P2P - Αμφεταμίνη ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος για την παρασκευή αμφεταμίνης από p2p;
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Το P2NP είναι πιο δύσκολο για μένα να το φτιάξω. η βενζελδαΰδη είναι ένας πραγματικός πόνος i dotnt έχω μια βιώσιμη σύνθεση. και το νιτρικό νάτριο για τη νιτροεχάνη είναι αδύνατο να ληφθεί στη Νορβηγία. αν έχετε εναλλακτικές διαδρομές για να πάρετε αυτά που δεν έχω εξετάσει θα ήθελα πολύ κάποια βοήθεια.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Λοιπόν, μπορείτε να φτιάξετε βενζαλδεΰδη από βενζυλική αλκοόλη, υπάρχει μια περιγραφή σύνθεσης εδώ στο φόρουμ. Το νιτρώδες νάτριο μπορεί να παραχθεί μέσω αντίδρασης με νιτρικό νάτριο (το οποίο είναι γενικά διαθέσιμο ως προμήθεια για το ψήσιμο), θείο και υδροξείδιο του νατρίου ή με ξυλάνθρακα υπό θερμότητα. Θα βρείτε βίντεο με τη σύνθεση στο youtube:
Αλλά θα ήθελα πολύ να ακούσω ποια αντίδραση χρησιμοποιείτε για την παραγωγή P2P που είναι ευκολότερη από την παραγωγή P2NP;
Κατά τα άλλα το P2NP πωλείται από προμηθευτές εδώ στο φόρουμ.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
θα σας δείξω έναν γρήγορο κατάλογο παρακάτω γιατί το p2p είναι εύκολο να γίνει. (αν θέλετε λεπτομερή θα είμαι στην ευχάριστη θέση να κάνω ένα έγγραφο σχετικά με τη συνολική σύνθεση από τα στοιχεία του καταστήματος και τις μάρκες που είναι usebale να τελειώσει P2P)
Και ναι, κάποιος τύπος από εδώ είπε ότι μπορεί να το στείλει στη Νορβηγία χωρίς πρόβλημα, αλλά αυτό είναι απάτη. αν ήθελα να εισαγάγω P2NP μπορώ απλά να εισαγάγω αμφεταμίνη εξ αρχής. ίδιο ρίσκο και το ίδιο ηλίθιο να το κάνω. δεν είναι ότι το P2NP είναι νόμιμο και κάθε τελωνειακός πράκτορας και αστυνομία στην ΕΕ ξέρει τι είναι και για τι χρησιμοποιείται. έτσι δεν μπορείς να στείλεις 100 κιλά P2NP με το ταχυδρομείο και να μην σε πιάσουν. αρνούμαι να πιστέψω ότι κάποιος το έχει κάνει αυτό στη Νορβηγία και δεν πήγε φυλακή.


Παρατίθενται όλες οι χημικές ουσίες που απαιτούνται για την παρασκευή P2P

1: Οξικός ανυδρίτης (Εύκολο - αλλά "δύσκολο")

Η αιθενόνη μπορεί να παραχθεί με πυρόλυση της ακετόνης.

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

η αιθενόνη διαλύεται σε λεπτό οξικό οξύ σε ροκανίδια PTFE για να δώσει καλύτερο αποτέλεσμα επιφάνειας είναι

2: Διαιθυλαιθέρας (Εύκολο)

Παρασκευάζεται από αιθανόλη και θειικό οξύ.

3: Χλωριούχο βενζύλιο - C3H3CH2CI (Εύκολο)

Χλωρίωση του τολουολίου σε μπλε φως (ΟΧΙ UV), καθώς το UV έχει αρκετή ενέργεια για να σπάσει τον δεσμό. ειδικό εύρος 420-450nm 12-18w (3000 φωτεινά max)

4: Ροκανίδια μαγνησίου (Εύκολο έχω κυριολεκτικά 2 τόνους αν κάποιος στις βόρειες χώρες χρειάζεται να φωνάξει) χρειάζομαι μόνο 1300kg για το έργο μου.

5: Μερικοί κρύσταλλοι ιωδίου (Εύκολο)


απομονώνονται από βάμμα ή αγοράζονται από τη συλλογή στοιχείων και σπάγονται στην οθόνη

6: Χλωριούχο αμμώνιο - NH4Cl (Εύκολο)


NH3 + HCl → NH4Cl (αυτό σημαίνει εξουδετέρωση της βάσης και του οξέος, όπου το προδιάλυμα είναι το χλωριούχο αμμώνιο)

Το NH3 μπορεί να αγοραστεί από όλα τα καταστήματα RW ή hut που πωλούν φορητές τουαλέτες ως καθαριστικό / αποσυμπιεστής τουαλέτας.
hcl- κατάστημα πισίνας

7: Αποσταγμένο νερό 2 L (Εύκολο)


Απιονιστής ή φίλτρο όσμωσης

8: Ανθρακικό νάτριο (NaCO3) (από οποιοδήποτε κατάστημα τροφίμων)

9: Χλωριούχο νάτριο (NaCl) (από οποιοδήποτε κατάστημα τροφίμων)

10: Μεταλλικό νάτριο - (για ξήρανση) κυριολεκτικά 100 τρόποι για να γίνει από χημικά μέχρι καύση και ηλεκτρόλυση


Φτιάχνεται από ρινίσματα μαγνησίου, υδροξείδιο του νατρίου, κρυστάλλους μενθόλης και ορυκτέλαιο χωρίς "αρωματικό δακτύλιο" / υποαλλεργικό βρεφικό λάδι
στη συνέχεια σαπίζεται σε εκ νέου ροή 1,4 διοξάνιο

11: Αλάτι Epsom αποξηραμένο (από κατάστημα κηπουρικής ή πρόσθετων τροφίμων)

αποξηραμένο σε φούρνο στους 250 βαθμούς Κελσίου για 4 ώρες

Είναι επίσης οξέα, μεθανόλη, αιθανόλη, και HCL και αέριο CL2 και μερικά άλλα χημικά που δεν αξίζει να απαριθμηθούν όταν όλα αυτά είναι διαθέσιμα από προμηθευτές πισίνας ή καταστήματα με είδη αμαξωμάτων ή γενικά καταστήματα υλικού.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Φίλε, δεν σκέφτεσαι σοβαρά να φτιάξεις μια λάμπα κετένιου στο ερασιτεχνικό σου εργαστήριο, έτσι δεν είναι; Αυτό είναι πραγματικά πολύ επικίνδυνο. Μην το κάνεις. Ξέρω ότι το Εργαστήριο του Νταγκ το έκανε σε ένα επεισόδιο, αλλά ακόμη και οι ίδιοι οι θαυμαστές του πίστευαν ότι ήταν απερίσκεπτος και τον επέκριναν. Απλά μην το κάνεις.

Επίσης, αν αυτό είναι το σχέδιό σας να φτιάξετε 100 κιλά πρόδρομης ουσίας ... για ένα ερασιτεχνικό έργο μικρών ποσοτήτων: ακούγεται διασκεδαστικό (εκτός από τη λάμπα κετένιου. Αυτό είναι θάνατος σε μπουκάλι). Για εμπορική χρήση: όχι. Πάρα πολλές πηγές σφαλμάτων και πολύ δουλειά. Δεν νομίζω ότι αυτή η DIY προσέγγιση είναι εφικτή. Προσθέστε το γεγονός ότι η τιμή του δρόμου της αμφεταμίνης στη Σκανδιναβία είναι περίπου 6 ευρώ/γρ ...
Αλλά αν είστε αποφασισμένοι να κάνετε αυτή την πραγματικά μακρά διαδρομή αντί να βρείτε έναν τερματοφύλακα για να λαμβάνετε αποστολές λογικών πρόδρομων ουσιών, παρακαλώ μην κατασκευάζετε λάμπες κετένιου. Ο οξικός ανυδρίτης μπορεί να κατασκευαστεί με πολύ ασφαλέστερες διαδικασίες:
Όπως και να το κάνετε όμως, ο οξικός ανυδρίτης δεν είναι "εύκολος".

Επίσης, νομίζω ότι το P2NP δεν είναι ούτε καταχωρημένο ούτε παράνομο. Ομολογώ ότι δεν γνωρίζω τους ακριβείς νόμους στη Νορβηγία, αλλά κοιτάζοντας τους καταλόγους των πρόδρομων ουσιών ναρκωτικών στην ΕΕ, το P2P βρίσκεται σε αυτούς (συνήθως συντομογραφία BMK) αλλά όχι το P2NP. Με εξέπληξε, αλλά είμαι θετικός ότι τα νομικά ρεπορτάζ της εισαγωγής μιας μη καταγεγραμμένης χημικής ουσίας δεν είναι τα ίδια με την εισαγωγή μιας ναρκωτικής ουσίας του καταλόγου 1. Στη Νορβηγία ή οπουδήποτε αλλού.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Η λάμπα κετένιο είναι πράγματι επικίνδυνη αν δεν καταλαβαίνεις γιατί και τι συμβαίνει χημική μέγγενη, αλλά όταν σχεδιαστεί σωστά δεν είναι. και ναι στη νορβηγία το να σε πιάσουν με χημικά είναι πολύ χειρότερο από το accual φάρμακο. στη νορβηγία η ποινή για τη σύνθεση ναρκωτικών = τουλάχιστον 13 χρόνια φυλακή. μια γρήγορη αναζήτηση στο google και θα δεις τις χαμηλές ποινές που έχουμε στη νορβηγία για τα ναρκωτικά. 22000 κιλά χασίς έφεραν στον κύριο τύπο 14 χρόνια φυλακή. 200 κιλά κοκαΐνης 11 χρόνια. ένας φίλος συνελήφθη με λαθρεμπόριο 28 κιλών καθαρής αμφεταμίνης πήρε 6 χρόνια φυλακή. στη Νορβηγία ο νόμος είναι καθυστερημένος μετά από περίπου 1 κιλό οποιασδήποτε ουσίας η ποινή δεν είναι πολύ υψηλότερη έτσι από 1g- 1 κιλό ας το πούμε αυτό nr: 1 όριο ποινής στη συνέχεια 1 κιλό έως 5 κιλά είναι αριθμός για να στη συνέχεια 10-50 κιλά και ούτω καθεξής. ο "επιπλέον χρόνος που παίρνετε από 10 κιλά έως 100 κιλά είναι ελάχιστος έτσι αν κάποιος αποφασίσει για πρώτη φορά να το κάνει αυτό μπορεί να το κάνει σωστά.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
αλλά αν έχετε έναν καλό τρόπο παρασκευής ακετυλοχρωριδίου μπορώ να κάνω αξιολογήσεις για αυτή τη διαδικασία. Η ανησυχία μου είναι ότι μιλάμε για δεκάδες τόνους βασικών χημικών ουσιών για να το φτιάξουμε αυτό, γι' αυτό χρειάζομαι διαδρομές που ελαχιστοποιούν την ανάγκη για χημικές ουσίες. λυχνία κετένιου σημαίνει ότι μπορώ να φτιάξω οξικό ανυδρίτη - από νερό και διττανθρακικό νάτριο.
συμφωνώ ότι αν είχα έναν αξιόπιστο προμηθευτή του P2NP αυτό θα ήταν το καλύτερο. αλλά φοβάμαι ότι η εύρεση αυτού του ατόμου θα είναι ner έως αδύνατη. πρέπει επίσης να εμπλέξω τη ναυτιλία που δίνει στην αστυνομία έναν εύκολο τρόπο για να με βρει. έτσι υπάρχουν τόσα πολλά ζητήματα που πρέπει να χειριστεί για να εισαγάγει με επιτυχία. εγώ για παράδειγμα δεν βλέπω κανένα πιθανό τρόπο για να γίνει αυτό. πρώτο πρόβλημα είναι η ναυτιλία και μια διεύθυνση για να παραλάβει τα δέματα. Το δεύτερο πρόβλημα είναι η πληρωμή υπάρχουν πάρα πολλά στοιχεία που αφήνουν πίσω τους οι αστυνομικοί. επίσης σημαίνει ότι η interpool μπορεί επίσης να βρει τις αποστολές. στην ουσία όσο περισσότερες χώρες εμπλέκονται τόσο μεγαλύτερη είναι η πιθανότητα κάποιος να το ανακαλύψει, επίσης οι πόροι που χρησιμοποιούνται για την επίλυση της υπόθεσης είναι επίσης υψηλότεροι όσο περισσότερες αστυνομικές αρχές εμπλέκονται. αν κάποιος έχει συμβουλές για το πώς να λύσει αυτό το πρόβλημα θα πλήρωνα πολλά για αυτή τη γνώση.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ακούστε, η λυχνία κετενίου απαιτεί να περάσετε εξαιρετικά εύφλεκτους ατμούς ακετόνης (και παραγόμενους ατμούς μεθανίου) μέσα από ένα θερμαινόμενο πηνίο, ανεξάρτητα από το πόσα έχετε διαβάσει στο διαδίκτυο γι' αυτό και πόσο καλά νομίζετε ότι καταλαβαίνετε τη διαδικασία.
Οποιαδήποτε διαρροή αερίου κετένιου (θα μπορούσε να γίνει μέσω ρωγμών στα γυάλινα σκεύη, ξεραμένου ή κακώς επιλεγμένου λιπαντικού αρμών, κακώς σχεδιασμένου εξαερισμού του καπναγωγού ή οποιουδήποτε άλλου μικρού σφάλματος στη ρύθμιση) είναι απολύτως απειλητική για τη ζωή. Η επίδραση είναι παρατεταμένη, οπότε πιθανότατα θα αισθάνεστε καλά τις πρώτες μία ή δύο ημέρες και στη συνέχεια θα αρχίσετε να αναπτύσσετε δύσπνοια μόλις περπατήσετε ή κινηθείτε. Τελικά θα οδηγήσει σε νοσηλεία, και θα έχετε μη αναστρέψιμη διάμεση πνευμονική βλάβη που θα σας καταστήσει ανίκανους για όλη σας τη ζωή. Η μόνη βιώσιμη θεραπεία είναι η μεταμόσχευση πνεύμονα. Και αυτό μόνο αν εκτεθείτε σε μια μικρή διαρροή. Αν τύχαινε να εκραγεί η λάμπα, μέσω ενός σπινθήρα στο πηνίο, η διαρροή θα ήταν μαζική και θα μπορούσε να οδηγήσει σε γρήγορο, επώδυνο θάνατο χωρίς καμία πιθανότητα επιβίωσης ακόμη και μέσω νοσοκομειακής περίθαλψης.
Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο ούτε καν τα πανεπιστημιακά εργαστήρια δεν επιτρέπουν γενικά αυτή τη διαδικασία. Εγώ δεν θα την αναλάμβανα ποτέ, και αν έκανα την εγκατάσταση, πιθανότατα θα έχανα τα νεύρα μου όταν επρόκειτο να γυρίσω τον διακόπτη της λάμπας. Αυτά είναι τα δέκα σεντς μου, μαζί με πολλά άλλα.
Και ναι, το χλωριούχο ακετύλιο μπορεί να είναι μια σκύλα και πιθανώς απαιτεί μια αγορά, αλλά μπορείτε επίσης να επιλέξετε τη διαδρομή θείο + βρώμιο. Το βρώμιο είναι αρκετά επικίνδυνο για να χαζεύεις, αν ψάχνεις τον κίνδυνο :).

Και είσαι αποφασισμένος να παράγεις ναρκωτικά σε μια χώρα όπου η παραγωγή ναρκωτικών εγκυμονεί περισσότερους κινδύνους και υψηλότερες ποινές από την απλή διακίνηση; Δεν είναι ότι δεν καταλαβαίνω την επιθυμία για μαστορέματα, αλλά ο επιχειρηματίας μέσα μου επαναστατεί. :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
απλά για να το έχουμε ξεκάθαρο σε όλους τους άλλους. μην κάνετε αυτή τη λάμπα. συμφωνώ

Όσο για την τιμωρία είναι απλή. αγοράζεις και εισάγεις ναρκωτικά για μεταπώληση = 99,8% πιθανότητα να συλληφθείς. να είσαι έξυπνος και να τα παράγεις μόνος σου = 95% πιθανότητα να συλληφθείς. θα πάω με το μικρότερο ρίσκο ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Θα συνιστούσα να κοιτάξετε στην Κίνα για πρόδρομες ουσίες, βρείτε ένα εγκαταλελειμμένο γραμματοκιβώτιο που δεν είναι κραυγαλέα σε ένα εγκαταλελειμμένο σπίτι και στείλτε το εκεί χωρίς υπογραφή . η χώρα μου επιτρέπει να προστεθούν οδηγίες παράδοσης, οπότε πηγαίνω "αφήστε στο γραμματοκιβώτιο" . Θα μπορούσατε επίσης να αγοράσετε ένα γραμματοκιβώτιο, να βρείτε ένα καλό σημείο για αυτό και στη συνέχεια να προσθέσετε ένα γράμμα στο γειτονικό αριθμό και να το πετάξετε έξω το βράδυ πριν από την παράδοση του. Παρακολουθήστε το tracking (με vpn κλπ) και θα ξέρετε αν έχει σταματήσει στο τελωνείο ή όχι. Ορισμένες χώρες ταχυδρομείο επιτρέπει επίσης πακέτα να ανακατευθύνεται εύκολα, έτσι ίσως θα μπορούσατε να το ανακατευθύνετε μόλις έχει περάσει το τελωνείο σε μια ασφαλέστερη τοποθεσία, Αν δεν είναι παράνομο, αλλά παρακολουθείται τότε θα σημειώσουν μόνο την αρχική διεύθυνση παράδοσης, όχι όπου το ανακατευθύνετε. Αν είναι παράνομο, τότε δεν θα ανακατευθύνω στο δικό σας μέρος, αλλά να θυμάστε ότι υπάρχει μια κόλαση από πολλά ταχυδρομεία από την Κίνα, είναι τόσο εύκολο να περάσουν πράγματα, νόμιμα ή όχι.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
αν και συμφωνώ ότι δεν θα έστελνα τίποτα στο δικό μου σπίτι ( συμπεριλαμβανομένων των γυάλινων σκευών,εκτός αν είναι περίεργα κομμάτια όπως οι προσαρμογείς ) , δεν είναι αδύνατο . Στην πραγματικότητα είναι αρκετά εύκολο. Βρείτε ένα άδειο σπίτι προς πώληση και στείλτε το εκεί. Ανακτήστε το πακέτο τη νύχτα με μια μάσκα. Ακολουθήστε την παρακολούθηση για να το παραλάβετε τη νύχτα που θα φτάσει.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
δεν είναι μια τρομερή ιδέα - θα εξακολουθούσα να είμαι αιτίες. Επίσης η αστυνομία μπορεί να ανταλλάξει χημικές ουσίες εξ αρχής. ξέρω ότι η αστυνομία στη Νορβηγία το κάνει συχνά αυτό όταν βρίσκει ναρκωτικά. και επίσης αφήνουν τα πράγματα να περάσουν αλλά τα επιτηρούν. tho το κομμάτι με τη μάσκα το διορθώνει αυτό, εκτός αν έχουν επανδρωμένη επιτήρηση. καλή συμβουλή πάντως οπότε σε ευχαριστώ. Αυτή η μέθοδος φαίνεται λίγο "άτακτη" ή μια κίνηση πουλί στο σπίτι των ιδιοκτητών, αν και θα πρέπει να πω ότι μετά την ανάγνωση αυτού ίσως πρέπει να σκέφτομαι λίγο περισσότερο σαν πουλί μπορεί να με βοηθήσει να λύσω κάποια ζητήματα :D

θα σημειώσει μόνο την αρχική διεύθυνση παράδοσης, όχι πού την ανακατευθύνετε - Αυτό ακούγεται λάθος μπορεί να είναι αυτό, αλλά και πάλι θα πίστευα ότι η διεύθυνση παράδοσης θα είναι αυτή που σημείωσαν ανεξάρτητα από το πού την αλλάζετε. θα το εξετάσω φυσικά αυτό.

Το VPN είναι τόσο χρήσιμο όσο ένα κρύο συρρικνωμένο πέος. μην το χρησιμοποιείτε. πραγματικά δίνει μια ψευδή αίσθηση ασφάλειας εκτός αν ξέρετε πώς να το χρησιμοποιήσετε ή να επαληθεύσετε ότι αυτό που χρησιμοποιείτε πραγματικά κρύβει την αρχική IP ή ποια ήταν η αρχική εντολή. υπάρχουν πολλοί τρόποι με τους οποίους μπορεί κανείς να ανακατευθύνει τα πακέτα δεδομένων που στην ουσία κάνει ένα VPN. είναι σοκαριστικό να βλέπεις μερικές από τις διάφορες υπηρεσίες VPN που δεν το κάνουν αυτό σωστά καθόλου - και το χειρότερο από όλα έχουν πολύ κακή ή σε ορισμένες περιπτώσεις ΚΑΜΙΑ κρυπτογράφηση.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ζω και εγώ σε μια πολύ αυστηρή χώρα, (αυστηρότερη από τη Νορβηγία) και από την εμπειρία μου η αποστολή από την Κίνα χρησιμοποιώντας την επιλογή αποστολής "ειδικής γραμμής" τείνει να προσγειώνεται μια χαρά. Η ειδική γραμμή έχει κάνει το μισό του εκτελωνισμού εκ των προτέρων, πράγμα που σημαίνει ότι περνάει από το τελωνείο, πιθανότατα θα εξακολουθεί να έχει σκυλιά πάνω από αυτό, αλλά αυτό δεν είναι θέμα.
Αν ένα σπίτι είναι άδειο και έχετε κάτι κατασχεμένο σε αυτό η αστυνομία δεν πρόκειται να ενοχλήσει πολύ τους ιδιοκτήτες. Και οι νέοι ενοικιαστές με αποδείξεις ότι μόλις μετακόμισαν, δεν θα ενοχληθούν επίσης. Οπότε δεν είναι μαλάκας, απλά είναι ύπουλος.
Ναι, το VPN δεν προσφέρει πολλά. Χρησιμοποιώ το Tails και το Tor.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
αυστηρότερη από τη Νορβηγία τα βαθύτατα συλλυπητήριά μου :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ναι εντάξει είναι όμως, καθώς το εκμεταλλεύομαι (υψηλές τιμές) . Περισσότερο ρίσκο = περισσότερη ανταμοιβή.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Αμφιβάλλω αν είναι αυστηρότερο από εκεί που είμαι εγώ...ζω γύρω στα 25 Καρέν, οι περισσότεροι από τους οποίους είναι συνταξιούχοι...δεν υπάρχουν άδεια σπίτια που να διακινδυνεύω να τα στείλω. Οποιαδήποτε άλλη ιδέα; Οποιαδήποτε από τις πηγές που είχα στην Κίνα για χυμό δεν θα μου πουλούσε απαγορευμένες χημικές ουσίες... έχει κανείς νόμιμες πηγές για πρόδρομες ουσίες που θα στείλει στη χώρα που κάποτε ήταν ελεύθερη;
 
Top