Nõuanded pseudoefedriini / Red #40 eraldamise kohta

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ma teen selle lühidalt -- tavaline "pesta atsetooniga, kuni punane värvus on kadunud" protseduur EI tundu Sudafed (või vähemalt SudaGest'i geneeriliste) 30 mg tablettidega enam toimivat. Punane kate ei ole raudoksiid, vaid pigem punane #40 alumiiniumlakk, mida ma isiklikult võin teile öelda, et see ei lahustu atsetoonis eriti hästi. See ON lahustuv nii vees kui ka veevabas etanoolis, kuigi see ei peaks olema -- minu uuringute kohaselt peaks see lahustuma ainult kuivas EtOH-s 0,001g/100ml. Tegelikkuses on see siiski kuivas EtOH-s piisavalt lahustuv, et minu pseudoefedriin hcl-kristallid on kõik punakasroosad.

Igatahes, lõppkokkuvõte on see, et mul on tonnide viisi PE-hüdrokloriidkristalle, mis on kõik sellega saastunud ja mul on raske neid eraldada -- kas kellelgi on sellega kogemusi? Või alternatiivselt, kas kellelgi on kogemusi punase #40 saastumise ja Moskva tee (I2 + punane fosfor) redutseerimisega ja kas see rikub minu lõpptoodet?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Raputage pillid esmalt riivitud jääga. See eemaldab mehaaniliselt suurema osa punasest kihist.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tõenäoliselt on tegemist lihtsalt värvainega
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Värskendus: Pärast paari katseklaasis olevate pillide kasutamist mõne katselahusega olen leidnud, et natuke metanooli koos 0,5% äädikhappega näib eemaldavat punase kihi kenasti (~ 2 min segamine) ja seejärel, pärast kattekihi eemaldatud pillide viskamist sõelasse, aurustub metanool piisavalt kiiresti, et jätta tahke valge pilli tuum terveks. Ma olen kindel, et väga väike kogus PSE-d läheb kaduma (kuna see lahustub ka MeOH-s), kuid ma arvan, et tulemus on tõenäoliselt sama (või võib-olla parem) kui kihi mehaaniline eemaldamine. Kuigi punane värvus on kadunud, näen ma ikka veel rabedale pilli südamikule trükitud numbreid ja ma võtan seda kui tõendit, et väga vähe pillimaterjali eemaldati.

Iroonilisel kombel tugineb see protseduur sideainetele ja "rämpsule", mis kaitsevad enamikku PSE-d metanooli/äädikhappe lahuses lahustumise eest. Igal juhul, kui kellelgi on veel ideid, kuidas pesuprotseduuri parandada, võite neid siia kirjutada :). Tänan.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et te kaotate hooletult väikese osa PSE-st põhjusel, et toimeaine asub tableti kesta all
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ma tean, et see on vana postitus, kuid mõtlesin, et kommenteerin seda igal juhul, kuna mul oli hiljuti sama probleem. Kui teil on hunnik pseudo juba saastunud selle roosa värviga, sest te järgisite siin teises foorumis "pillidest ekstraheerimise" #2 meetodit, siis ainus asi, mida ma võiksin pärast seda teha, on happe/aluse pesu. Sellele järgneb paar dietüüleetriga ja pesu ja siis üks atsetooniga pesu. Oli minu kristallid valged kui saada kõik. Teisel märkusel, selles teises foorumis, nr 1 meetod, mis kasutab aktiivsütt ja naftat, andis minu kõige puhtama vaba aluse efedriini, mida ma olen kunagi näinud. Kuigi võrreldud teoreetiline saagikus on meetodi nr 1 puhul väiksem, on see minu arvates seda väärt. Ainus asi, mida pärast seda teha, on muuta see HCl-soolaks.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Peske mitteklooritud piduriosade puhastusvahendiga. Te ei kaota psuedo ja see võtab ära ka suurema osa täitematerjalist ja sideainetest.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Niikaua kui te välise auru destilleerida reaktsioonisegu siis on ok ja ja teie leeliselement kuiv ei ole vett untill te auru destilleerida 2,et 1, suhe leeliselemente pse Nd ärge muretsege leeliselemente lukustada auru murrab see kõik maha
 
Top