Amfetamiini tsitraat

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Otsustasin proovida amfetamiintsitraati.
Lahustasin sidrunhapet IPA-s ja lisasin selle amfetamiini alusele, kuid ei moodustunud palju soola, vaid ainult väike sool sadestus ja see nägi välja kleepuv. (ph = 6).
Mis te arvate, milles on probleem?
Minu kasutatav sidrunhape on monohüdraat.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Vastavalt sellele, mida ma siin lugesin, on olemas 3 tüüpi amfetamiini soolasid

amfetamiini vesinikkloriid
amfetamiini sulfaat
amfetamiini fosfaat

Rääkige meile, kui te teate rohkem

amfetamiini soolad
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
On rohkem kui need 3 soola (sahharaat, aspartaat, oksalaat...)

Ma arvan, et igal soolal on erinev mõju, nii et ma otsustasin proovida tsitraati, kuid ma ei leidnud selle kohta mingit teavet.

Kuid ma leidsin patendi, mis ütleb: monoamfetamiinfosfaat on annuse kohta tõhusam kui amfetamiinsulfaat.
Üllataval kombel sisaldab amfetamiinsulfaat rohkem amfetamiini baasi kui amfetamiinfosfaat.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Iga hape moodustab amfetamiiniga soola, mis on alus.
Amfetamiini sulfaat ja fosfaat on tavalised, sest nad ei ole hügroskoopilised, ütleme, et nad ei ima vett õhust ja ei muutu pudeliks.
Amfetamiini tsitraat ei ole tõenäoliselt pulber, vaid viskoosne mass ja ei sobi tavaliste tarbimisviiside jaoks.
See, et monofosfaat on efektiivsem, on patenditaotlusest ja sellisena üsna sama palju väärt kui see, mida kasutatud autode müüja ütleb auto kohta, mida ta tahab müüa. Monofosfaadil on siiski kõrge biosaadavus, kuna see on palju paremini vees lahustuv kui sulfaat ja seega on ravimi toimeaeg veidi kiirem. Aga see on ka väga peen pulber, mida on raske nuusutada, sest kui natuke liiga kõvasti tõmmata, läheb peen pulber otse peaõõnsustesse (nina, otsaesine), mis ei ole mitte ainult väga ebatervislik, vaid ka väga valus. Ja kõigi teiste manustamisviiside puhul peale infusiooni ei ole see oluline, nii et rasvasemat algust kompenseerib see, et sa ei saa nuusata nii palju kui sulfaadiga korraga ja nii - kena, aga ei ole seda väärt.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Amfetamiin on amiin. Amiinid võivad moodustada komplekse (soolad/kristallid), kui ma olen nimetamisel õigesti aru saanud, iga mineraalhappega. See tähendab H2SO4, HCL, H2PO3 ja nii edasi. Täpsema arusaamise huvides on siin mõned näited, kuidas see tekib:
R-NH2 + HCL →[R-NH3+]Cl-
R-N(R2)-R1 + H2SO4 →[R-NH+(R2)-R1]OSO3H-[R-NH+(R2)-R1]OSO3H-
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Mitte ainult mineraalhapete, vaid ka karboksüülhapete puhul. Atsetaat, tartraat (oluline d- ja l- ) tsitraatide eraldamisel ja nii edasi ja nii edasi. Fumaraat ja oksalaat on üldkasutatavad, kuna nad moodustavad kergesti eraldatavaid kuivsoolasid kergesti.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Võib-olla oli vaja enne sidrunhappega hapestamist vett absorbeerida. Ma tean kuiva toote edukat kättesaamist ja vastuvõetavat bioaktiivsust. Kuid fosfaadi kasutamine on parem.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Kas sidrunhappe (IPA-s) kuivatamine naatriumsulfaadiga on piisav või tuleb seda kuivatada kuumusega?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kuivatage lahus enne hapestamist. Võite proovida kasutada ka maleaati (maleiinhapet). Ma arvan, et see on stabiilsem
 
Top