Εθισμός Noids

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Γεια σε όλους.Μια αδύναμη πριν άρχισα να καπνίζω 5cl noids(λίγο κρύσταλλο στο κεφάλι ενός τσιγάρου).Ήμουν βαρύς καπνιστής χόρτου αλλά το χόρτο δεν χτυπάει πια από τότε που τα noids ανέλαβαν.Προσπάθησα να σταματήσω για αλλά η παρόρμηση είναι μεγάλη af.
Αν κάποιος έχει οποιεσδήποτε συμβουλές; Θα ήθελα πολύ να τις διαβάσω και να τις εφαρμόσω αν είναι δυνατόν.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Θα είμαι υποκειμενικός και ειλικρινής. Τα συνθετικά κανναβινοειδή είναι ένα μεγάλο πρόβλημα. Πρέπει να ασκήσετε δύναμη και θέληση για να σπάσετε την αυξανόμενη σύνδεση μεταξύ εσάς και αυτού του τύπου ψυχοδραστικών ουσιών. Έχουν ήδη αντικαταστήσει την κάνναβη για εσάς και προκαλούν μια κατάσταση όπου δεν μπορείτε (με τα δικά σας λόγια) να τα εγκαταλείψετε. Υπάρχουν όμως και καλά νέα - γράψατε αυτό το μήνυμα, αναζητάτε μια διέξοδο. Και είναι πραγματική. Πρέπει να τα πετάξετε, να πετάξετε όλα τα αποθέματα, να διαγράψετε όλες τις επαφές, να κόψετε όλους τους δεσμούς με ανθρώπους. μέρη και καταστάσεις που μπορούν να προκαλέσουν χρήση. Στη συνέχεια, προχωρήστε στην απόσυρση. Και στη συνέχεια, να ξαναχτίσετε τον εαυτό σας. Δεν θα είναι εύκολο, είναι πολύ πιο δύσκολο από το να γράψεις μια ανάρτηση στο φόρουμ. Αλλά η εναλλακτική λύση είναι πιο σοβαρή και τρομακτική. Πρόσθετο υλικό μπορείτε να βρείτε σε διάφορους ιστότοπους που είναι αφιερωμένοι στις ουσίες, για παράδειγμα εδώ: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Επιβεβαιώνω τα syn noids που έχω δοκιμάσει όπως το CladB και το 4fAdb προκαλούν πραγματική στέρηση... και διαταράσσουν επίσης το πεπτικό σας σύστημα και το σύστημα απέκκρισης ναι, το κάνει αν ξέρετε ξέρετε
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Μια προσέγγιση που θα μπορούσε να βοηθήσει είναι η σταδιακή μείωση των noids, ενώ παράλληλα επανεισάγονται πιο υγιεινές εναλλακτικές λύσεις για τη διαχείριση των λιγούρες. Θα μπορούσατε να ξεκινήσετε μειώνοντας την ποσότητα που χρησιμοποιείτε κάθε μέρα, ακόμη και αν πρόκειται για μια μικρή μείωση. Συνδυάστε το με δραστηριότητες που κρατούν το μυαλό και το σώμα σας απασχολημένο, όπως η άσκηση, τα χόμπι ή το να περνάτε χρόνο με υποστηρικτικούς φίλους και οικογένεια. Η αντικατάσταση της συνήθειας με κάτι θετικό μπορεί να διευκολύνει τη μετάβαση.
 

MissMary

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, ευχαριστώ για το θέμα σας Δεν έχω κάποια συμβουλή για εσάς, μόνο μια ερώτηση. Πόσα από αυτά τα πράγματα έχεις καταναλώσει μέσα σε μια εβδομάδα για να έχεις αναπτύξει τέτοιο εθισμό;
 
Top