amfetamiini ei pottent , kas ma saan uuesti hapestada?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Tere, minu sünteesi tegin vähem hapestada (toode on veidi kollakas)
kas ma võin oma soolad lahustada tagasi lahustites ja uuesti hapestada, et saavutada parem ph ( 1/5 IPA väävelhappe lahus)
Samuti mis võib põhjustada võimsuse puudumist ? ( kui õlis ei ole h20 jäänud ja kõik minu lahustid on kuivad)
cheers
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Jah, te saate soolatoodet tagasi freebase'iks muuta. Kui te lähete selle jaotise kinnistatud teemade juurde, on seal üks pealkirjaga "Metamfetamiini kristalliseerumine ja jää tootmine", milles kirjeldatakse üksikasjalikult, kuidas seda saab saavutada.

Potentsuse probleemid võivad olla tingitud saasteainetest, mida saab parandada ümberkristalliseerimisega.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Amiinisoolad vabastatakse tugeva aluse lahuse lisamisel.
NaBH4 süntees? Sellest oleks abi, kui te oskaksite täpsemalt öelda, praegu on väga raske kellelgi öelda midagi kasulikku
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
vähendamise teel.
Aga Ph vigane oli , sest ma pidasin acidificate seda, kuni lahus sai nii paksuks.
Kui ma mõõtsin ph-riba abil, oli minu ribal juba päris paks AMF-sulfaat, nii et ma ei saanud seda lugeda.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ideaaljuhul soovite, et soolad suspendeeritaks lahustisse, et võimalikult vähe sulfaati puutuks kokku happega, mis võib seda hävitada või muuta.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
aga ma tegin lahuse pärast alki 1/1 lahustis. ja happe 1/5 lahustis tilgutamiseks soolade moodustamiseks.
ometi oli see ikkagi liiga paks
 
Top