Amfetamiin P2NP-st boorhüdriidi+vaskompleksi 2022 kaudu - küsimused

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ma leidsin selle üle dread ja ilmselt op dreadist sai selle siit. Aga ma ei leidnud seda täpset meetodit nendel foorumitel. (Seal on sarnaseid, nagu William Dampiers "ühe poti 1kg sünteesi", mis tundub praktiliselt sama).

Kas mõni kogenud keemik võiks kiipida ja öelda mulle, kas selle meetodiga võivad kaasneda mürgised aurud või tõsised ohutusprobleemid:


Algne väljavõte:

Amfetamiin P2NP-st boorhüdriidi+vaskompleksi kaudu 2022 Ajakohastatud menetlus

See mõnevõrra äsja avastatud meetod on üks suurimaid saavutusi salakeemia allmaailmas. Samuti on see üks lihtsamaid ja suhteliselt algaja-sõbralikke reaktsioone, mis on uimastite valmistamiseks olemas. See ei nõua mingeid väga mürgiseid kemikaale nagu elavhõbedasoolad. See on üsna andestav, väga suure saagikusega ja töötab väga hästi isegi <1 grammi skaalal.

Ma olen näinud mõned mained selle meetodi kohta siin darknetis, Mida ma EI ole näinud, on autorite krediit või viited. Kui te ei esita viiteid, siis te ei tee tegelikult teadust. Koostöö järjepidevus on oluline.

Boorhüdriidi ja üleminekumetallide komplekside hämmastavad rakendused on ilmunud juba 1990. aastal ühes Korea ajakirja väljaandes. Mõnes foorumis kerkisid mõned mained vase metalli kasutamise kohta elavhõbeda asemel, kuid lõpuks tekkis väga pikk kolloboratiivne teema ühes tuntud ingliskeelses ravimikeemia foorumis ja ühes tuntud venekeelses foorumis. Kui soovite jälgida jälgi tagasi algse sisu juurde, saate selle väga lihtsalt välja selgitada, kui loete selle alamrubriigi tervituspostitust.

Selle meetodi alustas amfetamiini puhul keemik, keda tuntakse Testexina. Selle meetodi õitsengule viimise eest kuulub suur tänu keemikule, keda erinevatel saitidel tuntakse lihtsalt Carlina. Tsiteeritud menetlus on krediteeritud Fastbreakile, teisele kaasaegsele.

Vajalik taust:


Kuigi see on väga algaja-sõbralik protseduur, ei saa te lihtsalt lugeda seda üleskirjutust ja reprodutseerida tulemusi ilma keemiliste protseduuride väga hea tundmaõppimiseta. Kirjeldus eeldab, et te tunnete end mugavalt:

* Põhilised keemialaboratooriumi tehnikad ja terminoloogia. Te peaksite tundma meetermõõdustikku. Te peaksite nüüd mõistma molaarseid kaalusid, molaarsuhteid ja oskama teha oma arvutusi, kui loete avaldatud protseduure, mis annavad ainult molaarsed kogused.

* põhilised keemilised laboratoorsed oskused ja teadmised, nagu lahustipesu, vedelik-vedelik ekstraheerimine, happe-baasi ekstraheerimine, lihtne destillatsioon, ümberkristalliseerimine, reagentide ja sulamistemperatuuride analüüs.

* ressursid, et saada vajalikku lähteainet P2NP, vajalikke reaktiive, naatriumborhüdriidi ehk NaBH4 ja vasksulfaati ehk CuSO4.

*Vajalike lahustite ja happeliste/aluseliste reagentide, sealhulgas etanooli või isopropanooli, destilleeritud vee, toiduks kasutatava väävelhappe (H2SO4), toiduks kasutatava/labori leelise ehk naatriumhüdroksiidi (NaOH) hankimiseks vajalikud vahendid.

* Minimaalne laborivarustus. Te vajate kuumutusplaati + magnetilist segajat, reaktsioonianumat, nõuetekohast laboratooriumi klaasist varustust ettevalmistamiseks ja puhastamiseks, teadusliku kvaliteediga termomeetreid ning väga soovitatav on omada destillatsioonikomplekti, et reaktsiooni ajal oleks võimalik refluks ja lihtsa aurudestillatsiooni abil taastada puhastatud amfetamiini, kui see on valmis.

*Es on võimalik seda teha ilma destilleerimisvahenditeta, kuid ainult väikeses ulatuses ja te riskite kõigi nende tervisega, kes lõpptoodet tarbivad. Samuti on palju tõenäolisem, et reaktsioon ebaõnnestub või väljub kontrolli alt. Hankige destilleerimisseade.

Menetlus:

(otsene tsitaat originaalist)


Vajalik P2NP cas number: 705-60-2



80g EtOH 96% (1%MEK), mis on ~100ml.
40g H2O
5,2g NaBH4
kombineeriti.

seejärel lisati tugeva segamise all 10g P2NP (peeneks pulbriks jahvatatud) väikestes annustes.

pärast seda lasti segul segada 40 min.

seejärel kuumutati seda 65°C-ni ja lisati veel 5g NaBH4, seejärel 1,5g CuSO4*5H2O (peeneks pulbriks jahvatatud).
tulemusena tekkis mullivärin, lisati tagasivoolukondensaator ja lastakse segada 15 minutit, kuni mullivärin lakkas, seejärel tagasilöögitati segu 30 minutit.

pärast jahutamist lisati 47 g HCl (31%) koos kraaniveega, et kolb täita.

EtOH destilleeriti välja.

jahutati, tehti aluseliseks 20g NaOH-ga ~50ml H2O-s.

Auruga destilleeriti amiin välja. Neutraliseeriti H2SO4-ga ja aurustati.

toode oli nii valge, et otsustasin pulbrit mitte pesta.

Saagis: täpselt 10g amfetamiinsulfaat 88,56%.



Olulised märkused:



Erimärkus: Kuigi autor väidab protseduuris konkreetselt "kraanivett", on see poolsarkistlik meta-jab, mis on mähitud kihtide ja kihtide sisemiste naljade sisse. Kasutage lihtsalt destilleeritud vett, palun. Aitäh /u/socat2me


Selle meetodi peamiseks tõrkepunktiks on teie P2NP puhtus. Olenemata sellest, kas olete seda ostnud või ise valmistanud, on aastate jooksul teatatud lugematutest ebaõnnestumistest ja peaaegu kõigil juhtudel oli põhjuseks ebapiisavalt puhtad P2NP-kristallid. Väga soovitatav on 2 või 3 ümberkristalliseerimist kollastest kristallidest.

Autori poolt mainitud etanool+MEK põhjus oli see, et seda müüakse enamikus apteekides mitte-isopropüülhõõrualkoholina. Samas on isopropüülalkohol ka suurepärane valik kaaslahustiks.

Borohüdriidi ~ 6X molaarne ülejääk on selle unikaalse reaktsiooni jaoks hädavajalik.

Mitte soovitatava alternatiivina laboratooriumi vesijahutusega kondensaatorile nii refluksiks tegeliku reaktsiooni ajal kui ka aurudestillatsiooniks A/B ekstraheerimise ajal pärast seda võib asendada kõrge kaelusega reaktsioonianuma, mille kaela võib puhuda ventilaatoriga "vaese mehe refluksiks", ja seejärel lihtsa A/B lahustiekstraktsiooniga amfetamiini baasi aurudestillatsiooni asemel. ETTEVAATUST on väga oluline eemaldada täielikult kõik vaskkompleksi jäljed kõigest, mida inimesed alla neelavad. Destilleerimine on selleks ideaalne lahendus, kuid põhjalik lahustiekstraktsioon, mille puhul on olemas tugevad teadmised ja kogemused vedelik-vedelik ekstraktsiooniga, on võimalik alternatiiv. Teid on hoiatatud.

Täiustatud:


Sama süsteemi saab kasutada ka sarnaste või analoogsete lähteainete puhul. On teateid fluoroamfetamiini, MDA/MDP2P, 2C-X, pseudoefedriini, TMA ja teiste uimastite ja lähteainete edukast valmistamisest selle reagentide süsteemi abil.

Lõpetame elavhõbedasoola reduktsiooni ajaloo raamatud ükskord ja lõplikult!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas keegi profidest, nagu Patton või Dampier, võiks seda meetodit täpsustada ja meile teada anda, milliseid terviseriske võib sünteesiga kaasneda?
@G.Patton
@William Dampier
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Olge lihtsalt ettevaatlik NaBH4 ja veega. Nende vaheline reaktsioon tekitab palju soojust ja gaasi, arvestage sellega. Te peate hoidma reaktsioonikolbi avatud koos tagasivoolukondensaatoriga. Samuti kasutage hästi ventileeritud töökohta ja ärge kasutage selle reaktsiooni kõrval lahtist tuld põhjusel, et tekib H2.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

Tänu Pattonile.

Kas te arvate, et 30-tolline õhupall, mis on kinnitatud tagasivoolukondensaatori tippu, on piisav, et hoida gaasi nii väikese sünteesi jaoks, nagu on kirjeldatud selles meetodis, ja kui mürgine on see gaas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Mitte liiga palju, te hingate gaaside seguga vesinikuga =) Ärge kasutage mingeid õhupalle. See on ohtlik, sest võite suure H2-kontsentratsiooniga ja sädemetega õhku puhuda.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

mida ma saan teha, et juhtida h2, mis tekib kondensaatorist sellistes tingimustes nagu vannituba? kui ma saan väljatõmbeventilaatori ja kanaliga selle väljatõmbamiseks, võib-olla h2 võib sädemeid tekitada ventilaatori sees, kuna see on elektriline ja tekitab mõningast soojust. mul ei ole praegu ka võimalust seda väljas teha.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ehk panna voolik kondensaatorist õhuväljundisse koos tugeva ventilaatoriga. Nii et kui toimub plahvatus, kuna õhus on nii vähe vesinikku, ei tekita plahvatus kahju.
Mõtlen ise, ei ole kindel, kas see, mida ma räägin, on õige või mitte.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas keegi oskab öelda, kas selle meetodiga saadakse levoamfetamiini või dekstroamfetamiini?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
See on sisuliselt sama meetod, mis algses postituses, kus kasutati CuCl2. Kas mõni professionaal võib kommenteerida, kas CuSO4 on selle reduktsiooni puhul halvem või identne (sama tõhus)? aitäh.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

aitäh. pärast küsimuse postitamist sain aru, et see peab olema raseemiline. siis peaksin eraldama dekstroamfetamiini isomeeri, et saada lihtsalt puhas D-amf.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, pidage meeles, et on võimalik kasutada ka muid happeid kui D-viinhape. ma olen seda uurinud ja võin teile selle kohta rohkem rääkida, kui vajate elp.cheers.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

jah palun. pm mulle, kui soovite.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas keegi võiks mulle öelda, kas 35-36% HCL-i kasutamine 31% HCL-i asemel on ok?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ma valmistun seda sünteesi tegema, kuid ma olen ikka veel mures naatriumborhüdriidi pärast.

igasugune abi oleks teretulnud:
kas selle lisamine kolbi koos 40g H2O-ga ei ole ohtlik?

ja mida ma saan teha, et vähendada ohtu, et naatriumborhüdriid puutub kokku õhuniiskusega, kui ma avan konteinerit ja lisan seda lahusesse?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Mate, te muretsete õhku jääva niiskuse pärast, kui te kavatsete ühendit puhtale niiskusele eksponeerida 🤯
Naatriumborohüdriid on mittepürofoorseks ja seda kasutatakse tööstuses laialdaselt, eriti Euroopas ja USAs, samas kui Aasias eelistatakse teisi ühendeid. igal juhul lugesin selles raamatus, et teatud isik töötas tehases, kus ta nägi isiklikult, kuidas operaatorid kallasid 25 kg kotid seda kraami 12-tonnise reaktori punkrisse, millele järgnes kogu punkri sisu lisamine mõne minuti jooksul alkohoolsesse aq-sse. sol, see on rutiinne, sul ei ole midagi muretseda, lihtsalt vaata silmi ja õrnu tükke. nahakontakt ei ole samuti suur asi, kui mürgisust maha arvata, samas raamatus olen lugenud, et operaatorid saaksid oma käed saastunud ja kõik, mis juhtuks, oleks ajutine naha heledus ja väike põletus, mis läheks pesemisega ära.
Kui tahad olla üliohutu, võid lisada boorhüdriidi segamise all kolbiga jahutusvannis, eemaldades selle propeeni lisamiseks ja jahutades siis ainult vajadusel. 30s-1m või nii võib seda lisamist teha tahkete ainete lehteriga, valades seda aeglaselt ja konstantses tempos sisse.
Ei tule plahvatust, kui võtad tahtlikult tulemasinaga oma kondensaatori tippu. asjakohase ventilatsiooni korral ei ole sul suurt ohtu.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ha, ma olen vist liiga paranoiline.

milline ventilatsioon oleks piisav? kas h2 suunamine avatud aknast välja ptfe-toruga on piisav?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
see on üle jõu käiv, kuid sõltub mastaabist
ventilaatorid ja avatud aknad või võib-olla diy suitsukonks on väikese ja keskmise ulatuse jaoks piisav
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma olen lõpuks jõudnud selle sünteesi tegemiseni ja olen aurudestillatsiooni kõige teise ja viimase etapi juures, kuid mul on probleem:
Kuidas ma tean, millal kogu amiin on lõpetanud aurudestillatsiooni kolvist emalahusega kolbi kogumiskolbi?

märkused:
-lahus oli enne destilleerimise algust väga tumepunane. (lahus võtab umbes 3/4 kolvist).
-algul on lahus kogumiskolvis selge tuhm-kuldse värvusega
-järgselt umbes 1 1/2 tundi on lahus sama värvi, kuid minu arvates näis olevat 2 kihti (kuldset värvi kiht üleval ja minu arvates läbipaistev, mille alumine kiht on peaaegu hägune aine konsistentsiga). - (ehk see ongi minu vastus)
-mina pidin selle lahuse dekanteerima kogumiskolbi, sest see kolb oli liiga väike, ja ma märkasin, et teises destilleerimisvoorus oli hägune valge, mitte oranž. (nagu hägune limonaadi värv)
 
Top