γιατί τόσο πολλή δεξτροαμφεταμίνη εκεί που ζω και όχι μεθαμφεταμίνη; Ποιος είναι ο λόγος;

srsr22

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας παιδιά.
Δεν ξέρω πού θα το έβαζα αυτό σε αυτό το φόρουμ, αλλά έχω μια ερώτηση για όλους σας!

Γιατί υπάρχει τόσο πολύ d-amph εκεί που ζω και όχι μεθαμφεταμίνη; Μήπως επειδή είναι πιο δύσκολο να την φτιάξεις; Είναι πιο ακριβή ανά χτύπημα, οπότε η d-amph είναι η καλύτερη επιλογή; Θέλω να πω, αν οι χημικοί ξέρουν πώς να φτιάχνουν d-amph, πόσο πιο δύσκολο είναι να περάσουν στη μεθαμφεταμίνη από εκεί;

Νομίζω ότι μπορεί να είναι επειδή η μεθαμφεταμίνη είναι πιο κακή για τον οργανισμό σας, θα μπορούσε να είναι ένας λόγος. Αλλά η μεθαμφεταμίνη χτυπάει πιο σκληρά ΙΜΟ. Θέλω περισσότερη μεθαμφεταμίνη εδώ, αλλά δεν μπορώ να τη δω εδώ γύρω δυστυχώς.
Ζω στη ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΡΩΠΗ και εδώ φαίνεται ότι το .... d-amph είναι παντού και σε κάθε γωνιά ... Αλλά όχι μεθαμφεταμίνη.

Μείνετε ασφαλείς όλοι σας
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι η πρόδρομη ουσία p2np εξακολουθεί να είναι νόμιμη για παραγωγή και πώληση και οι πρόδρομες ουσίες της μεθαμφεταμίνης απαγορεύτηκαν και ήταν δύσκολο να αποκτηθούν εκτός από την p2p η οποία παράγει ρακεμική μεθαμφεταμίνη και κοστίζει πολύ περισσότερη προσπάθεια και χρήματα για την παραγωγή μεθαμφεταμίνης από την τελευταία.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Γεια σας. αν έχετε πολλή d-αμφεταμίνη, τότε αυτό υποδηλώνει ότι υπάρχουν πολλές PPA (φαινυλοπροπανολαμίνη) στη χώρα σας.
Πωλείται σε διαλύματα σε καταστήματα κατοικίδιων ζώων για σκύλους. Και είναι εύκολο να εξαχθεί και είναι εύκολο να πάρετε αμφεταμίνη από αυτό.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Εννοείτε ότι διατίθεται χωρίς ιατρική συνταγή από τον κτηνίατρο σε ορισμένες χώρες;
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
λοιπόν, μάλλον δεν είναι καλή ιδέα, αλλά πωλείται με την ονομασία Propalin, στο Ηνωμένο Βασίλειο τουλάχιστον μπορείτε να το αγοράσετε online χωρίς πραγματικούς περιορισμούς που μπορώ να δω.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Αχ, δεν πειράζει αποδεικνύεται ότι είμαι γαμημένα τυφλός και χρειάζεται συνταγή.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Η μετατροπή της αμφεταμίνης σε μεθαμφεταμίνη είναι μια δημοφιλής αρκετά βασική χημική αντίδραση. Μπορεί να είναι ακόμη και κερδοφόρα για εσάς όπου βρίσκεστε
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Υπάρχει κάποιο νήμα για το πώς να το κάνετε
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
@Hank Schrader, μπορείτε να δώσετε έναν σύνδεσμο για ένα καλό tuturial για την d-αμφεταμίνη από τον PPA ?
Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Η διαδικασία είναι παρόμοια με εκείνη της μεθαμφεταμίνης από εφεδρίνη/ ψευδοεφεδρίνη.
Απλά πάρτε το PPA. Μετρήστε με βάση τα μόρια.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
D σημαίνει καλύτερα από το L
 
Top