Question Γνώμη σχετικά με τα νόμιμα ναρκωτικά (Kanna)

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Kanna, ένα ναρκωτικό που είναι νόμιμο σχεδόν παντού και όχι πολύ δημοφιλές. Παρόμοιο με το mdma αλλά οργανικό και λιγότερο ενεργητικό.
Παρακαλώ κάντε κάποια έρευνα και πείτε μου τη γνώμη σας για τα νόμιμα ναρκωτικά και την κάννα.

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Το έχω δει, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη. Είδα ένα βίντεο στο YouTube. Ακουγόταν σαν να χρειαζόταν αρκετή ώρα για να χτυπήσει, αλλά χτύπησε. Το έχετε δοκιμάσει; Είμαι οπαδός του kratom
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Είναι πρακτικά νόμιμο και οργανικό mdma και είναι fire bro. Δυστυχώς στη χώρα μου είναι παράνομο να ποζάρεις ή να χρησιμοποιείς το kratom και κανείς δεν το πουλάει στους δρόμους, οπότε δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Τι πρέπει να προσέξω κατά την απόκτησή του; Υπάρχουν ειδικές συμβουλές ή κόλπα;
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Αποκτήστε τη μορφή σε σκόνη. Είναι φτηνή και πολύ εύκολο να τη σνιφάρεις. Είναι σαν να έχετε μόλις εισπνεύσει μόνο αέρα. Χρειάζεται λίγος χρόνος για να χτυπήσει, αλλά μετά θα είναι διασκεδαστικό. Btw αν u έχουν έναν σύντροφο μπορείτε να το δοκιμάσετε, επειδή είναι επίσης ένα ναρκωτικό που ενεργοποιεί
Καλό ταξίδι

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ανυπομονώ να το δοκιμάσω! Σας ευχαριστώ. :)
 
  • Like
Reactions: HHH

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ρίξτε μια ματιά στους κήπους, αν το κλίμα σας θερμό και ξηρό μπορεί να καλλιεργείται κάπου στη χώρα της περιήγησης. Πάρτε μια κοπή και καλλιεργήστε τη δική σας προμήθεια 😃
GPbqSJ4HxR
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Τότε απλά στεγνώστε το; Ποιο μέρος του φυτού είναι αυτό;
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Δεν είμαι σίγουρος, μάλλον τα φύλλα κυρίως. οι Αφρικανοί θα
  • συνθλίβουν τα φύλλα ανάμεσα σε 2 πέτρες και τα άφηναν να "ζυμώσουν" για λίγες ημέρες σε κλειστό δοχείο για να απομακρυνθεί το οξαλικό οξύ.
  • Στη συνέχεια τοποθετούνταν στον ήλιο, Μετά από μια εβδομάδα, η καννάδα αποξηραίνεται στον ήλιο.
  • Όταν το φυτικό υλικό έχει στεγνώσει, ψιλοκόβεται ή κονιορτοποιείται και είναι έτοιμο για χρήση.
KZtXUyqTNC

  • Τα αλκαλοειδή του Kanna είναι κυρίως διαλυτά στην αλκοόλη.
  • Εμβαπτίζοντας τη σκόνη του Sceletium tortuosum σε αιθανόλη τροφίμων ή 99% ισοπροπυλική αλκοόλη, τα αλκαλοειδή μπορούν να μετακινηθούν από το φυτικό υλικό στο διάλυμα, κορεσμένο με τα αλκαλοειδή.
  • Μετά από κάποιο χρονικό διάστημα, το διάλυμα φιλτράρεται και η σκόνη συμπιέζεται καλά και απορρίπτεται.
  • Η αιθανόλη ή η ισοπροπυλική αλκοόλη πρέπει στη συνέχεια να εξατμιστεί πλήρως από το εκχύλισμα.
  • Τυχόν υπολείμματα αλκοόλης μπορεί να είναι τοξικά και μη ασφαλή για κατανάλωση.
  • Μόλις το διάλυμα ξεπλυθεί πλήρως, το αποτέλεσμα είναι μια ρητίνη πίσσας που είναι γεμάτη αλκαλοειδή. Αυτό το εκχύλισμα μπορεί να αναμιχθεί με σκόνη καννά ή άλλο φυτικό υλικό. Εναλλακτικά, μπορεί να διατηρηθεί ως ρητίνη.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Σας ευχαριστώ πολύ!
 
Top