• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Πιθανώς το πιο παραγωγικό γεγονός της εποχής μας. ΤΕΡΆΣΤΙΟ ΔΕΊΓΜΑ ΦΑΡΜΆΚΟΥ GIVEAWAY!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Καλώς ήρθατε όλοι Είμαι ενθουσιασμένος που σας λέω για αυτό το καταπληκτικό δώρο! Ακούστε πώς λειτουργεί,
  • Αν δεν το έχετε ήδη κάνει, κατεβάστε το Tor ( μπορείτε επίσης να πάρετε διάφορες ποικιλίες του από το κατάστημα play).
  • Εγγραφείτε για λογαριασμό
  • Αν δεν έχετε, πάρτε μερικά Bitcoin ή Monero και καταθέστε τα στο πορτοφόλι σας. Χρειάζεστε μόνο ένα δολάριο, αλλά πιστέψτε με όταν δείτε πόσο εύκολο, απλό και ασφαλές είναι αυτό, θα χρειαστείτε περισσότερα κρυπτογραφικά.
  • Επιστρέψτε σε αυτό το νήμα και σχολιάστε ότι είστε έτοιμοι και ( σύντομα) τι δείγμα θα θέλατε και θα γράψω ένα έγγραφο μεσεγγύησης που θα χρησιμοποιήσουμε για να ολοκληρώσουμε τη συμφωνία. Το κόστος θα είναι 1 δολάριο.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Είμαι έτοιμος
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Λυπάμαι που σας είπα ότι δεν ήσασταν επιλέξιμη. Υπέθεσα ότι επειδή έχετε ένα νέο banner πωλητή, αλλά η ημερομηνία ένταξής σας είναι η 2α Αυγούστου. Θα πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ποιος ακριβώς είναι και ποιος δεν είναι επιλέξιμος. Όπως ανέφερα, έχω 4 δείγματα που έχουν δεσμευτεί αυτή τη στιγμή, αλλά ελπίζω να έχω 100 την πρώτη. Είχα μεγάλο ενδιαφέρον και ξεκαθαρίζαμε τι ακριβώς συνιστά ένα δείγμα. Τους λέω "ό,τι νομίζετε ότι αποτελεί δείγμα, αλλά το πουλάτε στο Heisenburg, όχι σε μένα"😆. Μάλλον θα πρέπει να αποφασίσω εγώ τι συνιστά δείγμα γι' αυτούς. Είναι ανόητο πραγματικά, γιατί ήδη γνωρίζουν τον αριθμό, απλά θέλουν να τον μαντέψω, και αν μαντέψω προς το συμφέρον τους ακόμα καλύτερα.
 

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Έτοιμοι;
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Είμαι έτοιμος
 
Top