κυνηγός στελεχών... ψάχνετε για σπόρους ή κλώνους; τεράστιο κυνήγι PHENO

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
μήπως κάποιος από ήταν ποτέ θέλουν να με βοηθήσουν να ψάξουν για κάποια μοναδικά σπόρους κάνναβης ill be looking all over the world to hunt and create new stains lets start throwing comments out there on what everyone has or can get only good traits desired ..lets start messaging .... well worry about compensation or donations latter $$ WHAT SEEDS or clones DO YOU HAVE OR YOUR BUDDY?
Έχω
Runtz, λευκό, μαύρο, μπλε, ροζ
oreo fritz
μαύρο-κεράσι παγωτό
gellato41
Τσιχλόφουσκα gellato
Γάλα
rs11
πειρατικό γάλα
20 συν περισσότερα!!!
μου αρέσουν μόνο τα μοβ στελέχη αλλά μπορώ πάντα να διασταυρώσω φυτά μεταξύ τους για να φτιάξω μια μοβ έκδοση οπότε παρακαλώ τι έχετε στον κήπο της Εδέμ σας; μυρωδιά,χρώμα,γεύση,περιεκτικότητα σε κρυστάλλους,εμφάνιση,οποιαδήποτε εντυπωσιακή λεπτομέρεια ήθελε!!!! αφήστε την ομάδα μαζί ως κοινότητα και όποιος βοηθά με το νέο μου έργο θα πάρει πίστωση για ό, τι ποτέ γενετικά κάνει να ρίξει τη διαδικασία εξάλειψης εικόνες και ενημερώσεις θα παρέχονται αυτό είναι ένα πείραμα κυνήγι 10.000 φαινομένων, έτσι ας πάρει μερικούς καλούς σπόρους ή κλώνους σε αυτό το φόρουμ ... WHAT you GOT και μια ιστοσελίδα δημιουργείται αν αυτό παίρνει μακριά ευχαριστώ Breaking Bad για τις ανοικτές συζητήσεις και να βοηθήσει να διαδώσει την ιατρική σε όλο τον κόσμο
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Μου έχουν προσφερθεί 30-40 στελέχη αυτή την εβδομάδα. Υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που ψάχνετε; Η ψυχαγωγική μαριχουάνα είναι νόμιμη εκεί που βρίσκομαι, οπότε όλοι και ο αδελφός τους είναι ερασιτέχνες γενετιστές. Δεν είναι πυρηνική επιστήμη, διασταυρώστε 2 ποικιλίες που σας αρέσουν, καλλιεργήστε ένα σωρό σπόρους, κλωνοποιήστε το αγαπημένο σας φαινόμενο και απολαύστε το υβριδικό σας σθένος. 💩
 
Top