Συμπληρώματα χαπιών;

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Έχω πρόσφατα πιέσει τα δικά μου δισκία ταχύτητας, είναι δισκία 8 χιλιοστών με δόση 35mg σε κάθε δισκίο, πράγμα που σημαίνει ότι έχω περίπου 265mg ανά δισκίο που πρέπει να αντικαταστήσω με κάποιο είδος πληρωτικού υλικού, έκανα κάποια έρευνα και μέχρι τώρα έχω χρησιμοποιήσει λακτάση, αλλά έχω αμφιβολίες ότι είναι το καλύτερο, καθώς τα δισκία αφήνονται με μια συνοχή που μοιάζει περισσότερο με δισκία ηλεκτρολυτών παρά με ένα τυπικό χάπι, lol.

Έκανα κάποια έρευνα και διαπίστωσα ότι η μικροκρυσταλλική κυτταρίνη είναι πιθανώς ένα καλό στοίχημα, αλλά αναρωτιόμουν αν κάποιος εδώ είχε κάποια συμβολή.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Λοιπόν, έκανα λίγη περισσότερη έρευνα και, νομίζω ότι έχω πάρει μια αρκετά καλή αναλογία στο μυαλό μου τώρα, το βάρος του χαπιού θα είναι περίπου 300mg, το σχέδιο έχει ως εξής

15% (45mg) Αμφεταμίνη
5% (15mg) του συνδετικού μου υλικού, στην περίπτωσή μου αυτό θα είναι η μεθυλοκυτταρίνη, το χρειάζομαι αυτό καθώς συμπιέζω τα χάπια σε χαμηλότερη πίεση για να διατηρήσω τις προσαρμοσμένες μήτρες μου.
80% (231 mg) του πληρωτικού υλικού, στην περίπτωσή μου πιθανότατα μικροκρυσταλλική κυτταρίνη.
Αυτό δεν περιλαμβάνει την επίστρωση, καθώς πιθανότατα θα χρησιμοποιήσω είτε Shellac, είτε HPMC. ή εναλλακτικά μπορώ απλά να τα γυαλίσω, καθώς έχω ένα tumbler που θα πρέπει να λειτουργεί για αυτά.

Πείτε μου τι σκέφτεστε.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
μικρή ενημέρωση, το MCC ήταν δύσκολο να αποκτηθεί στις ποσότητες που χρειαζόμουν, έτσι im το αντικαθιστώ με Σορβιτόλη και Άμυλο, έκανα μια δοκιμή και η συμπίεση αυτών μαζί παράγει ένα δισκίο αξιοπρεπούς σκληρότητας, ο συνδυασμός αυτού με μια λεπτή επίστρωση shellac έχει κάνει τα χάπια να αισθάνονται μια καλή ακαμψία και δεν αφήνουν πλέον υπολείμματα σκόνης στα δάχτυλα λόγω της επίστρωσης, όλα αυτά επειδή δεν μπορώ να αντέξω οικονομικά μια κατάλληλη πρέσα με προσαρμοσμένες μεταλλικές μήτρες αυτή τη στιγμή lmao, Αντ 'αυτού im χρησιμοποιώντας 3d εκτυπωμένα καλούπια των πιεστών χαπιών και χύτευση τους με εποξειδική ρητίνη υψηλής αντοχής, φέρνει το κόστος μου για προσαρμοσμένα σχήματα και σφραγίδες κάτω από περίπου 120 ανά μήτρα σε περίπου 0.53 σεντ ανά μήτρα, Είναι πιο επιρρεπείς σε θραύση, αλλά συνολικά η ελευθερία να δημιουργώ προσαρμοσμένες μήτρες όποτε θέλω ένα νέο σχέδιο είναι πιο επωφελής.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ελπίζω ότι όταν αποκτήσω μια καλή σύνδεση για την αμφεταμίνη θα είμαι σε θέση να παράγω αρκετά για να δώσω μερικά δείγματα :) (αλλά θα είναι μόνο Ηνωμένο Βασίλειο -> Ηνωμένο Βασίλειο)
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Τι είδους δισκία θέλετε να φτιάξετε; Θέλετε να μοιάζουν με τα δισκία Adderall;
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Έχω ήδη δημιουργήσει μερικά σχέδια σφραγίδων και στοχεύω περισσότερο προς αυτό που βλέπετε συνήθως για το XTC, δηλαδή τις προσαρμοσμένες αποτυπώσεις και το σχεδιασμό, δεν θα ήθελα να παραπλανήσω τους ανθρώπους με ταχύτητα μεταμφιεσμένη ως Adderall, ακόμη και αν είναι λειτουργικά το ίδιο πράγμα, ειδικά από τη στιγμή που χρησιμοποιώ ακόμη και θειικό άλας.

αλλά ναι, δεν μπορώ να το εγγυηθώ 100% επειδή είναι δύσκολο να δοκιμάσω διαφορετικά ισομερή μεταξύ τους, στις περισσότερες δοκιμές η μεθαμφεταμίνη και όλες οι άλλες αμφεταμίνες εμφανίζονται ως σχεδόν πανομοιότυπες, αν και γνωρίζω την τρέχουσα γραμμή παραγωγής των πηγών μου, οπότε τουλάχιστον προς το παρόν μπορώ να βεβαιώσω ότι είναι θειικό... καλά, τουλάχιστον δεν έχω μια εγκατάσταση χρωματογραφίας, οπότε περιορίζομαι στα αντιδραστήρια για τη δοκιμή των πραγμάτων μου.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
αλλά το κίνητρό μου δεν είναι μακριά, έχω διαγνωστεί ADHD ο ίδιος, αλλά έχω κλειδωθεί από τις συνταγές αμφεταμινών λόγω της χρήσης άλλων ναρκωτικών μου, οπότε μέρος του λόγου που τα φτιάχνω αυτά εξ αρχής είναι μια εναλλακτική λύση χαμηλού κόστους, ίσως όχι τόσο ασφαλής, αλλά και τα δύο είναι αμφεταμίνες στο τέλος της ημέρας.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Με βάση την παραγωγή που θα μπορούσα να παράγω θα ήμουν άνετα να τα πουλήσω αυτά στο μέλλον σε περίπου 1GBP ανά χάπι, το οποίο νομίζω ότι είναι δίκαιο λαμβάνοντας υπόψη im χειροκίνητα πιέζοντας αυτά, και πρέπει να έχω κάποιο κίνητρο για να το ρισκάρω.
Αλλά πρώτα θα ξεκινήσω με δείγματα ώστε να μπορέσω να δημιουργήσω κάποια εμπιστοσύνη.

Αλλά ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ πρέπει να τελειοποιήσω τη διαδικασία.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Μόλις πάρω μια καλή πρέσα που νομίζω ότι είναι αρκετά υψηλής ποιότητας ill πιθανότατα να στείλω εικόνες εδώ, το πολύ μπορώ να παράγω 18 χάπια τη φορά με την πρέσα παρτίδας μου, το χρονοβόρο μέρος είναι η επικάλυψη τους σε shellac, επρόκειτο να χρησιμοποιήσω μια επικάλυψη πολυαιθυλενίου αλλά η shellac είναι φθηνότερη και λίγο πιο εύκολο να επικαλυφθεί σωστά, επίσης δεν θα εμποδίσει την πρόσληψη της αμφεταμίνης έτσι, θα πρέπει να ενεργεί παρόμοια με ένα χάπι IR.
 
Top