Question Jätkusuutlikkuse küsimus

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tere sõbrad,

Ma olen (teise varjunime all) olnud osa halli ala/research chemical/ ja clearnet legaalsete uimastite kultuurist juba üle kümne aasta. Olen olnud moderaator mitmetel nüüdseks hääbunud müüjafoorumitel. Olen näinud neid tulla ja minna.

Minu küsimus on, kuidas BB loodab, et tema domeeni ei ole konfiskeeritud? Ma austan BB professionaalset, kahjude vähendamisele ja keemiale orienteeritud lähenemist, kuid olen näinud sarnaseid jõupingutusi erodeerituna ja hävitatuna.

Veel üks küsimus, miks püüda clearneti veebisaiti?

Tänu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Imetlen absoluutselt selle projekti visiooni ja selle taga olevat vaprat meeskonda.
Sellest hoolimata on teie mure õige ja ma mõtlesin selle üle ka juba, sest sellised foorumid on see, mida kogukond vajab, ja selliste projektide pikaajalisus võib paljusid inimesi positiivselt mõjutada.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Isegi kui clearnet-domeen ei ole kättesaadav, on meil olemas sibuladomeen, mis töötab alati. Meie loodud sisu levib veebis väga kiiresti, meie jõupingutused jäävad internetti igavesti.
Meil on suured plaanid, me loome uusi standardeid varifoorumite jaoks ja tõstame kõigi selliste projektide kvaliteedi miinimumnõudeid.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Jah, sünteetilised videod on juba plahvatuslikult ringi käinud. Need on nii hästi tehtud. Ma teadsin, et selliste pingutuste taga peavad olema tõsised ja pühendunud inimesed.

Ma hindan teie tööd kõrgelt. Ma arvasin, et tasub küsida. See on üks professionaalsemaid saite, mida ma olen näinud. Kindlasti on keemiateadmised üle selle, mida ma olen näinud.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Ma hindan väga seda rasket ja professionaalset tööd, mida te siin clandistine'i kogukonna heaks teete, ja olen uhke, et olen selle osa algusaegadest alates :) Ei jõua ära oodata, kuhu see lähiaastatel areneb!
 
Top