Ιστορικό τιμών για το Norco/Oxy

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Κάνω και πουλάω οπιοειδή για πάνω από 25 χρόνια. Από τότε που ξεκίνησα οι τιμές έχουν ανέβει στα ύψη. Είμαι περίεργος για τις τιμές σε όλη τη χώρα και αν ήταν το ίδιο. Το 1998-99 όταν πρωτοέκανα Vicodin ήταν 7,5/750 και κόστιζαν περίπου 50 σεντς το χάπι. Μέχρι περίπου το 2004 οι τιμές των 10/650 Loratab ή Hydrocodone κόστιζαν περίπου 1,50-2$ στην αγροτική μεσοδυτική περιοχή από όπου κατάγομαι. Γρήγορα στο 2007 η τιμή πήγε από 3-4 δολάρια το χάπι και το 2009-2010 πλησίαζαν τα 5 και 6 δολάρια το χάπι για τα ίδια χάπια. Από το 2012 -2020 τα 10/325 Norco και Oxy πήγαν από τα 6$ στα 1$ περίπου το mg. Σήμερα ο μέσος όρος είναι 12-15 το χάπι για ένα 10 mg και για 30mg oxy 30-35 δολάρια ανάλογα με την περιοχή. Η προσφορά είναι περιορισμένη και η ζήτηση εξίσου μεγάλη αλλά σε πολλά μέρη οι άνθρωποι πλέον προτιμούν τα πιεσμένα χάπια από τα πραγματικά χάπια λόγω τιμής. Γνωρίζει κανείς τις διαφορετικές απαιτήσεις για τις τιμές στην περιοχή του κόσμου τους; Είναι παρόμοιες;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Προσωπικά δεν ήμουν ποτέ ένας από αυτούς που κάνουν κατάχρηση οπιοειδών, αλλά ο χρόνιος πόνος με έχει κάνει να ψάχνω τον τελευταίο καιρό (σε συνδυασμό με τον πόλεμο κατά των παυσίπονων, οι γιατροί φοβούνται να τα συνταγογραφήσουν) Η κυβέρνηση δημιούργησε ένα imbargo ρυθμίζοντάς τα τόσο έντονα. Αν δεν αγοράσω κάθε χάπι που θέλει να πουλήσει κάποιος, τότε υπάρχει κάποιος που περιμένει να τα αγοράσει πίσω μου. Φαίνεται ότι μόλις πριν από λίγα χρόνια αγόραζα 5/325 για 5 δολάρια τοις μετρητοίς, αλλά σήμερα μου δίνουν 8 δολάρια τοις μετρητοίς. Σε αυτή την τιμή τα παίρνω μόνο αν τα χρειάζομαι πραγματικά. 16 δολάρια μπορεί να πάρουν την άκρη, ή 20 δολάρια.nΑυτά τα χάπια κοστίζουν λιγότερο από 1 δολάριο αν έχετε συνταγή. Τα πιεσμένα m30 που αγόρασα δεν ήταν καθόλου οπιοειδή. Είναι βενζοφάρμακα και δεν μπορώ να δώσω αυτά τα σκουπίδια. Τα παίρνεις και απλά πονάς και είσαι μαστουρωμένος, πράγμα που δεν βοηθάει καθόλου
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Τα 8 δολάρια για ένα 5mg είναι υψηλά, αλλά φαίνεται να είναι ο μέσος όρος. Συνήθως πουλάω τα 7,5 για 9 ή 10 δολάρια και τα 10 για περίπου 14 δολάρια, 12 δολάρια χύμα. Συχνά εκπλήσσομαι με το πόσοι άνθρωποι προτιμούν το Norco από το oxy, όταν το oxy είναι περισσότερο bang for the $ και είναι συνήθως φθηνότερα από $ 1 το mg. Η ηρωίνη είναι η καλύτερη επιλογή για τους χρήστες με υψηλή ανοχή όπως εγώ, αλλά στο τέλος της ημέρας θα αντάλλαζα όλα όσα έχω για το ακατέργαστο όπιο. Ήταν πάντα το αγαπημένο μου αλλά δεν έχω δει κανένα εδώ και πολλά χρόνια.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι όλο το "όπιο" που έχω δει ποτέ ήταν μάλλον λιβάνι και απλά με έφτιαχνε η έλλειψη οξυγόνου :D κόκκινοι κρύσταλλοι και μαύρη πίσσα, αλλά δεν έχω δει ούτε αυτό εδώ και πάνω από 20 χρόνια. Είσαι στις ΗΠΑ, οπότε θα φυτρώνουν εκεί που είσαι εσύ. Οι σπόροι στο μανάβικο είναι ακριβώς το ίδιο είδος που καλλιεργούν στο Αφγανιστάν. Η καλλιέργειά τους είναι απολύτως νόμιμη, μέχρι να σε πιάσουν να προσπαθείς να φτιαχτείς με αυτά.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Η "Κόκκινη πέτρα" ήταν πολύ πιθανό να μην ήταν πραγματικό όπιο, αλλά σίγουρα έχει καλή γεύση. Σκέφτηκα να το καλλιεργήσω πολλές φορές αλλά δεν το δοκίμασα ποτέ. Μια μέρα είμαι σίγουρος ότι θα το ξαναβρώ, και όταν το κάνω θα το καπνίσω
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Έχετε τρελές τιμές για το OXY
Καλύτερα να βρείτε έναν μεσάζοντα και να αγοράσετε μεθαδόνη από μένα.
Είναι φθηνότερη και ισχυρότερη.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Οι τιμές του οξυγόνου στις ΗΠΑ είναι δυστυχώς παντού τρελές. Είναι ενδιαφέρον ότι οι δικές μου τιμές είναι φθηνότερες από τον μέσο όρο που είναι 1 δολάριο το mg ή και περισσότερο σε ορισμένες περιοχές. Είμαι πολύ εξοικειωμένος με τη μεθαδόνη. Αυτοδιαχειριζόμουν 2 φορές την ημέρα για πάνω από 14 μήνες πριν από χρόνια και η απόσυρση από αυτό είναι το χειρότερο πράγμα (εκτός από τα βενζοφάρμακα) που έχω βιώσει ποτέ στη ζωή μου. Έχω απεξαρτηθεί από ηρωίνη, οξυγόνο, υποξόνη, μεθαμφεταμίνη, βενζίνες, αλκοόλ, όλα μακροπρόθεσμα σε κάποιο σημείο ή σε κάποιο άλλο. Αποφεύγω τη μεθαδόνη σαν το διάβολο, αλλά όντως πουλάει. Εκεί που βρίσκομαι το υγρό μεθαδόνης πωλείται 40-50 δολάρια για περίπου 5-6 ML.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ναι, η στέρηση του βενζολίου είναι η πιο δύσκολη...

(40-50 δολάρια για περίπου 5-6 ML.)....... Ω Θεέ μου!
Αυτό είναι τρελό!!! 25-30 mg για 40-50 δολάρια! Αυτό είναι 1,6 δολάρια για το χιλιοστόγραμμο!
Ετοιμάζω τις βαλίτσες μου και πάω να κάνω εμπόριο στις ΗΠΑ ! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Εάν έχετε μια σταθερή προμήθεια οξυ/μεθαδόνης αυτό είναι σίγουρα το μέρος για να βγάλετε $. Θυμάμαι να παίρνω τα δισκία μεθαδόνης 10mg για περίπου $4 το χάπι, αλλά αυτό ήταν πριν από χρόνια και ήταν ένας καλός φίλος. Μου πούλησε τα 10mg oxy του για 5 δολάρια και αυτό ήταν όταν ο μέσος όρος ήταν περίπου 8-9 δολάρια για ένα 10mg. Τα ίδια τα φάρμακα είναι εξαιρετικά φθηνά στο φαρμακείο με ένα σενάριο, αλλά στους δρόμους είναι γελοία. Η κυβέρνηση εδώ έχει σπάσει σκληρά τα οπιοειδή και η έλλειψη πραγματικών φαρμάκων έχει οδηγήσει σε πιεσμένα χάπια/fent και άλλα πράγματα που κατακλύζουν τους δρόμους.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ναι, έχω σε απόθεμα συνεχή και καλή προμήθεια μεθαδόνης! :)

Η κυβέρνηση, όπως πάντα.
Δεν έλυσε το πρόβλημα, αλλά δημιούργησε πολλά πρόσθετα προβλήματα για τους ανθρώπους.
 
Top