News Καλώς ήρθατε στα ολλανδικά

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Κατόπιν αιτήματός μου, η @HEISENBERG δημιούργησε ένα ολλανδικό τμήμα στο bbgate. Θα έλεγα λοιπόν να ξεσαλώσετε... έτσι ώστε εδώ να μπορείτε να συζητήσετε στα ολλανδικά, να κάνετε ερωτήσεις κ.λπ... Θα έλεγα ΚΑΛΩΣ ήρθατε και πυροβολήστε.
 

MocnykutasMomIsHot!

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Διαβάζω εδώ και έξι μήνες και τώρα που το βλέπω αυτό αποφάσισα να δημιουργήσω λογαριασμό. Αναρωτιόμουν συνεχώς γιατί η Ολλανδία, ως ένας από τους μεγαλύτερους παίκτες σε αυτόν τον τομέα, δεν έχει το δικό της τμήμα. Ωραία τα κατάφερες, φίλε!
 

Benjamin

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Καλημέρα κύριε μπορείτε pls να με βοηθήσετε με έναν νόμιμο προμηθευτή της μετονιταζίνης Ξέρω ότι είναι μπάντα σε αυτό το φόρουμ αλλά pls κύριε βοηθήστε με
 

walkerwalk

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 26, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ευτυχής. Εργάζομαι σε νέα μέθοδο 5449, η σκόνη 5449 έχουν πάρει μόνο 37% έξω με φώσφορο κάποιος καμία ιδέα με τι άλλο μπορεί να λιώσει. Έχω ήδη ακούσει citrcone οξύ και υδροχλωρικό οξύ πέρασε από.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Θα δοκιμάζατε πρώτα με αλάτι, ο αριθμός cas 5449 πρέπει να είναι λάθος. Πρέπει να είναι ένα νέο προϊόν που παρέχεται με τον παλιό αριθμό cas. Υπήρχαν περισσότερα προϊόντα στο παρελθόν όπου βγήκε μόνο το 30/35%.
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Οδηγός έχετε τους τύπους του bmk που λιώνει στον φώσφορο και στο υδροχλωρικό οξύ;
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Κιτρικό οξύ 25kg , 50kg BMK γλυκαιμικό, 75ltr νερό δεν χρειάζεται υδροχλωρικό οξύ
Εάν κάνετε τη μέθοδο Luckart!

Κλιμάκωση προς τα κάτω αν χρειάζεται
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Όχι με αυτή τη σειρά παρεμπιπτόντως κιτρικό και νερό θερμαίνετε μέχρι 60 oc και στη συνέχεια προσθέτετε σκόνη BMK
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Για το παλιό 5449...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Όχι για τους νέους, αν κάποιος ff αφήνει να το αναλύσουμε, και ξέρουμε τι είναι θα το έκανε πολύ πιο εύκολο....
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Είναι νέα σκόνη σε παλιό αριθμό cas είναι 25% το ταίρι μου μόνο η προσωπική μου εμπειρία όμως
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ναι, είναι μια νέα σκόνη, δεν θέλουν να δώσουν ακόμα τον αριθμό cas. Δοκιμάσατε αυτή τη σκόνη; Και σε άλλα οξέα; Σύμφωνα με την εμπειρία μου, διαφορετικά οξέα ή ποσότητα οξέων μπορεί να δώσουν διαφορετικές αποδόσεις...
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
EGPA 3-οξο-4-φαινυλοβουτυρικό αιθύλιο

Τίποτα περισσότερο από μια σκούρα καφέ υποψία και κατά τα άλλα ίσως EAPA η αιθυλική παραλλαγή του MAPA
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ναι δοκίμασα αυτή τη νέα σκόνη στην προσποίηση ήταν η ίδια παλιά σκόνη έτσι έκανε 200kg και κατέληξε με 25% επιστροφή τόσο απογοητευτικό μετά από τόσο σκληρή δουλειά
Όσο για τα οξέα φίλε εγώ απλά ένα παιδί του δρόμου που έδειξε ένα συγκεκριμένο τρόπο ποτέ δεν είδε τη μέθοδο μας ακόμη και αναφέρεται εδώ, αλλά Lukart μέθοδο με r δικές τσιμπήματα
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ποιος είναι λοιπόν ο δικός σας τρόπος;
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Λοιπόν αγαπητέ μου φίλε ο τρόπος μου κόστισε μια ολόκληρη γλάστρα μέλι για να μάθω και να μου δείξουν, οπότε είναι λίγο κολλώδες πραγματικά 🤔
 

walkerwalk

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 26, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Χρησιμοποιείτε ακόμα φωσφόρο ή θείο;
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Φώσφορος
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Υπάρχει κάποια νέα ουσία που μπορεί να αντικαταστήσει το 5449 (παλαιά έκδοση του άλατος νατρίου);

Μπορείτε να μου πείτε το CAS ή το όνομα του νέου άλατος νατρίου;

Θέλω επίσης να πάρω κάποια και να προσπαθήσω να χρησιμοποιήσω τη νέα έκδοση του άλατος νατρίου για να φτιάξω P2P
 
Top