Χρειάζεστε βοήθεια για την οξίνιση bk-mdma

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ακολούθησα την περίληψη κατά γράμμα. Από το bk MDMA της οξέωσης. Σε ορισμένες φωτογραφίες του γεν του φόρουμ η βάση τους είναι στην κορυφή και εγώ στο κάτω μέρος, η βάση μου είναι πολύ σαφής. Όταν η οξίνιση hcl και η βάση δεν αναμειγνύονται.
Impossible de prendre le pH de lors de l'ajout du HCL avant hCL ph 8
Πρόβλημα με τον πρόδρομο; Ή κάτι άλλο; Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας
 

Attachments

  • 0LeGAxPCwm.jpeg
    0LeGAxPCwm.jpeg
    2.9 MB · Views: 36
  • XGZTKbfkPa.jpeg
    XGZTKbfkPa.jpeg
    4.1 MB · Views: 24
  • mEdHJ6fN5D.jpeg
    mEdHJ6fN5D.jpeg
    3.7 MB · Views: 27

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Γεια σας, τι πρόβλημα είχατε; Μπορείς να μου μιλήσεις ιδιαιτέρως, θα προσπαθήσω να σε βοηθήσω, η βάση μου είναι παρακάτω αφού παράχθηκε σε dcm αλλά οι μετέπειτα εκχυλίσεις της μάζας έγιναν με τολουόλιο οπότε ο διαλύτης με το εκχυλισμένο προϊόν ανεβαίνει στο παραπάνω στρώμα. Αυτός είναι και ο λόγος που η ελεύθερη βάση είναι στην αρχή κάτω και μετά πάνω.
Για να αναμίξετε την hcl και την ελεύθερη βάση θα πρέπει να αναμίξετε καλά την hcl και την ελεύθερη βάση με μαγνητική ανάδευση ή με οποιαδήποτε σκέψη αλλά χρειάζεται η ελεύθερη βάση να είναι σε πλήρη κίνηση για να αναμιχθεί καλά.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Αν προσθέσετε μόνο το hcl στη βάση δεν θα αναμιχθεί θα είναι αναμίξιμο, θα χρειαστείτε συνεχή κυκλική κίνηση για να αναμιχθεί το hcl και να επηρεάσει όλη την ελεύθερη βάση για να σχηματίσει τη σκόνη, αυτό θα πάρει μερικά λεπτά για να αρχίσει να εμφανίζεται η σκόνη στη βασιλική σας, ελέγξτε προσεκτικά ώστε να μην μειώσετε το ph κάτω από 5, το σωστό ph είναι ph5
 
Top