα πολύ σημαντικό μέλος στο φόρουμ. Σας ευχαριστώ για τη σύνθεσή σας και τη βοήθειά σας. Η ανάρτησή σας με βοηθούσε πάντα προσωπικά και με βοηθούσε να δουλέψω.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλιά σας εκτιμώ πολύ, ίσως όταν θα ηρεμήσω να δω τα πράγματα με διαφορετικό τρόπο. Σας ευχαριστώ και πάλι.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Σας ευχαριστώ για όλες τις καταπληκτικές αναρτήσεις σας. Νομίζω ότι πολλοί άνθρωποι έχουν επωφεληθεί από όλη τη σοφία που συνεισφέρατε σε αυτό το φόρουμ. Είναι λυπηρό να σε ακούω να φεύγεις. Καλό ταξίδι. Εύγε.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Δεν έρχομαι εδώ για να πω σαν να λέω ότι είστε ο καλύτερος ή να σκαρφαλώσω στον κώλο σας, αλλά νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που επωφελούνται από το να μοιράζεστε πληροφορίες σχετικά με αυτά τα πράγματα. Διάβασα την αναφορά σας. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο κόσμος να τα βάζει με κάποιον καθεαυτό που δεν κάνει μόνος του τη σύνθεση. Ποιος νοιάζεται αν οι πληροφορίες που μοιράζονται είναι σωστές και αν κατανοούν τους μηχανισμούς της αντίδρασης και μπορούν ενδεχομένως να βοηθήσουν περαιτέρω κάποιον με τη σύνθεση παρέχοντας γνώσεις σχετικά με αυτήν.

Όσο για το ότι φεύγεις από το λύκειο... Οι καλύτεροι άνθρωποι που ξέρω και τους οποίους θεωρώ πραγματικούς φίλους υπέφεραν εξαιτίας του σχολείου για χρόνια. Αυτό περιλαμβάνει και εμένα. Οι περισσότεροι από αυτούς δεν τελείωσαν ποτέ το λύκειο και δεν με νοιάζει καθόλου. Αν κάποιος σου λέει ότι είσαι ηλίθιος μόνο και μόνο επειδή δεν έχεις ένα γαμημένο απολυτήριο είναι ανόητος. Αναπληρώνουν την βαρετή ζωή τους έχοντας αυτό το ένα και μοναδικό πράγμα για να προσπαθήσουν να φανούν πιο ενδιαφέροντες από τους άλλους.

Όλοι μαθαίνουμε νέα πράγματα καθημερινά και από την προσωπική μου εμπειρία; Ποτέ δεν έμαθα τίποτα στο σχολείο. Βασικά όλα όσα ξέρω τα έμαθα μόνος μου. Ναι, ξέρω ότι ακούγεται ηλίθιο, έτσι δεν είναι; Γιατί σπαταλάμε χρόνια από τη ζωή μας παγιδευμένοι σε αυτή τη φυλακή του νηπιαγωγείου χωρίς να μπορούμε να έχουμε λόγο σε τίποτα αντί να κυνηγήσουμε τα πραγματικά μας ενδιαφέροντα. Είναι τόσο ηλίθιο όσο και ο ίδιος ο πόλεμος κατά των ναρκωτικών.

Εξαρτάται από εσάς, αλλά νομίζω ότι όλοι θα τα καταφέρουμε καλύτερα αν βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον. Αυτό περιλαμβάνει εσάς και οποιονδήποτε άλλον μοιράζεται τις εμπειρίες και τις πληροφορίες του σχετικά με αυτά τα πράγματα. Οι άνθρωποι που έρχονται εδώ μόνο και μόνο για να πάρουν ένα βιβλίο οδηγιών μαγειρικής για αυτό το πράγμα με ακριβείς μετρήσεις για ό,τι κάνουν είναι ηλίθιοι. Δεν χρειάζεται να τους φιλτράρουμε. Δεν χρειάζεται να μετατραπούμε σε παρθένους συντονιστές του reddit και να τους απαγορεύσουμε όλους. Απλά δώστε τους χρόνο. Θα συνειδητοποιήσουν μόνοι τους ότι δεν είναι ικανοί να το κάνουν αυτό, να σπαταλήσουν ένα σωρό λεφτά σε γυάλινα σκεύη μόνο και μόνο για να τα πετάξουν.

Για όποιον είναι έτσι. Γίνε ο ήρωας του τέλους της σεζόν και δώσε τα γυάλινα σκεύη σε κάποιον που θα τα χρησιμοποιήσει πραγματικά. Ευχαριστώ!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Μετά από μεγάλο αριθμό αιτημάτων (για τα οποία είμαι πολύ ευγνώμων) και αφού το σκέφτηκα με ψυχραιμία, αποφάσισα να δημοσιεύσω και πάλι δημόσια.
Στην πραγματικότητα έκανα πρακτικά το ίδιο πράγμα ιδιωτικά, αλλά νομίζω ότι δεν είναι δίκαιο μετά τη δημοσίευση ορισμένων διαδικασιών να μην απαντώ στις αμφιβολίες σχετικά με αυτές.
Αποφάσισα επίσης να αγνοήσω τα αρνητικά σχόλια και τις ανοησίες που μπορεί να υπάρχουν.
Θα προσπαθήσω να απαντήσω σιγά-σιγά στις εκκρεμείς ερωτήσεις που τέθηκαν κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.

Επέστρεψα λοιπόν, σας ευχαριστώ όλους πολύ!
 
Top