2-fluoroamfetamiin

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Väike krediit sellele ainele 2-fluoroamfetamiin.
Oma stimuleeriva mõjuga võrreldes bändituru ravimiga on see tõeliselt tõhus. Lipofiilsus ei saa teha seda mingit lihtsat suukaudset roa indutseerimist lihtsaks.
See, kuidas see pärsib kesknärvisüsteemi, on omal moel eriline ja võib olla väga kasulik isegi Adderalli asemel. Ma leian, et see on sarnane kasu piisavalt märkimisväärne, et nimetada seda oma nõbu dextroamfetamiini vaste. pidades silmas, et nad on struktuuriliselt tugevalt seotud dextro isomeeri & fluoro aatomi vahel benseeni dial on kindlasti mõned keemilised romantika.

Ma eeldan, et selline aine õitseks konservatiivsemates rühmades; inimesed, kes otsivad aineid, mis aitavad teil areneda rohkem meditsiinilise eesmärgiga ja kuid leiavad ka naudingut.

(Võib-olla seetõttu, et see eeldatavasti soodustab dopamiini ja norepinefriini vabanemist ajus).
Soovitan kõigile, kes alles alustavad sünteetiliste ainete, kemikaalide või uurimiskemikaalidega, alustada siit. 2-fa on ka väga võimas!

Siin on kasulikud lingid, et näha füüsilisi omadusi:
https://imgur.com/a/bd7LlJz
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT?! Noh, 2 positsioon on meta, nii et see on kõik iseendast, kuid meta direktorid on enamasti deaktiveeritud, nii et see teeb kummalise omamoodi enesehinnangu. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Mõistan meta direktorit sama hästi kui orto ja para. Fluor metas ei ole justkui lisand?

Minu kogemuse kaudu muudab see "amortiseerumine "nullib selle viisil, mis on kasulik ja erineb teistest amfetamiinidest.

- magamine ja ärkamine on kohutav
- & pikaajaline rahustav stimulatsioon järgmisel päeval. See püsib.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
2 positsioon on alati orto, see ei saa kuidagi olla meta, kuna see on alati positsioon 3 (orto, meta ja para on 2, 3 ja 4 seoses teise asendusega, mis on üks (1).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Täname teid õppetöö eest. Mul on veelgi parem arusaam kahe aine positsioonide vahel benseeni ringil ja ma saan aru erinevusest.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kuidas on see võrreldav 4-fluoriga? Mäletan, et mulle meeldis see üsna hästi, kui ma seda umbes 15 aastat tagasi proovisin, väga sujuv ja "puhas"
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Teiste motiveerimine teema dokumenteerimiseks teeb mind rahulolevaks.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Mina ka. See juhtub siis, kui armastad seda, millega tegeled, ja järgid oma kirge. Mulle meeldib olla osa anonüümsest rühmast, mis mõjutab inimesi ülespoole. Keemia ja tehnoloogia õppimine on ellujäämise ja edasiliikumise viis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mul oli ajupõrutus.
Kuidas oleks sellega? Para või meta? J/k, tutvuge Mara R. Peta, ta on siin uus.
LvCOmUEVjQ
 
Top