Idee otc meetodi tootmiseks P2P

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pean esmalt ütlema lahtiütlemisena: mul ei ole praegu mingeid laboriseadmeid ega kemikaale, nii et ma teen seda, mida ma saan, vaadates palju teadust internetis orgaanilise keemia katsete ja muu sarnase näol. Olles seda öelnud, siin läheb:
Vaatasin YouTube'is videot, mis on nüüd saadaval ainult BitChute'is Chemplayer'i poolt, korralik kanal, mis üsna palju õpetab noobidele, kuidas teha lähteaineid. Ta võttis kaltsiumhüdroksiidi, tilgutas sinna sisse bensoehapet ja äädikhapet, tekitades kohapeal kaltsiumbensoaati ja kaltsiumatsetaati, seejärel destilleeris poti kokku, eeldatavasti püüdes saada fenüül2propanooni, kuid sai atsetofenooni (ainult lõhna järgi) ja propiofenooni. Keegi teine kordas seda ja sai propiofenooni per ma ei tea mida... täna õhtul jäi mulle midagi naljakalt silma: kaneelhape. See on transfenüülpropaanhape. Kas ei võiks lihtsalt teha kaltsiumtsinamaati või osta seda, tilgutada see kolbi koos kaltsiumpropionaadi või -atsetaadiga (pean sellega mängima) ja kas sellest ei saaks tekkida ketoon, mida nii tihti otsitakse? Kas see ei muudaks asja lihtsaks, kui mul on õigus? See on torkimine pimedas, aga nii teevad taimed juured, nii et ma loodan, et sellest õitseb midagi ja inimesed saavad öelda, et nad on minu meetodit proovinud (see oleks see päev!). Keegi andku mulle teada. Godspeed. Olge ohutud.
 

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Btw, põhjus, et see oleks võimalik, et oleks vaja teisi kaltsiumsoolasid, eelkõige atsetaat või propionaat (tunne rohkem propionaat) on, sest kaneelhappe sool qouod olla esmane alkoholi ekvivalent ketooni, aka aldehüüdi, mis ei ole päris see, mida me otsime. Minu arvates reageerib protsent kinnamaat propionaadiga, et saada ketooni derivaat fenüülpropaan2oon, täpselt see, mida arstide assistent vajas. Loodan, et te katsetate seda, kui teil on igav, keemikud. See ei ole mõeldud suuremahuliseks tootmiseks, vaid töö lihtsustamiseks. Tõenäoliselt saate puhastamata toote, sealhulgas aldehüüdid ja segamata happesool. Kaltsium tundus parim leelismullaprospekt, kuid võib kasutada ka teisi. See on ju teadus.
 

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Btw, põhjus, miks oleks võimalik, et see vajaks teisi kaltsiumsoolasid, eelkõige atsetaati või propionaati (tundes rohkem propionaati), on see, et kaneelhappe sool oleks ketooni ehk aldehüüdi primaarne alkoholi ekvivalent, kui kaltsiumtsinamaat üksi röstitaks ümarpõhjalises (rb) kolvis, mis ei ole päris see, mida me otsime. Minu arvates reageerib protsent kinnamaati propionaadiga, et saada ketooni derivaat, fenüülpropaan2oon, täpselt see, mida arstide assistent vajas. Loodan, et te katsetate seda, kui teil on igav, keemikud. See ei ole mõeldud suuremahuliseks tootmiseks, vaid töö lihtsustamiseks. Tõenäoliselt saadakse puhastamata toode, sealhulgas aldehüüdid ja segamata happesool koos teiste ketoonidega, sealhulgas dibensalaatsetooniga, võimalik, et. Kaltsium tundus parim leelismuldmetallide väljavaade, kuid võib kasutada ka teisi. See on ju teadus. See on meetod, mida on katsetatud või mille vastu on katsetatud.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
See on fenüüläädikhappe (PPA) sool, mis kuivdestillatsioonil koos atsetaadiga annab P2P. Ja see on põhjus, miks seda jälgitakse/ebaseaduslik.
 

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jah, seda ma tean. Ma otsin uudseid viise, kuidas läheneda samale tootele. Tunnistasin, et kaneelhape, kuigi EI ole fenüüläädikhape, OLI fenüülpropioonhape, midagi, mis võib-olla teise happega, mis on seotud leelismuldmetalliga nagu kaltsium, viiks tegelikult sama ketoonini. Mul ei ole praegu katsematerjali ja ma ei soovi oma valdkonnas elevust tekitada, nii et ma lihtsalt sisestasin, mida ma arvasin, et see võiks toimida. Jällegi, kaltsiumatsetaat, kui keeta rbf (ümarpõhjaline kolb) destilleerib üle atsetooni. Kui kaltsiumbensoaat JA atsetaat keevad koos, saadakse propiofenooni. Seega on loogiline, et kui kaltsiumtsinamaat ja kaltsiumpropionaat keedetakse koos, siis võib-olla saadakse fenüülpropaan2oon. Ma ei tea. Ma ainult loodan. See oleks tore ja mitte kusagil maa peal ei ole ma kuulnud, et seda otseselt vaidlustataks.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
- Te ei kasuta selleks klaastarbeid, vaid ühekordselt kasutatavat plekkpurgi, näiteks lahustite jaoks, ja mõnda keermestatud metallist veeputke kraami kondensaatoriga ühendamiseks, mida saab kinnitada korgi ja PTFE-teibi võluväe abil.
- Kirjanduses on ebatervislik kinnisidee kaltsiumsoolade kohta selles reaktsioonis. Mis näitab kenasti, mis juhtub, kui inimesed lihtsalt kopeerivad teistelt, selle asemel, et ise proovida. Kaltsiumsoolad on üsna jama, sest nad moodustavad betoonilaadse segu, mis teeb selle paljude toodete jaoks võimatuks. Naatriumi ja musta raudoksiidi (magnetiit) segu, kus oksiidi liigselt, et moodustada hapete soolad ja segada väga hästi, niiskelt, sette kujul, muidu sööb hapete ja soolade tolm silmad ära. Esiteks. Lisage purki jämedat terasvilla. Täitke läga sisse. Kuumuta nii, et vesi tardub ära ja nüüd, kui see kuivab ja muutub kõvaks, ei ole see üks plokk betooni, vaid tänu oksiidile ja terasvillale ja kuna see oli märg, siis on pragusid, palju neid, mis võimaldab teie tootele zu lahkuda.
- Jah väärtuslikumaid lähteaineid saab sellega teha, vajalikud happed ei ole nii levinud, kuid neid saab hankida. See värk, mille nimes on Hex ja see, mille nimes on Pent...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Kui te ütlete naatrium, siis millist kemikaali te täpselt silmas peate? Kas te ütlete naatriumoksiid? Sama must raudoksiid, kas ma saan igaühele cas?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ma räägin karboksüülhappe naatriumsoolast, nagu naatriumbensoaat, mis on suurepärane, sest sa saad seda odavalt ja sa ei pea kuratama üsna söövitava happega ja ütleme, et proprionhape segatakse märjaks koos liigse magnetiidiga, soojendage seda ja see reageerib rauasoola moodustamiseks ja segage see märjaks koos bensoaadiga, lisage veel veidi magnetiiti (nii palju kui soovite) ja segage väga hästi. Kasutage taignasõtkujat või sarnast köögimasinat. Tulemus sõltub peamiselt sellest, kui hästi segatud on. Lahusti võib,lisada jämedat terasvilla (müüakse, kui te uuesti puupõrandat) nii, et see goe botomist üles ja valada n segu tegite. Raua ja vask toimivad tingimustes suurepäraselt, nii et saate kasutada standardseid liitmikke ühendamiseks kas klaaskondensaatoriga või vaskkondensaatoriga, mida saab samuti kokku panna tavalistest torustikuosadest.

Tehke purki jaoks teine sein, 1-2 cm vahega fooliumist purki, kuni sinna, kus kurv läheb thr kondensaatorile, kuumutage matkagasipõletiga. Foolium on nagu korsten ja hoiab kuuma õhu kontaktis purgiga. Ainult altpoolt kuumutamine annab ebakvaliteetse saagise.

See on lihtne ja lõbus.

toode tuleb uuesti destilleerida.

Kui valmis, visake purk välja.
Kui kasutate Ca-soolasid ja klaasnõusid, olge valmis kogu asja välja viskama. Katsed seda puhastada on tavaliselt mõttetud.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
See vastas küll minu küsimusele. Mul on veel üks, mis tuli teie uuemast postitusest.

Tundub, et vaja on kahte soola, ühte naatrium- ja ühte rauasoola. Mul on küsimus, kuidas ma saan kindlaks teha, kumba ma vajan?

Näiteks 4 metüülpropiofenooni jaoks kasutaks p-tolueenhapet (saab kindlasti netist tellida), et teha naatrium p-tolüaati, ja mis saab siis teise soola? Tundub, et ma peaksin segama karboksüülhapet magnetiseerimisega, aga millist karboksüülhapet?

Ma olen segaduses, milline kemikaal meile seostub iga soola, et toota teatud kemikaali. Antud juhul 4 metüülpropiofenooni
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Bensoehape + propioonhape -> propiofenoon
4-metüülbensoehape ehk p-tolueenhape annab 4-metüülpropiofenooni ja mõlemat saab osta. Pole mingit põhjust, miks see ei peaks toimima, toote bp on umbes 240 °C, nii et siin pole probleemi.

Aga miks seda teha, kui seda saab osta?
See on "magnetiit", mis on segatud raudoksiidi nimetus. Võite kasutada kaltsiumsoolasid rauasoolasid või segatud naatrium rauasoolasid. Kaltsiumi- ja rauasoolad töötavad ka. Naatrium üksi - ma ei ole kindel.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Erinevalt paljudest siinviibijatest ei ole ma huvitatud kaubanduslikust keemiast, kui soovite. Seega ei ole 4 metüülpropiofenooni valmistamine raisatud aja või raha küsimus. Eriti kuna õiguskindlus on olulisem.

Kui tolli poolt peatatakse 4-metüülpropiofenooni pakend, kuigi see on ebatõenäoline, on palju raskem väita, et te ei kavatsenud seda kasutada mefedrooni, ebaseadusliku narkootikumi valmistamiseks.

P-tolueenhappe tellimus ei ole sama.
 
Top