Adderalli süntees

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nii et,
Praegu on Adderall'i puudus Teva personaliprobleemide tõttu USAs. Nii et purki pressitud müüjad poputavad. Palju sorte kasutatud ainete kombinatsioone. Mul on tegelikult 2 küsimust. Üks on , on võimalik, et keegi tegelikult teha Adderall täpselt sama apteek? Teiseks, kellel on kogemusi, millised neist kipuvad olema kõige rohkem nagu päris. Ma näen palju kommentaare, mis kaebavad nõrkust. Aga mitte palju teisel poolel, mis on ilmselt hea. Teile, kes on kogenud käputäis sorte, kas te eelistate RC n amfetamiini sulfaat või metamfetamiini ja amfetamiini sulfaat? Ppl maksavad dollarit mg, nii et kui nad oleksid pressitud obv hind tuleks alla. Aga mul oleks vaja midagi lähedast. Tänu valitsuse väitele, et kõik fent on saastunud, on ppl.are weary of anything pressed Currently nii, et ma peaksin sõna otseses mõttes proovid ära andma, et tõestada vastuvõetavust. Seal on nii palju võimalusi n maksab alates $ 1-6. Raske otsustada ?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Salajates tingimustes on palju raskem saada puhast dekstroamfetamiini. Apteegitoode on alati parema kvaliteediga kui tänavatoode.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Jah, aga ütleme, et kartell, millel on piiramatu hulk vahendeid....., võiks teostatavalt teha kõik 4 soola õigesti?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ma nägin, et nii meth n adderall võib tulla p2p. Praegu on adderall väärt rohkem kui met n tarbijad töötavad, ei lähe vangi ega läbi kodutuse jne . Tundub nagu no Brainer mulle. Vaadake Farmapram Xanax fr Mehhiko. Mõned spekuleerivad kartelli.on taga firma, kuid ppl tahavad neid.bc nad teavad, et nad saavad 2mg alp.not RC. Ja nad maksavad vähem kui osta skripte või maksta, et.näha Dr. Plus ei karda, et Dr's saavad retsepti isegi seaduslikke ravimeid surve tõttu fr suur vend!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
jah see oleks võimalik, kuid lihtsalt ei tasuks, ka xanaxi valmistamine tundub lihtsam kui paar soolade adderali
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Siin on neil juhised fr p2p sama asja valmistamiseks, mida nad kasutavad metamfetamiini valmistamiseks.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Dekstroamfetamiin on sama, mis amfetamiini soolad, eks?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Salajaselt valmistatud adderall on sama keelatud kui tavaline amfetamiinsulfaat.
Kartellid suudavad sünteesida mida tahes, kuid neil ei ole ka ravimitehaseid džunglis, vaid reaktorite asemel tünnid ja mahutid.
 
Top