NÕUANDED PÕHILISTE JA PARIMATE LABORITARVETE KOHTA 4MMC JA AMFETAMIINI SÜNTEESI JAOKS

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Tere,

Oleksin tänulik, kui need, kellel on aastatepikkune kogemus ja kes on lahked, annaksid paar minutit aega, et loetleda põhitõed või kõige vajalikumad laboratoorsed vahendid esimesteks katsetusteks 4MMC ja amfetamiini sünteesimiseks. Seadmed oleks järk-järgult saadud üha keerulisemaks ja mitmekesisemaks - see ei ole tingitud sellest, et püüan igal sammul iga sentigi kokku hoida - minu mõte on proovida töötada nende kahe ainega väiksemas mahus, et ma saaksin proovida, tõenäoliselt ebaõnnestuda, siis uuesti proovida jne, kuni on loogiline laboriseadmete täiustamine.
Ilmselt on vaja magnetilist soojendajat/segajat?
Milliseid keeduklaase ja kui palju neid alguseks piisaks? Kui palju ja millise suurusega oleks vaja 4MMC ja amfetamiini väikeste partiide jaoks? Kas on mingeid spetsiifilisi nõudeid klaasi tüübile?
Kondensaator? See on ilmselt midagi, mida oleks kõige parem kohe hankida? Kas on mingeid eripärasid selle kohta, millist kondensaatorit tuleks algajale nende kahe ravimi sünteesiks hankida?
Kolbid kolme kaelaga? Ilmselt on kõige parem hankida selline, mis on 1l suurune? Midagi konkreetset? Kas ühest piisab?
Termomeetrid?
Kas kohvifiltreid saab kasutada keemia jaoks?
Vaakumfiltri saan teha kompressorist, kui keeran voolu ümber ja manipuleerin sellega natuke. Aga kas esimeste partiide puhul saab vaakumfiltri asemel kasutada lihtsat gravitatsioonifiltreerimist (mõtlen kohvifiltrite, riide, rõhu ja aurustumise kasutamist)?

Kas ma olen midagi olulist vahele jätnud? Mitu kolbi, keeduklaasi ja milliseid suurusi ma alustuseks vajan? Kas midagi saab asendada millegi salakavalaga? Midagi lisada?
Oleksin väga tänulik ekspertide nõuannete eest. Hindan selle foorumi olemasolu ja kogu jagatud infot. Nõuanded laboritarvete kohta oleksid tõesti teretulnud, et ma ei peaks raskelt avastama, et mul on midagi puudu protsessi keskel ja nii edasi.

Lugupidamisega
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Need lõigud on kirjutatud spetsiaalselt u:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/the-simplest-recipes.191/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/set-up-your-first-lab.192/
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Meistri G. Pattoni esitatud linkide põhjal arusaadava ja arvutatud teksti korrektuurimiseks on piisavalt palju pädevaid inimesi, kaasa arvatud tema ise. Alustage väikselt ja mõistke palju, seadmete improviseerimised ja asendused on piiratud ulatuses kohaldatavad, seega küsige kedagi, keda peate usaldusväärseks, enne kui tegelete sellega. Leidke kesktee ghetto ja akadeemilise töökoja/labori vahel ja võite saavutada seda, mida soovite. Tervitused!

P.S. 1L reaktor on stardilabori keskne tükk, tagasivoolukondensaator on tingimata vajalik P2NP Al / Hg redutseerimiseks amfetamiiniks, kuid üsna kasutu metkatinooni sünteesi jaoks, hankige endale vähemalt 500mL eraldussahtel, mis läheb koos 1L reaktoriga (ma usun, et te tänate mind selle detaili eest minu nõuannetest).
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Täname teid! See on üsna täpselt see, mida ma kujutasin ette, et see peab olema. 1l reaktor oleks külma lame (või ei pea?) põhjaga ja kolme kaelaga? Kondensaatorile paigaldada, teise kaudu valada reaktiivid sisse ja kolmanda kaudu muu tegevuse jaoks? Või mõtled reaktorit lihtsalt suure colb, mis võib olla ühe kaelaga?
Sest oma isikliku huvi pärast tahaksin oma katsed koondada ainult amfetamiinile, kuid tänane tegelikkus dikteerib teisiti - katinoonid olid amfetamiini (kahjuks) tõhusalt tagaplaanile tõrjunud.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Pigem on amfetamiini jaoks vaja veidi rohkem seadmeid kui katinoonide jaoks ja ka keerukus on erinev. Parim variant on saada tarnijalt nagu vevor lihtne destillatsioonikomplekt (tuleb märkida, et liitmikud on erineva suurusega, 24/40 asemel 29/32), kuid tema vajate üldotstarbelisteks toiminguteks niikuinii. Sama kehtib ka nende poolt müüdava keeduplaadi segisti kohta, see on üsna taskukohane, lihtsalt ärge võtke kõige odavamat, sest need on jama (see läks katki esimese 12h kasutamisega).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
jah alguses ur fine with chinese glas but as u go on u pead upgrade the equipment with it. something many people also dont concidder is doing non sus chemistry on the side since it makes possessing reagents like methylamine benzaldehyde etc etc seme way way less suspicius . also i would never buy glas above 2l from the clearweb since more than that atracts feds like flys on shit.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Olen töötanud vevor-komplektiga juba üle kuue kuu, ilma et oleksin midagi peale termomeetri purunenud (võib olla, et olen kogenud ja ettevaatlik, kuid kõik klaasid purunevad samamoodi). Ma ei poolda hiina klaastaara, aga parem on alustada kõigi vajalike tükkidega kui koguda neid tükkhaaval ja suurte kulutustega ostetud.
 
Top