5f-adb mõju, kestus ja tagasivõtmine?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile,

Ma plaanin osta 100g 5F-ADB-d. Mul on palju kogemusi MDMB-4en-PINACA ja enamiku JWH sünteetiliste kannabinoididega. Neile, kes on 5F-ADB-d varem proovinud, kuidas on selle mõju võrreldes tavalise THC-ga? Samuti, kui kaua mõju kestab?

Lõpuks tahaksin teada, kui palju seda peaksite kasutama, et tekitada sõltuvust, ja millised on isuäratavad tunded.

Tänan teid kõiki teie arusaamade eest!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Hei hei

ma kasutan mõlemaid aastaid
Minu lemmik on 5cl kuid selle isegi kord küsimus kvaliteedi alates partii sel ajal kes kõige partiid tulevad lähteained ma ütleksin, et nad on väga silimar üldse
Kui olete märganud, et viimasel ajal roheline , punane ja valge 5f adb partii läheb maailma laias laastus sel ajal 😂

Kui teil on vaja rohkem infos pls pm
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
5F-ADB on palju tugevam kui THC. Kasutajad teatavad sageli äärmiselt intensiivsetest ja ülekaalukatest mõjudest, sealhulgas tugevast eufooriatundest, muutunud tajudest ja mõnel juhul hallutsinatsioonidest.

Kõrvaltoimed võivad olla tõsised ja hõlmavad äärmuslikku ärevust, paranoia, segadust, rahutust, kiiret südame löögisagedust, kõrget vererõhku, iiveldust, oksendamist ja mõnel juhul krampe või teadvuse kaotust. Samuti on teatatud pikaajalistest psühholoogilistest mõjudest, nagu püsiv ärevus või depressiivsed sümptomid pärast kasutamist.

Üleannustamise oht on 5F-ADB puhul oluliselt suurem. Üleannustamine võib põhjustada tõsiseid sümptomeid, nagu krambid, südameinfarkt või isegi surma. Kitsas terapeutiline aken (annuse vahemik, mis annab soovitud toime ilma toksilisust põhjustamata) muudab selle ohtlikuks.

Toime algus on tavaliselt kiire, ilmnedes mõne minuti jooksul pärast suitsetamist või aurustamist. Mõju kestus võib varieeruda, kuid tavaliselt kestab tippkogemus 1-2 tundi, millele järgneb pikaajaline langus, mis võib kesta mitu tundi. Kogu kestus võib olla umbes 4-6 tundi, kuid jääkmõjud, nagu ärevus või ebamugavustunne, võivad püsida palju kauem.

5F-ADB on palju tugevam ja tal on THC-ga võrreldes suurem oht tõsiste kõrvaltoimete ja üleannustamise tekkeks. Selle mõju on intensiivsem ja vähem prognoositav, mis muudab selle oluliselt ohtlikumaks.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Olen andnud selle kahele inimesele koos. Noooo tolarence ja sümptomid on väga hirmutav ... ja segu on 40grammi 60 g rohtu!!!vevery tugev,muide kui mõni kutt nüüd õige kui % on see segu palun ütle mulle, et olla parem minu teadmised!!!!. Tänu
 
Top