Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, αναζητώ τον Αμίν που έχει την εμφάνιση και τα χαρακτηριστικά της μεθαμφεταμίνης. Η υδροχλωρική μορφολίνη είναι καλή, αλλά το χρώμα της στο σωληνάριο γίνεται πρώτα κίτρινο και μετά κόκκινο. Η υδροχλωρική μεθυλαμίνη είναι επίσης καλή, αλλά όταν λιώνει πάνω σε αλουμινόχαρτο, αποσυνθέτει το αλουμίνιο και πιάνει φωτιά. Φίλοι και καθηγητές της χημείας, υπάρχει μια αμίνη παρόμοια με την ισοπροπυλοβενζυλαμίνη, παρακαλώ να την παρουσιάσετε.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Φαινυλαιθυλαμίνη HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Παρασκεύασα φαινυλαιθυλαμίνη και τη μετέτρεψα σε άλας με υδροχλωρικό οξύ. Το πρώτο πρόβλημα ήταν ότι κρυσταλλώθηκε, το οποίο έμοιαζε με μικρά λέπια ψαριού, και το δεύτερο πρόβλημα στον σωλήνα ήταν ότι έμοιαζε με λευκό γύψο μετά την ψύξη και ο κρύσταλλος δεν έγινε αστεροειδής.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Μπορείτε να μου πείτε (ή να δημοσιεύσετε δημόσια) τη διαδικασία που χρησιμοποιήσατε για την παρασκευή της φαινυλαιθυλαμίνης HCl; Θα ήθελα πολύ να ακούσω σχετικά με αυτό.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Λοιπόν... ψεύτικα φάρμακα; Δεν ξέρω πού βρίσκεστε, αλλά στα περισσότερα μέρη η πώληση ψεύτικων ναρκωτικών τιμωρείται με ένα αρκετά ισοδύναμο έγκλημα με αυτό των πραγματικών ναρκωτικών. Μετά δημοσιεύουν το όνομά σου στις τοπικές ειδήσεις λέγοντας ότι κατηγορήθηκες για πώληση ψεύτικων ναρκωτικών και ο κόσμος νομίζει ότι είσαι ένα καθίκι. Η ισοπροπυλοβενζυλαμίνη είναι ακριβώς όπως η μεθαμφεταμίνη, αλλά οι Κινέζοι την πουλάνε σχεδόν δωρεάν. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
κανείς δεν ρώτησε γι' αυτό σταματήστε να απαντάτε σε κάθε ανάρτηση αν δεν έχετε τις κατάλληλες γνώσεις.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Οι "γνώσεις" μου ήταν σωστές. Θέλετε να αναφέρω κάποιες πηγές; Θα "διαψεύσετε" το σχόλιό μου;
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Μην είστε εντελώς τρελοί. Πουλάει ψεύτικα φάρμακα. Είσαι τελείως τρελός. ΟΛΟΙ ξέρουν ότι πουλάει αληθινά ναρκωτικά και ψεύτικα ναρκωτικά ανακατεμένα μεταξύ τους.

Τροπάνιο: Απάντησε στην ερώτηση, ισοπροπυλοβενζυλαμίνη. Ίσως να σταματήσεις να απαντάς αν δεν έχεις τίποτα να συνεισφέρεις.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Δεν είναι στο χέρι σας να σχολιάζετε και να δίνετε συμβουλές, αν έχετε πληροφορίες, πείτε τις, διαφορετικά, ασφυκτιούν
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Τώρα θα πρέπει να αρχίσουμε να χρησιμοποιούμε το σύστημα αξιολόγησης. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείτε
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Εδώ υπάρχουν μόνο ισχυρισμοί. Έκανα μια απλή ερώτηση, αλλά κανείς δεν μπορούσε να απαντήσει. Οι περισσότερες απαντήσεις σε αυτόν τον ιστότοπο είναι αντίγραφα του erowide, ενός αγράμματου αλλά με ισχυρισμούς
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Α ναι, αυτές οι ενοχλητικές ερωτήσεις που είναι τόσο απλές που πρέπει να τις θέσετε και δεν έχετε ακόμα απάντηση. Λυπάμαι που έχει περάσει σχεδόν ένας μήνας και κανείς δεν σου έχει λύσει το πρόβλημα του πώς θα βγάλεις την ασήμαντη απάτη σου.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Αν πιστεύετε ότι ο μέσος άνθρωπος σε αυτόν τον ιστότοπο μπορεί να πάρει χρήσιμες πληροφορίες για τη χημεία από αναλφάβητους όπως εσείς και να βγάλει χρήματα! Πολύ αστείο και λυπηρό. Εγώ ο ίδιος είμαι ανώτερος ειδικός σε θέματα πετροχημείας. Το αγγούρι δεν είναι ποτέ φρούτο.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Αυτός είναι ένας φανταχτερός τρόπος για να πεις βενζινοπώλης. "Με τι μπορώ να κόψω αυτή τη μεθαμφεταμίνη για να κλέψω κάποιον" δεν είναι ερώτηση χημείας.
 
Top