Question Γιατί το Vicodin φαίνεται τόσο ασυνήθιστο;

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Δεν είμαι ειδικός στα οπιοειδή, ίσως τα oxys είναι πιο εύκολο να συντεθούν- το μόνο που ξέρω είναι ότι έχω σοκαριστεί που δεν μπορώ να βρω ούτε μία ανάρτηση σχετικά με αυτό.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Η εμπειρία μου έχει δείξει ότι οι άνθρωποι θέλουν κυρίως τα μεγάλα πράγματα όπως το Oxy. Απλά είναι δύσκολο τώρα, επειδή πρέπει να ανησυχείτε για το fent
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Υποθέτω ότι ποτέ δεν έκανα οξυγόνο, αλλά το vicodin όταν ήμουν νεότερος σχεδόν λειτούργησε σαν κοκαΐνη μακράς διαρκείας- αλλά έχω αυτό το adhd, οπότε τα αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
79
Reaction score
59
Points
18
Deals
14
Η ίδια η εμπορική ονομασία δεν παράγεται πλέον, αλλά περισσότεροι άνθρωποι είναι εξοικειωμένοι με τον όρο νομίζω από ό,τι με κάποιους άλλους, όπως το loraset ή το loratab και το Norco, τα οποία επίσης δεν παράγονται πλέον στις ΗΠΑ. Η υδροκωδόνη είναι περίπου το ίδιο και υπάρχουν προβλήματα εφοδιασμού λόγω όλων των δικαστικών διαδικασιών και της καταστολής των οπιοειδών, οπότε κατασκευάζονται πλέον μόνο γενόσημα και πολλά από αυτά πιθανότατα δεν κατασκευάζονται στις ΗΠΑ. Το Oxy ήταν επίσης πάντα πιο δημοφιλές και ήταν το υπ' αριθμ. 1 συνταγογραφούμενο φάρμακο για τον πόνο για πολλά χρόνια στις ΗΠΑ, μέχρι που άρχισαν τα bs με την καταστολή, αλλά μπορεί να εξακολουθεί να είναι; Και ναι, επηρεάζουν τον καθένα λίγο διαφορετικά. Αν όμως θέλετε πραγματικό oxy ή dros μπορείτε να τα βρείτε εδώ.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Είναι επίσης περιφερειακή. Εκεί που μεγάλωσα εγώ, όλα τα υδροχλωρικά είναι vicodan, και εκεί που μεγάλωσε η γυναίκα μου, όλα τα υδροκοδόνες είναι Lortab. Εγώ δεν είχα ακούσει ποτέ για το "Lortab" μέχρι που ήμουν σχεδόν 30 ετών.
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Θέλω να πω, το ότι το vicodin είναι εξωφρενικά σπάνιο δεν είναι και τόσο κακό- εννοώ, αν το molly εδώ μέσα είναι αληθινό, είμαι πολύ πιο ενθουσιασμένος να το δω αυτό.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Θα σας επιβεβαιώσω ότι ο Jesse James και ο Thuggaking έχουν και οι δύο νόμιμο molly
QJdn6GpjDN

Αν κάνεις scroll μέχρι κάτω στη λίστα του φόρουμ μέχρι να φτάσεις στο τμήμα ΗΠΑ, μπες στην καρφιτσωμένη ανάρτηση και πιθανότατα μπορώ να σου δώσω ένα δωρεάν δείγμα, ο Heisenburg θα βγει από την τσέπη του για να σου δώσει δωρεάν φάρμακα. Αυτό είναι γεγονός.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Σκεπτόμενος το θέμα, είμαι εξοικειωμένος μόνο με το lortab επίσης. Νομίζω ότι οι δύο γιατροί από τους οποίους το πήρα είπαν "ήταν" ή "ήταν σαν" vicodan. Στο μπουκάλι όμως δεν αναγραφόταν ποτέ vicodan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Δύο επώνυμα δισκία υδροκωδόνης/ακεταμινοφαίνης. Είναι τα ίδια και υπάρχουν και μερικές άλλες εμπορικές ονομασίες επίσης νομίζω( το χτύπησα με γροθιά)
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic και Vicodin HP.
 
Top