Nano RP/I reduciton of pseudoephidrine?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Μέχρι να μπορέσω να αποκτήσω κάποιες πρόδρομες ουσίες, το p2p αποκλείεται για μένα. Θέλω λοιπόν να δοκιμάσω μια μικρής κλίμακας reduciotn μέσω RP/I και βρήκα ένα writeup από έναν συνάδελφο που ονομάζεται Curbshot. Υπάρχει ειλικρινά περισσότερος κόσμος εναντίον του προαναφερθέντος write up και ο κύριος λόγος είναι ότι τα σημερινά χάπια είναι πολύ πιο δύσκολο να καθαριστούν από αυτά με τα οποία δούλευε όταν το έγραψε. Λοιπόν, είμαι σίγουρος ότι έχω καθαρίσει το ψευδοπλάσμα μου σε εργαστηριακό βαθμό και ενδιαφέρομαι να μάθω αν κάποιος είναι εξοικειωμένος/εμπειρία με αυτή τη μέθοδο και αν ναι, έχετε κάποια συμβουλή;
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Κάποτε με γοήτευσε αυτή η μέθοδος σύνθεσης, αλλά δεν την εκτέλεσα ποτέ. Μετά από όλη την κόλαση που περνάμε για να καθαρίσουμε σωστά τα χάπια για αυτού του είδους την αντίδραση, αποφάσισα ότι θα ήταν προς το συμφέρον μου να βασιστώ σε μεθόδους με πολύ μεγαλύτερη αποδοχή από άλλους και επίσης περισσότερη υποστήριξη με τη μορφή ερωτήσεων και απαντήσεων που τέθηκαν προηγουμένως από όσους έκαναν λάθη ή χρειάζονταν περαιτέρω διευκρινίσεις για ορισμένα σημεία. Διάβασα πολλά σχόλια σχετικά με τη χρήση του H2O2 για την έναρξη της αντίδρασης και ήταν όλα αρνητικά. Η μέθοδος Curbshot δεν καταβάλλει επίσης καμία προσπάθεια για τον προσδιορισμό της θερμοκρασίας της αντίδρασης. Υπάρχουν απλά πάρα πολλές μεταβλητές μέσα σε αυτή τη μέθοδο για να είμαι σίγουρος ότι θα λειτουργήσει σωστά. Παρόλο που μπορεί να πάρετε κάποια εργαλεία από αυτήν, στο τέλος είμαι σίγουρος ότι με λίγη περισσότερη προσπάθεια, μπορείτε να αυξήσετε την απόδοση και την ποιότητα χρησιμοποιώντας μια διαφορετική μέθοδο.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Το φωσφορικό/ιωδιούχο οξύ είναι μια μέθοδος και το whats-huis-names write up είναι ένα "Tek" γιατί δεν διαβάζετε 5 ακόμα rp/I teks; Αυτό που θα ανακαλύψετε είναι ποια είναι τα σημαντικά μέρη και ποια είναι λιγότερο σημαντικά στοιχεία.
 
Top